blog

Isabella Amara Wiki: chłopak, randki, rodzice, wzrost, utrata wagi, fakty

19-letnia aktorka Isabella czerpała swoją wartość netto wyłącznie z aktorstwa. W 2017 roku Isabella zagrała w przeboju Spider-Man: Homecoming. W 2018 roku zarobiła znaczne dochody, grając Sally Avril w megahitowym filmie Avengers Infinity War. Film zarobił 1,607 miliarda w kasie. Wcieliła się w fikcyjną córkę Woody'ego Harrelsona w Wilsonie. W rzeczywistości dorastała w muzycznej rodzinie. Ciągle obnosi się ze zdjęciem swojego taty i mamy na Instagramie. Pasję do śpiewu czerpała od matki, która śpiewała w liceum.

 Isabella Amara Wiki: chłopak, randki, rodzice, wzrost, utrata wagi, fakty

Woody Harrelson w Wilsona. W rzeczywistości dorastała w muzycznej rodzinie. Ciągle obnosi się ze swoim zdjęciem tata oraz mama na Instagramie. Pasję do śpiewu czerpała od matki, która śpiewała w liceum.

Poniżej znajduje się zdjęcie jej z mamą, którą ona wspólny z okazji Dnia Matki z powrotem w dniu 15 maja 2017 r.

Isabella Amara pozuje z mamą 15 maja 2017 r. (zdjęcie: Instagram)

Ona ma siostra o imieniu Priscilla Davidson, która jest badaczką raka. Łączy ją serdeczna więź z siostrą.

Od 2018 roku pozostaje zacięta, jeśli chodzi o jej życie randkowe i historię chłopaka.

Krótki życiorys

Urodzona 9 października 1998 r. Isabella Amara została wychowana przez rodziców w Atlancie w stanie Georgia. A jest też znany pod pseudonimem Izzy. Posiada amerykańskie pochodzenie etniczne i należy do rasy białej. Stojąc na wysokości 1,61 metra (5 stóp 3½ cala). Jej znakiem urodzenia jest Waga.

Amara jest również wyszkoloną tancerką, która trenowała różne style taneczne: jazz, hip-hop, fusion, balet i inne. Uczęszczała do szkoły publicznej, aż do drugiego roku życia, kiedy dołączyła do liceum z magnesem artystycznym. Po tym, jak wstąpiła do szkoły, została zbombardowana filmami, a następnie zaczęła jednocześnie prowadzić edukację domową i projekty aktorskie.

Zalecane