blog

Ira Glass Wiki, żonaty, żona, rozwód, dzieci, wesoły, wartość netto, wycieczka

Przystojna twarz działa jak urok, jeśli chodzi o przyciągnięcie uwagi ludzi, ale następną rzeczą, którą zauważają, jest głos. Ira Glass jest osobowością publicznego radia, która stworzyła swoją tożsamość dzięki niesamowitemu głosowi, jaki ma. Jest gospodarzem i producentem wielu znanych audycji radiowych, ale przede wszystkim pamiętany z programu radiowego i telewizyjnego This American Life.

 Ira Glass Wiki, żonaty, żona, rozwód, dzieci, wesoły, wartość netto, wycieczka
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Przystojna twarz działa jak urok, jeśli chodzi o przyciągnięcie uwagi ludzi, ale następną rzeczą, którą zauważają, jest głos. Ira Glass jest osobowością publicznego radia, która stworzyła swoją tożsamość dzięki niesamowitemu głosowi, jaki ma. Jest gospodarzem i producentem wielu znanych audycji radiowych, ale przede wszystkim pamiętany z programu radiowego i telewizyjnego This American Life.

  Jak prosperował w swojej karierze?

  Teraz On nie jest zwykłym Joe; od ponad 30 lat pracuje w radiu publicznym. Skromny początek tak dobrze prosperującej kariery rozpoczął się, gdy miał zaledwie 19 lat i rozpoczął pracę w National Public Radio, gdzie był reporterem i gospodarzem kilku programów NPR, takich jak All Things Thought, Morning Edition i Talk of the Nation.

  Później odszedł, by dołączyć do Chicago Public Radio, gdzie wyprodukował i był gospodarzem jednego z najbardziej udanych butów radiowych i telewizyjnych This American Life. Od tego czasu był gospodarzem kilku programów, które zdobyły równą miłość i szacunek ze strony ludzi. Do dziś pracuje nad serialami i podcastami.

  Ile jest warte netto Iry?

  Jest jednym z największych nazwisk w branży radiowej i telewizyjnej. Podobno ma wartość netto w milionach, która pochodzi z setek tysięcy dolarów pensji. Ma w Chelsea dom wart ponad milion. Wyprodukował także film oraz wiele programów radiowych i telewizyjnych.

  Otrzymał Medal za język mówiony od American Academy of Arts and Letters. Jest inductee National Radio Hall Of Fame. Był także w trasie po Stanach Zjednoczonych z ogromnym odzewem ze strony ludzi.

  Jak wygląda życie małżeńskie Iry?

  Gospodarz popularnego programu radiowego i telewizyjnego This American Life ma niesamowity głos, który składa się na jego niesamowitą osobowość. Jego urok zadziałał na piękną panią Anaheed Alani, pisarkę i redaktorkę. Poznali się i zaczęli spotykać jeszcze w Chicago i tam pobrali się przed przeprowadzką do Nowego Jorku.

  Wielokrotnie opisywał, jak myślał o swojej żonie i jak recenzował jej prace. Regularnie odwiedzał witrynę prowadzoną przez Anaheed i powiedział, że zmieniła ona jego preferencje i gust muzyczny. Chociaż nie czytał wielu książek, przeczytał książkę przez nią, aby zobaczyć, co zamierza.

  W ostatnim obrocie wydarzeń wyszła wiadomość, że wniósł o rozwód z żoną. Ujawnił w marcu 2017 roku, że rozstał się z nią kilka lat temu. Wyznał, że trudno było wypracować relację, ponieważ była tak samo zajęta jak on i wpłynęła na ich związek. Nawet po ponad dziesięciu latach małżeństwa nie mają razem dzieci, a teraz wydaje się, że postanowili rozstać się na dobre. Nie ma żadnych sugestywnych elementów potwierdzających, że jest gejem.

  Biografia podobna do Wiki:

  Ira Glass, obecnie w wieku 58 lat, urodził się 3 marca 1959 w Baltimore w stanie Maryland w USA. Urodził się dla rodziców Barry'ego i Shirley Glass i dorastał wraz z siostrą Karen. Amerykanin należy do rasy białej. Przystojny i czarujący mężczyzna, który niedawno jest singlem, nadal ma niesamowite ciało o wzroście 6 stóp i 2 cali.

  Zalecane