blog

Izrael Broussard Wiki, Dziewczyna, Randki, Wzrost, Rodzice, Wartość netto

Po tym, jak został odkryty przez hollywoodzkiego skauta na imprezie w styczniu 2008 roku, życie amerykańskiego aktora Israela Broussarda nagle się zmieniło. Podpisał kontrakt z Abrams Artists Agency i zdobył uznanie za rolę Marca Halla w filmie fabularnym Sofii Coppoli The Bling Ring. Aktor znany jest z roli Cartera Davisa w amerykańskim slasherze Happy Death Day. Chciał zostać muzykiem, ale spełnił swoje marzenie i ugruntował swoją pozycję w branży rozrywkowej.

  Izrael Broussard Wiki, Dziewczyna, Randki, Wzrost, Rodzice, Wartość netto

Przytulna para randkowa jest często widoczna w ich mediach społecznościowych, gdy para obnosi się ze swoimi zdjęciami. Izrael, który jest częściowo daltonistą, lubi spędzać większość czasu na eksploracji lasów. Poszedł na poranny spacer ze swoją dziewczyną aktorką Keaną i opowiadał o ich przygodzie, dzieląc się swoją migawką 15 maja 2018 r. na swoim Instagramie.

The Pośmiertny aktorka również przesłała swoje czarno-białe zdjęcie 29 marca 2018 r. i dodała podpisy Ciepło. Aktor, który przez ponad rok nie pił nic poza doktorem Pepperem i jadł McDonalda, buduje zdrową więź z francuską aktorką.

Wychowany przez ojczyma i matkę

Isreal miał cztery lata, kiedy jego ojciec Lawrence Clayton Adams miał smutną śmierć. Jego rodzice Gil Broussard i Angela Clapp podnieśli się i wychowali go w Saucier w stanie Mississippi. W swojej rodzinie ma w sumie sześcioro rodzeństwa, jednym z nich jest jego starsza siostra Aubrey. Jego ojczym Gil i matka Angela wychowywali rodzeństwo w Mississippi.

Przeczytaj też : Nichole Beattie Wiki: Życie małżeńskie, wartość netto, rodzina

The Idealny wysoki Aktor miał 13 lat, kiedy wraz z rodziną przeprowadził się do Los Angeles. Gil, który pracował jako programista komputerowy w Mississippi, wrócił do pracy. Israel następnie został z matką, starszą siostrą Aubrey i młodszym bratem Kellerem. Po kilku miesiącach Aubrey również wrócił do Missisipi.

Kiedy aktor osiągnął wiek 16 lat, Angela pozwoliła mu kontynuować karierę. Następnie przebywał u przyjaciela rodziny o imieniu Pat w Los Angeles.

Jaka jest wartość netto Izraela Broussarda?

23-letni Israel Broussard jest amerykańskim aktorem, którego majątek szacowany jest na 2 miliony dolarów. Jego film z 2017 roku Szczęśliwy Dzień Śmierci zarobił kasę w wysokości 122,6 mln USD przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 4,8 mln USD. Podobnie zebrał sporo pieniędzy za swoje występy w filmach, takich jak Błyskotka; Jack Czerwonych Serc; Wygaśnięcie; oraz Do wszystkich chłopców, których kochałem wcześniej.

Jego oczekiwany film Szczęśliwy dzień śmierci 2 jest w fazie postprodukcji, w której aktor odgrywa rolę Cartera Davisa. Amerykański slasher to franczyza odnoszącego sukcesy filmu Szczęśliwy Dzień Śmierci i ma trafić do kin w 2019 roku.

Krótki życiorys

Urodzony jako Isaiah Israel Broussard 22 sierpnia 1994 r. Izrael pochodzi z Gulfport. Izrael stoi na wysokości 1,8 m (5' 11 cali) i posiada obywatelstwo amerykańskie. Zgodnie z wiki, Izrael ma mieszane pochodzenie etniczne z angielskim, niektóre irlandzkie, szwajcarsko-niemieckie, niemieckie, szkockie, kornwalijskie i Jerse.

Nie chcesz przegapić : Vella Lovell Wiki, Rodzice, Pochodzenie, Wartość netto, Chłopak, Randki

W trzeciej klasie Izrael grał w koszykówkę, ale nigdy nie wygrał żadnego meczu. W wieku pięciu lat Wygaśnięcie aktor dostał swoją pierwszą fryzurę. Jako miłośnik muzyki, Isreal słucha prawie każdej piosenki, od hip-hopu po country, od New Age po muzykę klasyczną. W wieku 13 lat Szczęśliwy dzień śmierci 2 aktor wyjechał do Los Angeles i kontynuował karierę aktorską.

Dołączył do zespołu o nazwie Poddaj się filozofii od 2006 do 2008 ze swoimi przyjaciółmi Terrym i Aaronem.

Zalecane