blog

Jack Ashton Wiki: Wiek, urodziny, wzrost, partner, związek, rodzina

Jack Ashton wyrósł w branży rozrywkowej z serialu Silent Witness, w którym wcielił się w postać Jamesa Fetherstona. Jack, brytyjski aktor, jest najbardziej znany z roli wielebnego Toma Herewarda w serialu BBC Call The Midwife. Aktor znany z telewizyjnego miniserialu Cztery pory roku wcielił się w rolę Martina. Cieszy się błogim życiem ze swoją partnerką i małym dzieckiem.

 Jack Ashton Wiki: Wiek, urodziny, wzrost, partner, związek, rodzina

Jack z nowonarodzonym Tadem! Z kim on się spotyka?

Jack jest w związku ze swoją ekranową współgwiazdą i amerykańską aktorką Helen George. Duet, który był w RPA na swoim pierwszym spotkaniu, był na planie serialu telewizyjnego Zadzwoń do położnej. Po konfrontacji zaczęli nawiązywać romans, a w kwietniu 2016 roku zaczęli się spotykać.

Jack również cieszył się romantycznym zerwaniem ze swoją partnerką Helen podczas pobytu w RPA. Pojechali do Lion's Head, góry w Kapsztadzie w RPA, a nawet odwiedzili Robben Island w Table Bay. Para, która zakochała się w RPA, łączyła romantyczna więź podczas podróży, spędzając razem czas. Helen opublikowała serię zdjęć na swoim Instagramie w mediach społecznościowych.

Po randce we wrześniu 2017 r. jego partnerka Helen zaskoczyła media i swoich fanów Nagrody TV Choice kiedy ujawniła, że ​​spodziewa się dziecka z Jackiem. Ponadto 17 września 2017 r. udostępniła swoje zdjęcie w ciąży na Instagramie. Jej wyznawcy pogratulowali obu parom ich dziecka i rozpoczęcia podróży ku rodzicielstwu.

2 października 2017 r. Helen opublikowała serię zdjęć, na których duet świętuje swój baby shower, zapraszając bliskich przyjaciół i rodzinę. Wśród tych zdjęć widziano Jacka, jak emocjonalnie trzyma dziecko na rękach. Dla gołąbków Jack i Helen byli wyraźnie podekscytowani i szczęśliwi podczas baby shower.

Fani zauważyli diamentowy pierścionek Helen na jej palcu i byli przekonani, że jest zaręczona z Jackiem. Pochwalili duet za nowonarodzonego chłopca, a niewielu z nich nawet zapytało, czy cieszą się życiem w małżeństwie. Jednak przyjaciółka Helen podeszła do Dailymail i odmówiła zaręczyn i powiedziała, że ​​jej pierścionek z brylantem pasuje tylko na jej palec serdeczny.

Po pięciu dniach świętowania ich nowonarodzonej córki Helen ogłosiła imię dziecka, które wybrała wraz z Jackiem. Opublikowała zdjęcie ich uroczego małego tatusia i ujawniła imię córeczki jako Wren Ivy 7 października 2017 r. Imię ich córki, Strzyżyk oznacza „władca” w języku walijskim i Bluszcz nosi znaczenie „wierności” w języku angielskim.

Zarówno Jack, jak i Helen, którzy zostali rodzicami swojej córki, opiekują się Wrenem, który skończy rok w nadchodzącym październiku. Ponieważ chemia duetu jest uwielbiana przez wszystkich fanów i zwolenników, zaczęli pytać Jacka, kiedy złoży przysięgę i uczyni Helen swoją żoną. Oboje para musi jeszcze odpowiedzieć w tej sprawie. Mimo to aktor jeszcze nie ożenił się z Helen.

Krótki życiorys

Jack Ashton, który urodził się w Bristolu w Wielkiej Brytanii, obchodzi swoje urodziny 19 listopada. Jest trochę wyższy od swojej partnerki Helen George, która ma 1,7 m wzrostu (5' 7 cali). Według wiki, kiedy miał 16 lat, jego ulubionymi przedmiotami były wf i dramat, więc jego doradca zalecił mu kontynuowanie karierę aktorską lub żołnierza.

Zalecane