blog

Issa Rae Żonaty, Chłopak, Randki, Rodzice, Pochodzenie, Wartość netto, Wzrost

Wzorowa afroamerykańska aktorka, Issa Rae, powróciła na ekrany telewizorów ze swoim zapierającym dech w piersiach występem w serialu HBO „Niepewne”, emitowanym od 21 lipca. Issa należy do tych aktorek, które zawsze starały się przedstawić w społecznościach prawdziwe doświadczenia i wyzwania czarnej kobiety. Jest aktorką i producentem, słynącą z występów w „Exhale” i „The Choir”.

  Issa Rae Żonaty, Chłopak, Randki, Rodzice, Pochodzenie, Wartość netto, Wzrost

Issa to aktorka i producentka, znana z występów w „Exhale” i „The Choir”.

Kariera i postęp:

Issa Rae rozpoczęła karierę zawodową w serialu internetowym „Awkward Black Girl”, który miał premierę na YouTube w 2011 roku. Wciągająca historia serialu sprawiła, że ​​stał się popularny w mediach społecznościowych, postach na blogach i w mediach głównego nurtu w krótkim czasie. Aktorka połączyła się następnie z Pharellem w drugim sezonie serialu, który ukazał się na jego kanale YouTube „iamOTHER”. Obecnie jest podpisana z 3 Arts Entertainment i United Talent Agency.

Ciekawe: Jesse Eisenberg Żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto, rodzice

Bardzo podekscytowany 2. sezonem „Niepewny”:

Issa zaczął pojawiać się obok serialu komediowego „Niepewne” Jay Ellis oraz Dominik Perry z października 2016. Serial opowiada o doświadczeniach czarnej kobiety z punktu widzenia dwóch postaci kobiecych, Issy (Issa Rae) i Molly ( Yvonne Orji ). Pod koniec pierwszego sezonu Issa zostaje opuszczona przez swojego chłopaka, Lawrence'a ( Sójka ), która angażuje się w kontakt z kasjerką, Taszą ( Dominik ).

Tak więc, w tym sezonie, ludzie zobaczą Issę próbującą prowadzić niezależne życie, zbierając kawałki swojego złamanego serca.

Ile ma wartość netto Issy?

Według muzul.com, Issa Rae wezwał ogromną wartość netto 4 mln USD . Aktorka zebrała pieniądze ze swoich prac w serialach telewizyjnych i internetowych, co ważniejsze w „Niezręcznej czarnej dziewczynie” i „Niepewnym”. Podobnie, jej zarobki z sesji zdjęciowych, występów scenicznych i innych projektów również musiały pomóc w zwiększeniu jej całkowitej wartości.

Zobacz też: Emily Calandrelli zamężna, mąż, chłopak, randki, rodzina, wzrost

Czy Issa spotyka się z jej sekretnym chłopakiem?

32-letnia aktorka Issa Rae jest bez wątpienia jedną z najbardziej utalentowanych i lubianych aktorek w branży. Od czasu, gdy wkroczyła w ten sektor, celebrytka zdobyła miliony serc i wyróżnień. Jednak aktorka, która zyskała taką popularność dzięki profesjonalnym pracom, teraz cieszy się ciepłymi i żywymi relacjami ze swoim długoletnim partnerem Louisem Diame.

Co najważniejsze, dama wkrótce wychodzi za niego za mąż, ponieważ jest teraz zaręczona. Pod koniec marca 2019 r. kumple Issy potwierdzili, że ona i jej długoletni chłopak Louis Diame zaręczyli się.

Tydzień po ich zaręczynach 1 kwietnia 2019 r. ujawniła swój szczęśliwie narzeczony związek. Idąc w dół Dzień dobry Ameryki studios w Nowym Jorku pokazała swój nowy elegancki pierścionek z brylantem na palcu. Zaręczyny prawdopodobnie przyciągnęły uwagę większości mediów i jej fanów.

Wiadomość o ich zaangażowaniu obiegła internet, gdy w zeszłym tygodniu wzięła udział w rozdaniu nagród NAACP Image Awards 2019. W rozmowie z ET Online, Yvonne Orji wyraził podekscytowanie dla Issy.

Pogłoska o ich zaręczynach pojawiła się po raz pierwszy, gdy zauważono ją noszącą na sobie pierścionek Istota okładka magazynu.

Issa jeszcze nie opowiadał o swoim chłopaku, który stał się narzeczonym, Louisie, i nie podał szczegółów na jego temat. Para łamania serc utrzymała swój związek poza zasięgiem mediów. Jednak Louis, który jest biznesmenem, brał udział w kilku wydarzeniach z Issą.

Zobacz też: Yvonne Orji Chłopak, Randki, Żonaty, Mąż, Wzrost, Wartość netto

Krótkie życiorys i rodzina Issy:

Issa Rae urodziła się 12 stycznia 1985 roku w Los Angeles w Kalifornii. Jej matka, Delyna Diop, jest nauczycielką, a ojciec, dr Abdoulaya Diop jest lekarzem pediatrą. Jej rodzice mieli troje innych dzieci poza nią. Ukończyła studia na Uniwersytecie Stanforda na kierunku studiów afroamerykańskich i afrykańskich w 2007 roku. Należy do pochodzenia afroamerykańskiego i ma 5 stóp 8 cali wzrostu.

Zalecane