blog

J. R. Bourne Żonaty, żona, wesoły, dziewczyna, randki, rodzina, wartość netto

Aktorzy częściej doświadczają plotek o gejach, gdy przedstawiają doskonałą gejowską rolę na ekranie i nie zwracają uwagi na jego sprawy osobiste. Podobna jest historia J.R. Bourne'a, którego status pojedynczego związku i bliska więź ze współgwiazdą Ianem Bohenem budzi podejrzenia dotyczące jego orientacji seksualnej. J.R Bourne jest producentem i aktorem, znanym z występów w „Egzorcyzmie Emily Rose”, „Thir13en Ghosts” i „Teen Wolf”.

 J. R. Bourne Żonaty, żona, wesoły, dziewczyna, randki, rodzina, wartość netto

Kariera i postęp:

J.R Bourne rozpoczął karierę zawodową od filmu krótkometrażowego „Porcaria” w 1994 roku. Po pojawieniu się w filmie „On the Corner” stanął w obliczu obrotu, który pomógł mu zdobyć nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego w „4th Annual Vancouver Film Critics Award”. Oprócz tego grał silne role w wielu filmach, takich jak „Antytrust”, „Ulubiona gra”, „Wszystko stało się zielone”, „Nienaturalne i przypadkowe”, „Hamulec” i „The Tow”.

Oprócz tego aktor zagrał w wielu serialach telewizyjnych, w tym w „Skutki uboczne”, „Właściwe powiązania”, „Z ostatniej chwili”, „Słowo honorowe”, „Zemsta”, „Satysfakcja” i „Jej mroczna przeszłość”. ' Bourne niedawno pojawił się w serialu wyprodukowanym przez ABC „Somewhere Between” jako Tom Price w 2017 roku.

Ile jest wart Bourne'a?

Według fame10.com J.R Bourne ma szacunkową wartość netto 1 miliona dolarów. Aktor zarobił pieniądze dzięki swoim staraniom w kilku uznanych filmach i serialach telewizyjnych, co ważniejsze z jego prac w „On the Corner” i „Everything’s Gone Green”. Oprócz tego zarobki z sesji zdjęciowych, reklam i prac modelingowych również przyczyniły się do jego całkowitych przychodów.

Bourne jest zwolennikiem Fundacji Mukowiscydozy. Związał się z organizacją i zaczął wspierać ją finansowo po tym, jak jego siostrzenica urodziła się z chorobą.

Jest żonaty?

J.R Bourne uczynił swoje osobiste sprawy tajemnicą, utrzymując je na niskim profilu i z dala od opinii publicznej. Jego media społecznościowe są wypełnione zdjęciami z jego partnerką na ekranie, Emmanuelle Chriqui, co sprawia, że ​​publiczność wątpi, czy mogą się spotykać.

Ujawnijmy jednak, że Emmanuelle nie jest jego dziewczyną, ponieważ Bourne jest już żonaty i łączy piękną więź małżeńską z żoną. Chociaż nie mówił o swoim związku, a źródło napisał, że aktor jest żonatym mężczyzną bez podania imienia żony i innych szczegółów.

Podobno ma romantyczną więź ze swoim partnerem, Ianem Bohenem!

Ostatnio dużo się mówi o seksualności J.R. Bourne'a. Jego bliski związek z gwiazdą Teen Wolf, Ianem Bohenem, wzbudził podejrzenia publiczności, że należy do gejowskich preferencji. Bourne i Ian pojawiają się razem w wydarzeniach promocyjnych i teledyskach i promieniują wielkim uczuciem do siebie, pozostawiając publiczność zdezorientowaną.

W rezultacie fani Bourne'a zasypują go pytaniami dotyczącymi jego orientacji seksualnej i relacji z Ianem na twitterze. Ich fani stworzyli nawet konto na Instagramie o nazwie „bohenfeed”, na którym przesyłają urocze zdjęcia par na ekranie.

Krótkie życiorys i rodzina J.R.:

David J.R. Bourne, powszechnie znany jako J.R. Bourne, urodził się 8 kwietnia 1970 roku w Toronto, Ontario, Kanada. W swojej rodzinie ma również siostrę Kim Bourne MacGregor. Należy do rasy białej i cieszy się imponującą wysokością 5 stóp i 10 cali, co podkreśla jego męską osobowość.

Zalecane