blog

Iwan Rheon żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wywiad, wartość netto

Atrakcyjny wygląd i oszałamiający występ Iwana Rheona wprawił publiczność w szok. Podbił miliony serc swoim występem jako Ramsay Bolton w „Grze o tron”, Simon Bellamy w „E4” i Ash Weston w sitcomie ITV „Vicious”. Oprócz życia zawodowego, życie miłosne Iwana jest również ekscytujące, ponieważ od jakiegoś czasu spotyka się z uroczą aktorką.

 Iwan Rheon żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wywiad, wartość netto

Kariera i postęp:

Iwan Rheon rozpoczął swoją karierę od serialu telewizyjnego „Pobol y Cwm” jako Mascen White w 2002 roku. Aktor zaprezentował swoje umiejętności aktorskie w wielu serialach telewizyjnych, takich jak „Misfits”, „Dom babci”, „Sekretny pamiętnik z rozmowy”. Dziewczyna”, „Vicious”, „Pod Milk Wood”, „The Green Hollow” i Riviera. Wylądował w filmach z walijskiego filmu „Resistance” jako George w 2011 roku.

Oprócz tego gwiazda wystąpiła w kilku filmach, w tym w „Dzikim Billu”, „Czasie zaświatów”, „The Rise”, „Liberator”, „Pieśń Charlotte” i „SUM 1”. Iwan pisze piosenki i śpiewa od 16 roku życia. Służył jako główny wokalista zespołu „The Convictions”, dopóki nie opuścił zespołu, aby kontynuować karierę aktorską. Jego pierwsza solowa praca zatytułowana „Tongue Tied EP” została nagrana w 2010 roku. Inne jego wydawnictwa to „Changing Times” i „Bang! Huk!.

Ile ma wartość netto Iwana?

32-letni aktor, Iwan Rheon, zarobił podobno ogromną wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów. Rheon zgromadził kwotę ze swoich wysiłków w filmach, serialach telewizyjnych i przedstawieniach scenicznych, co ważniejsze za prace w „Przebudzeniu wiosny” i „Grze o tron”. Dochody z sesji zdjęciowych celebryty, zadań modelek i innych projektów również musiały pomóc w pomnożeniu jego całkowitej wartości.

Czy Iwan nadal spotyka się z Zoe Grisedale?

Cóż, widzieliśmy, jak Iwan przedstawia sadystycznego oprawcę jako „Ramsay Bolton” w przebojowej serii „Gra o tron”. Ujawnijmy jednak, że aktor w niczym nie przypomina swojej postaci z serialu w prawdziwym życiu. W rzeczywistości Iwan jest bardzo romantyczną osobą, która od jakiegoś czasu spotyka się z aktorką Zoe Grisedale.

Zapytany w wywiadzie, Iwan wyjawił, że on i jego dziewczyna po raz pierwszy spotkali się w Bretanii i bez namysłu poszli nago. Iwan nawet nazwał swój solowy album z 2015 roku „Dinard” po kurorcie, w którym poznał miłość swojego życia. Gołąbki mieszkają razem w pobliżu pubu w północnym Londynie, gdzie media często je zauważają.

Jednak aktorzy, którzy regularnie wypełniali nagłówki gazet, przestali tworzyć szum. Ale to nie znaczy, że drogi Iwana i Zoe się rozeszły. Para nadal jest w romantycznych warunkach i powinna wziąć ślub i cieszyć się związkiem mąż-żona w odpowiednim czasie. Poza tym jego związek z Zoe rozwiewa podejrzenia, że ​​nie jest gejem.

Zobacz też: Urodziny Luke’a Robertsa, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Krótka biografia Iwana:

Iwan Rheon urodził się 13 maja 1985 roku w Carmarthen, Carmarthenshire. Przeniósł się do Cardiff, gdy miał pięć lat i studiował w Ysgol Gyfun Gymraeg Glantaf. Uczęszczał także do National Eisteddfod of Wales oraz London Academy of Music and Dramatic Art. Iwan należy do rasy białej i ma 5 stóp i 8 cali wzrostu.

Zalecane