blog

J. Neilson Forged in Fire, Wiki, Wiek, Żona, Rodzina, Uraz, Chirurgia

Ekspert od noży nie może sobie pozwolić na nieporadność, ponieważ żyje na cienkim lodzie. J. Neilson jest ekspertem od noży, który ma doskonały opanowanie, aby wykonać swoje zadanie przy minimalnym niebezpieczeństwie i maksymalnej rozrywce. Neilson, który prowadzi sklep „Sklep w lesie” w Pensylwanii, stał się ikoną publiczną, gdy zajął jedno z miejsc sędziowskich w Kutym w ogniu. Jest nie tylko pasjonatem tego, co robi, ale także troszczy się i zarządza czasem dla swojej rodziny.

 J. Neilson Forged in Fire, Wiki, Wiek, Żona, Rodzina, Uraz, Chirurgia

Prezent od mojej żony i nadal moja ulubiona rzecz na ścianie sklepu, kocham cię, kochanie #jneilson #mastersmith #jneilsonknives #mountainhollowforge #handmade #customknives @history #forgedinfire

Post udostępniony przez J. Neilson (@jneilsonknives) on

Niedawno 8 sierpnia opublikował przystawkę od żony i powiedział, że to jego ulubiona rzecz na ścianie sklepu, co świadczy o tym, że ma żonę i nie jest singlem.

Para jest również dumnym rodzicem córki. 12 maja 2015 r. podarował swojej żonie i córce rozszczepione serce z kolcem RR.

Na razie trzyma swoją rodzinę z dala od mediów i nie ujawnił jeszcze ich imion, ale miłość, którą do nich żywi, nie jest tajemnicą i pozostaje z rodziną w jego ciepłym domu.

Jego ściana na Instagramie jest wypełniona wspaniałymi ostrzami i nożem, co wyjaśnia jego pasję do noża. Często publikuje zdjęcia i filmy przygotowujące lub testujące jedno ze swoich najbardziej śmiercionośnych ostrzy.

Krótkie życiorys i rodzina:

Jego wiki to w dużej mierze mama dotycząca jego wczesnej kariery i dzieciństwa. J. Neilson, który nie ma oficjalnego konta na Twitterze, ma około czterdziestych lub pięćdziesiątych lat. Posiada przyzwoity wzrost i utrzymuje zdrowe ciało. Mieszka ze swoją trzyosobową rodziną w Pensylwanii. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Zalecane