blog

Izabela Vidovic Wiki: Chłopak, Randki, Rodzina, Pochodzenie, Wzrost, Wartość netto

Amerykańska aktorka, Izabela Vidvoic, zrobiła wielką przerwę w filmie akcji Homefront dzięki roli Maddy Broker. Teraz zwraca na siebie uwagę rolą Isobel w serialu telewizyjnym iZombie. Izabela odgrywa również powracającą rolę jako Taylor Shaw w trwającym serialu The Fosters. Nastoletnia aktorka, która rozpoczęła karierę, gdy miała zaledwie siedem lat, ustanowiła elitę sceniczną swoim zapierającym dech w piersiach portretem w filmach.

 Izabela Vidovic Wiki: Chłopak, Randki, Rodzina, Pochodzenie, Wzrost, Wartość netto

Ile jest warte netto Izabeli?

W ciągu sześciu lat swojej kariery aktorskiej zdobyła znaczącą pozycję w branży filmowej. Jej film Strona główna wygenerował kasę w wysokości ponad 43 milionów dolarów, a w weekend otwarcia film zarobił znaczne przychody, gromadząc 5. miejsce. Jej film z 2017 r. Cud zarobił 300,1 miliona dolarów na całym świecie. Poza tym zagrała w różnych serialach telewizyjnych, ale jej wartość netto nie została jeszcze ujawniona publicznie.

Kiedy Izabela miała siedem lat, występowała w przedstawieniach scenicznych. Jako obiecująca debiutantka zadebiutowała w serialu Historie śmierci kiedy miała zaledwie 12 lat. Zagrała rolę Robina Petersona w jednym odcinku w 2012 roku. Następnie aktorka zagrała w różnych programach telewizyjnych, w tym Halo 100: Upadek zasięgu oraz Super dziewczyna. Wystąpiła jako Olivia „Via” Pullman w filmie z 2017 roku Cud.

Czy Izabela umawia się na randki? Życie osobiste za kamerą

Jest aktywna w mediach społecznościowych i często widuje się, jak wychwala swoje zdjęcia ze znajomymi na Instagramie. Wśród takich zdjęć 22 grudnia 2017 r. Izabela wrzuciła swoje zdjęcie wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką, mówiąc, że duet utrzymuje 15 lat przyjaźni.

Aktorkę często widuje się razem z nią Fosterowie współ-gwiazdą, Hayden Byerly. Niezależnie od tego, czy chodzi o portal społecznościowy, czy o wydarzenia publiczne, utrzymuje dobrą więź z Haydenem. Zamieściła z nim różne zdjęcia na swoim Instagramie.

Wśród nich jednym uderzającym obrazem był duet, który ubrał się we wspaniały strój. Czy Hayden jest partnerem Izabelli? Dobrze, Cud aktorka jeszcze nie skomentowała swojego związku z Haydenem, ale uczestniczyli razem w Szmaragdowym Balu, który opublikowała 19 marca 2018 r. na swoim Instagramie i oszołomiła ludzi idealną więzią.

Izabela Vidovic z aktorem Haydenem Byerly przebrana na Emerald Ball 19 marca 2018 r. (zdjęcie: Instagram)

Oprócz zdjęcia z najlepszą przyjaciółką i Haydenem w mediach społecznościowych, w żadnym z wywiadów nie ujawniła nic na temat swojego statusu randkowego. Chociaż widać, jak obnosi się ze swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych, informacje dotyczące jej chłopaka nie znalazły się jeszcze w centrum uwagi.

Życie rodzinne

Izabela pochodzi z rodziny z doświadczeniem aktorskim. Urodziła się dla ojca Mario Vidovic i matki Elizabeth Vidovic. Jej matka jest chorwacko-amerykańską reżyserką i aktorką. Jej dziadkami ze strony matki są Marko Basic i Ankica Basic, którzy wychowywali matkę w bośniackim mieście Busovaca. Ma jedną siostrę o imieniu Katarina Vidovic, która jest również aktorką. Izabela wraz z mamą i siostrą wystąpiły w Znajdź mnie .

Krótki życiorys

Izabela urodziła się 27 maja 2001 r. w Chicago w stanie Illinois, co oznacza, że ​​ma 16 lat. Ma narodowość amerykańską i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego Amerykanów i Holendrów. Osiąga wysokość 1,63 m (5 stóp 4 cale). Zgodnie z wiki potrafi płynnie mówić i pisać w wielu językach, w tym w swoim ojczystym akcencie angielskim, a także w bośniackim, serbskim i chorwackim.

Zalecane