blog

Isaac Kragten Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Fakty

Isaac Kragten to aktor zdobywca nagrody Emmy, który znalazł się w centrum uwagi dzięki dynamicznej roli agenta Otisa w serialu Odd Squad. Miał nawet tę samą postać w swoim filmie Odd Squad: The Movie. Isaac jest również znany ze swojego występu na Międzynarodowym Konkursie Tańca w Toronto. Kanadyjski aktor stał się ulubieńcem fanów dzięki swojej wiedzy aktorskiej w tak młodym wieku. Zdobył nawet nagrodę Emmy dla wybitnego wykonawcy w kategorii programów dla dzieci, dzieci w wieku przedszkolnym lub programów rodzinnych.

  Isaac Kragten Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Fakty

Kanadyjski aktor stał się ulubieńcem fanów dzięki swojej wiedzy aktorskiej w tak młodym wieku. On nawet wygrał Nagroda Emmy dla Wybitny wykonawca w kategorii programów dla dzieci, dzieci w wieku przedszkolnym lub programów rodzinnych.

Jaka jest wartość netto Isaaca Kragtena?

Isaac Kragten zdobył zarówno sławę, jak i bogactwo w bardzo młodym wieku. Swoją wartość netto przywołał z występów w kilku filmach i programach telewizyjnych. Znaczącą część fortuny czerpał ze swojego najlepszego występu w serialu Nieparzysty skład i jego film Odd Squad: Film . Ostatnio zagrał w filmie Przełom, gdzie aktor wcielił się w rolę Josha.

Czytaj więcej: Alexi Ashe Wiki, Net Worth, rodzice, mąż

Wśród jego nielicznych osiągnięć aktorskich był chwalony za pomniejszą rolę gościnną w serialu ABC żółtodziób . W ten sposób serial pomógł w dodaniu fortuny do jego wartości netto. Podobnie od 2015 roku pracuje jako zawodowy aktor w AMI (Artist Management Inc.), dzięki czemu uzyskuje znaczne przychody.

Poza karierą zawodową w aktorstwie, Isaac jest również wyszkolonym tancerzem i występował w konkursie Toronto International Dance. Jego występ na scenie dodaje też trochę pieniędzy do jego bogactwa. Podobnie Isaac prowadzi również swój kanał na Youtube o nazwie Izaak Kragten który ma ponad 24 setki obserwujących. Gwiazda urodzona w Toronto przedstawia kilka swoich występów tańczących na scenie, gdzie zachwyca publiczność.

Znajdź informacje o rodzicach Izaaka i jego rodzinie

Rodzice Izaaka wychowali go wraz z młodszą siostrą Hattie i starszym bratem w Kanadzie. Zagłębiając się na swoim Instagramie, dzieli się swoimi zdjęciami z członkami rodziny, którzy spędzają zimowe wakacje na nartach w Ellicottville w stanie Nowy Jork lub odwiedzają nowe miejsca ze swoim ojcem. Isaac jest wdzięczny za posiadanie tak fantastycznej rodziny, a nawet podziękował swoim rodzicom i rodzeństwu w Święto Dziękczynienia 9 października 2017 r., udostępniając swoje zdjęcie na Instagramie.

Olan Rogers Wiki, żona, dziewczyna, romans

Ma też świetną więź ze swoją siostrą i nadal poświęca jej swoją miłość, dzieląc się z nią wieloma zdjęciami.

Czy Isaac z kimś się spotyka? Kim jest jego dziewczyna?

Isaac Kragten nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych, chociaż można go zobaczyć, jak udostępnia zdjęcia swojej rodziny i dość często. Zagłębiając się w swój Instagram, dzieli się zdjęciami związanymi z karierą wraz z celebrytami i najczęściej rozmawia o swoim serialu telewizyjnym.

Issac nie waha się zrzucić szczegółów swojej kariery aktorskiej. Kanadyjski aktor wziął udział w premierze swojego nowego filmu Przełom w teatrze Fox Westwood, a 13 kwietnia 2019 r. podzielił się z nim migawką, jak był na czerwonym dywanie. Issac był wdzięczny za udział w filmie i zapewnił, że nie może się doczekać, aż wszyscy obejrzą film.

Również jego Instagram jest wypełniony jego rodzinnym zdjęciem. Jednak Isaac miał zaciśnięte usta, jeśli chodzi o swoją dziewczynę. 16-latek trzymał swoje romanse na niskim poziomie, co spowodowało trudność w określeniu, czy spotyka się z kimś potajemnie, czy nie.

Bio, urodziny i Wiki

Urodzony w 2002 roku Isaac Kragten obchodzi swoje urodziny co roku 19 września. Dorastając w Toronto w prowincji Ontario w Kanadzie, Izaak ma obywatelstwo kanadyjskie i należy do rasy białej, zgodnie z wiki.

Ciekawe: Justin Stamper Wiki, wiek, żonaty, wartość netto

Issac jest niższy niż jego rodzice i starszy brat.

Zalecane