blog

Jack Avery Wiki, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice

Jest tylko kilka osób, które we wczesnym wieku odniosły ogromny sukces i sławę. Jedną z takich osób jest Jack Avery, który już odniósł ogromny sukces. Jack Avery jest piosenkarzem i autorem tekstów, który jest znany jako członek boysbandu „Why Don’t We” oraz dzięki występowi w filmie krótkometrażowym Fearless Five u boku Alexa Lee.

  Jack Avery Wiki, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice

Jack Avery zostaje ojcem!

Ogromne brawa zalewają Jacka i jego długoletnią dziewczynę, Gabriele Gonzalez.

W wieku zaledwie 19 lat Jack został ojcem. Jego dziewczyna, Gabriela Gonzalez, 22 kwietnia 2019 r. urodziła córeczkę o imieniu Lavender May. Poinformowała o narodzinach ich córki 12 maja 2019 r., obnosząc się ze zdjęciem Jacka trzymającego nowonarodzone dziecko.

Jack Avery trzyma swoją nowonarodzoną córkę Lavender May 12 maja 2019 r. (Zdjęcie: Instagram)

Ta ekscytująca wiadomość sprawiła, że ​​fani Jacka tryskają radością i ekscytacją. Nowi rodzice zostali zbombardowani dobrymi życzeniami od swoich fanów i wyznawców. Sam Jack nie był w stanie ukryć swojego podekscytowania zostaniem ojcem.

The Dlaczego nie? członek zespołu zrobił swój Instagram 12 maja 2019 roku i potwierdził, że jest gotowy do rozpoczęcia nowej przygody jako ojciec dla córki, opisując ten moment jako najlepsze doświadczenie w swoim życiu. Jack podzielił się także serdeczną wiadomością ze swoją dziewczyną, gwiazdą Musical.ly, opowiadając o tym, jak bardzo czuje się błogosławiony, że ma Gabriele w swoim życiu.

Przeczytaj także: Anna Geary Wiki, Chłopak, Net Worth

Randki Musical.ly Star, Girlfriend pyszni się zdjęciami

Wschodząca piosenkarka pop Dlaczego nie? spotyka się z gwiazdą Musical.ly, Gabrielą Gonzalez, lat 17, od 2018 roku. Jego dziewczyna Gabriela jest Crown zweryfikowana przez użytkownika i opublikowała kilka filmów z synchronizacją z ustami i komedii na swoim oficjalnym koncie Musical.ly. Jack Avery, 19 lat, zrobił swój Instagram 20 lutego 2018 r. i udostępnił zdjęcie swojej dziewczynie.

Jack Avery i jego dziewczyna Gabriela Gonzalez na zdjęciu opublikowanym 20 lutego 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Duet często udostępnia swoje zdjęcia na swoich kontach w mediach społecznościowych. Gabriela udostępniła swoje zdjęcie na Instagramie 24 lutego 2018 r. i oznaczyła je jako – Och, hej tam. Para cieszyła się romantyczną wizytą w Los Angeles w Kalifornii.

Przed umawianiem się z Gabrielą Jack był w swojej karierze znakomity i nie posuwał się zbyt naprzód w życiu osobistym. Piosenkarz przesyłał wiele zdjęć swojego najlepszego przyjaciela i innych kumpli, ale nigdy nie wspomniał o swoim możliwym związku z dziewczyną. Co więcej, Jack nie chciał rozpraszać uwagi, nawiązując więź przed jego związkiem z Gabrielą.

Możesz także zobaczyć: Savannah Montano Wiki, Wiek, Wzrost, Chłopak, Randki, Split, Fakty

Jak Jack Avery zbiera wartość netto?

Jack Avery zgromadził swoją wartość netto jako artysta muzyczny. Jako artysta, który podpisał kontrakt z czołowymi liderami branży, gromadzi elegancką ilość fortun. Pochodzący z Burbank również zebrał dochody po wizycie w mediach społecznościowych z Wpływ zespół w 2016 roku. Wydał EP Dlaczego po prostu nie? 2 czerwca 2017 przez Atlantic Records.

Jack był członkiem pięcioosobowego boysbandu „Dlaczego my nie”. Miał 17 lat, kiedy wybrał się na wycieczkę po mediach społecznościowych z Wpływ w 2016 roku. Wyjazd był dla wokalisty okazją do współpracy z czołowymi liderami branży. Pojawił się również na pierwszych stronach gazet podczas 18. krajowej trasy koncertowej w 2016 i 2017 roku z „Dlaczego my nie”. Jack występował w Sweety High, Tiger Beat i Huffington Post, a także w wielu innych mediach.

Wraz z tym objął swoje aktorskie talenty w filmie krótkometrażowym, Nieustraszona piątka obok Alexa Lee. Wrażenie śpiewania kiedyś grało w koszykówkę, zanim poważnie potraktowało muzykę. Piosenkarz jest właścicielem samozwańczego kanału YouTube, który ma ponad 182 tys. subskrybentów.

Dowiedz się więcej: Savannah Soutas Wiek, żonaty, mąż, córka, rodzina

Krótki życiorys

Jack Avery, który urodził się w 1999 roku, obchodzi swoje urodziny 1 lipca. Pochodzi z Burbank w Kalifornii i dorastał w Susquehanna w Pensylwanii. Jack stoi na wysokości 1,70 m (5' 7') i posiada obywatelstwo amerykańskie.

Piosenkarz jest drugim najstarszym dzieckiem swoich rodziców. Jego matka, Kristin Stanford, pomogła mu kontynuować karierę muzyczną. Ma również troje rodzeństwa o imieniu Sydnie, Isla i Ava jako członków jego rodziny. Zgodnie z wiki przeniósł się z rodziną do małego miasteczka w Pensylwanii, zanim skończył rok.

Zalecane