blog

Isabella Gomez Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Rodzice, Rodzeństwo

Niewiele jest osób, które mogą żyć swoją pasją od najmłodszych lat. Jedną z tych osób jest kolumbijska aktorka Isabella Gomez, która weszła do sektora aktorskiego w wieku pięciu lat. Jest powszechnie podziwiana za rolę Eleny Alvarez w sitcomie Netflixa One Day at a Time. Aktorka była wcześniej widziana w telewizji Matador i Modern Family.

 Isabella Gomez Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Rodzice, Rodzeństwo
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Niewiele jest osób, które mogą żyć swoją pasją od najmłodszych lat. Jedną z tych osób jest kolumbijska aktorka Isabella Gomez, która weszła do sektora aktorskiego w wieku pięciu lat. Jest powszechnie podziwiana za rolę Eleny Alvarez w sitcomie Netflixa One Day at a Time. Aktorka była wcześniej widziana w telewizji Matador i Modern Family.

  Kariera i postęp:

  Isabella Gomez rozpoczęła karierę aktorską w wieku pięciu lat, kiedy była jeszcze w Kolumbii. Kiedy skończyła dziesięć lat, wraz z rodzicami przeniosła się na Florydę i zaczęła kształcić się w aktorstwie oraz występowała w niektórych reklamach. Z kolei w 2015 roku rodzina wyemigrowała do Los Angeles, co dało jej większe możliwości kontynuowania kariery artystycznej.

  Isabella odegrała znaczącą rolę jako aktorka w filmie Matador w 2014 roku. Następnie wystąpiła gościnnie w filmie Modern Family jako Flavia. Aktorka gra obecnie Elenę Alvarez w oryginalnym serialu Netflix, One Day at a Time.

  Aktorka w młodym wieku zdobyła ogromną sławę i uznanie. Oprócz tego aktorka zarobiła ogromne pieniądze dzięki występom w serialach telewizyjnych i filmach. Jej wysiłki najwyraźniej pomogły jej cieszyć się wspaniałą wartością netto w tysiącach.

  Czy Isabella Gomez spotyka się z kimś?

  Isabella jest piękna i młoda. Posiada wszelkie atrybuty, które mogą kusić do siebie mężczyznę. Jednak pomimo swojej pięknej aury aktorka w późnej nastolatce nadal jest singielką. Aktorka wydaje się być prosta w swojej karierze i unika rozproszenia, które może wystąpić z powodu związku i chłopaka. Tak więc ledwo słyszymy plotki o jej randkach i partnerze.

  Co więcej, historie i informacje o pozostaniu Isabelli w związku nie trafiały do ​​przeszłości na pierwsze strony gazet. Aktorka być może uważa ją za zbyt młodą, by oddawać się takim rzeczom, jak miłość i romanse, i poświęca całą swoją uwagę dbaniu o siebie i robieniu postępów w karierze.

  Krótki życiorys

  Według jej wiki, Isabella Gomez urodziła się 9 lutego 1998 roku w Medellin w Kolumbii. Aktorka jest samotnym dzieckiem i nie ma rodzeństwa. Isabella wychowała się w Kolumbii, a później przeniosła się do Los Angeles. Aktorka jest obdarzona średnim wzrostem 5 stóp 0 cali i smukłym ciałem, które idealnie pasuje do niej z jasną i promienną skórą, aby poprawić jej wygląd.

  Zalecane