blog

J.D. Scott Wiki, Urodziny, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Wartość netto

'Pomarz trochę każdego dnia.' Kreatywny i podejmujący ryzyko przedsiębiorca J.D. Scott, który napisał ten cytat na swojej okładce na Twitterze, jest lepiej znany jako starszy brat bliźniaczych osobowości telewizyjnych, Drew i Jonathan Scott. Jest również popularny jako członek-założyciel kanadyjskiego zespołu komediowego YFG. Liczne programy J.D. obejmują HGTV, All-American Amusement Parks i został wymieniony w zestawieniu Top 100 Men of Success 2014 w MyVegas Magazine.

  J.D. Scott Wiki, Urodziny, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Wartość netto Kreatywny i podejmujący ryzyko przedsiębiorca J.D. Scott, który napisał ten cytat na swojej okładce na Twitterze, jest lepiej znany jako starszy brat bliźniaczych osobowości telewizyjnych, Drew i Jonathan Scott. Jest również znany jako członek-założyciel kanadyjskiego zespołu skeczów komediowych YFG .

Liczne programy J.D. obejmują HGTV, Ogólnoamerykańskie parki rozrywki i znalazł się na liście 100 najlepszych mężczyzn sukcesu 2014 na MyVegas Magazine.

Życie przedsiębiorcy

Kanadyjski przedsiębiorca wystąpił na scenie w Las Vegas jako celebryta wcielając się w Davida Bowiego i Adama Lamberta. Nie wiedział dokładnie, kiedy weszli do branży rozrywkowej jako cała jego rodzina zaangażowana w tę dziedzinę. Scott wyreżyserował i grał w wielu filmach festiwalowych, a także wyprodukował ponad 50 godzin treści cyfrowych, które są integralną częścią wzrostu marki Scott Brothers.

Pojawiał się również kilka razy na ekranie ze swoimi braćmi w różnych programach i programach. Nawet J.D. jest subtelny dla publiczności i był najważniejszą częścią jego biznesu na całym świecie. Został również globalnym ambasadorem Global Vision.

Czytaj: Rex Lee Wiki, wesoły, związek, wartość netto

Ile jest warte netto J.D. Scotta?

W przeciwieństwie do swoich braci, lubi zachować swój profil i płytki profil danych osobowych. To samo dotyczy informacji o jego dochodach, oszczędnościach i całkowitych aktywach. Jego całkowita wartość netto jest nadal sprawdzana. Ma braci bliźniaków o imieniu Jonathan i Drew Scott, którzy występują w ulubionym programie HGTV, Bracia własności. Drew, który poślubił swoją żonę Lindę Phan, cieszy się majątkiem 10 milionów dolarów .

Podobnie jego drugi brat, Jonathan zebrał również fortuny warte 10 milionów dolarów ze swojej kariery w HGTV jako prezenter i osobowość telewizyjna .

Dziewczyna przynosi szczęście swojemu światu

J.D. spotyka się z modelką i wizażystką o imieniu Annalee Belle przez ostatnie dwa lata od 2016 roku. J.D., który interpretuje swoją partnerkę Annalee jako sposób na szczęście, łączy namiętna więź i definiuje kilka celów w tym procesie.

Dyrektor Biznesu otrzymuje bezwarunkowe wsparcie czystej miłości Annalee. Przyznał też, że bierze go za rękę i mówi: „Nie martw się, boo, mamy to.” kiedy coś pójdzie nie tak. J.D. jest wdzięczny za to, że każdy dzień swojego życia spędza ze swoim partnerem.

Zobacz też: Jorgie Porter Chłopak, Randki, Wartość netto

Para nie bierze niczego za pewnik i żyje razem pełnią życia. J.D. stara się, aby poczuła się wyjątkowo i co roku obchodzi swoje urodziny 30 września.

Parę łączy serdeczna więź, a teraz postanowili wnieść więcej szczęścia do swojego związku poprzez małżeństwo. Tak, para zdecydowała się teraz poślubić, co zostało ogłoszone przez J.D. 20 listopada 2018 r. na Instagramie. J.D. zaproponował Annalee w dniu Halloween, ale na początku nie ujawnił tego publicznie. Tylko przyjaciele i rodzina wiedzieli o tej wielkiej wiadomości, ale J.D. później przesłał zdjęcia, na których proponuje Annalee, gdzie wspomniał, że może spędzić z nią całe życie i jest teraz bardzo szczęśliwy.

Podobnie Annalee również mówiła o tej wielkiej wiadomości, publikując zdjęcie jej i jej przyszłego męża J.D. na Instagramie. Wspomniała również w podpisie pod zdjęciem, że uwielbia sposób, w jaki J.D ją zaproponował, a nawet pochwaliła go za bycie dobrym przyjacielem, wspieranie, pomaganie jej przez cały czas, a także zachęcanie jej w jej słabych czasach.

wesoły, hetero”.

Wiedz o: Rupert Evans Żonaty, wesoły, Dziewczyna, Randki

Krótki życiorys

James Daniel Scott obchodzi urodziny 27 maja. Urodzony w 1976 roku w Vancouver w Kanadzie, 42-letni James Daniel dorastał ze swoimi młodszymi braćmi bliźniakami, Jonathanem Scottem i Drew Scottem.

Dzieciństwo spędza z rodzicami Joanne Scott i Jimem Scottem oraz braćmi, z którymi spędza czas, zwłaszcza w urodziny i Boże Narodzenie.

Zalecane