blog

Jack Brooksbank Wiki: Wiek, rodzice, praca, wartość netto – wszystko o narzeczonym księżniczki Eugenii

Przygotuj się na pełen wrażeń rok w Pałacu Buckingham. Po niedawnym ogłoszeniu królewski pałac Wielkiej Brytanii ma powitać dwóch nowych członków królewskich. Tak, dobrze słyszałeś. Po królewskim ślubie księcia Harry'ego księżniczka Eugenie poślubiła Jacka Brooksbanka. Mąż księżniczki Eugenie jest byłym kelnerem, ale teraz zarządza Mahiki i jest ambasadorem marki Casamigos Tequila.

  Jack Brooksbank Wiki: Wiek, rodzice, praca, wartość netto – wszystko o księżniczce Eugenie's Fiancé

Jack poślubił księżniczkę Eugenie z Yorku!

To jest oficjalne! Jack Brooksbank poślubił młodszą córkę księcia i księżnej Yorku, księżniczkę Eugenię 12 października 2018 r. Podobnie jak książę Harry, kuzyn Eugenii, królewski ślub odbył się w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor w Windsor w Wielkiej Brytanii. Ceremonia zaznaczyła obecność gwiazdorskich gości, takich jak Pixie Geldof, Naomi Cambell, Demi Moore i nie tylko.

Znajdź informacje o byłym mężu Meghan Markle, żonie księcia Harry'ego : Trevor Engelson, Ex Wiki Meghan Markle: Wiek, wartość netto, ślub, rodzina

W XV-wiecznej kaplicy św. Jerzego David Conner, który jest dziekanem Windsor, odprawił ich ceremonię. Autorem osobistej modlitwy nabożeństwa weselnego jest arcybiskup Yorku, Rt. Kochanie. Jana Sentamu. Włoska piosenkarka i autorka tekstów Andrea Bocelli, do której dołączyła Royal Philharmonic Orchestra, zahipnotyzowała królewskie zaślubiny dwoma melodyjnymi piosenkami.

Sarah Fergurson Duchess of York rozpromieniła popołudniowe przyjęcie, a program wieczornego przyjęcia obejmuje specjalny bufet w domu rodziny York w Royal Lodge. Po ekstrawaganckiej imprezie popołudniowej Jack i jego żona Eugenie są gotowi wziąć udział w swobodnej imprezie kokosowej, koktajli wypełnionych festiwalową atmosferą 11 października 2018 roku.

Zaręczony z księżniczką Eugenią w styczniu 2018 r.

Po przemówieniu Pałacu Buckingham stało się oficjalne, że księżniczka Eugenie zaangażowała Jacka Brooksbanka. 22 stycznia 2018 roku Pałac Buckingham wydał oświadczenie, w którym brzmiało:

„Książę i księżna Yorku z radością ogłaszają zaręczyny księżniczki Eugenii z panem Jackiem Brooksbankiem”.

W oficjalnym komunikacie dodano ponadto, że:

„Jej Królewska Wysokość i pan Brooksbank zaręczyli się w Nikaragui na początku tego miesiąca. Ślub odbędzie się jesienią 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Windsor, a dalsze szczegóły zostaną ogłoszone w odpowiednim czasie”.

Zobacz też: Grant Crapp Wiki: wiek, związek, wartość netto, praca

Źródła twierdzą, że księżniczka Eugenie zamierza zachować swój królewski tytuł i nie otwiera możliwości przyjęcia nazwiska jej przyszłego męża.

Dowiedzmy się więc więcej o mężu księżniczki Eugenii.

Praca i kariera Jacka

Zanim jego kariera nabrała tempa, pracował w pubie Admiral Codrington w Chelsea. Następnie podjął formalny krok w tej pracy i spędził trzy lata w Markham Inn.

Po pobycie w Markham Inn został zatrudniony do zarządzania Mahiki w Mayfair, która jest ekskluzywnym miejscem nocnym po tym, jak poznał księcia Harry'ego i klubowego barona, Guya Pelly'ego. Ale opuścił Mahiki, aby rozpocząć własną przygodę i założył swoich handlarzy winem, a teraz jest ambasadorem marki Casamigos Tequila, której współzałożycielem był George Clooney.

Chociaż jego zarobki i wartość netto nie zostały upublicznione, przyszły członek rodziny królewskiej bez wątpienia ma spore saldo bankowe ze swojej kariery.

Jak poznał księżniczkę Eugenię?

To było w 2010 roku, kiedy Jack przeciął drogę księżniczki Eugenii, która miała wtedy zaledwie 19 lat. Para utrzymywała związek na odległość, gdy księżniczka Eugenie pracowała w Nowym Jorku z Paddle8 w 2013 roku.

Przeczytaj także: Hope Hicks Mąż, chłopak, romans, wynagrodzenie, wartość netto

Po ciężkich chwilach w ich związku byli w stanie podtrzymać swój związek dzięki ciągłej rozmowie przez Skype.

Krótki życiorys i rodzina

Przyszły członek rodziny królewskiej, Jack urodził się dla rodziców George'a Brooksbanka i Nicoli. Zgodnie z jego wiki, jego ojciec był biegłym księgowym ze Starego Etonu.

Obecnie ma 3e i ukończył szkołę w Stowe School w Buckinghamshire. Jego wspierający rodzice zawsze go wspierali i pozwolono mu pracować po szkole zamiast zdobywać stopnie naukowe i City. Podąża za swoją pasją i ma wysokooktanowe hobby, takie jak narciarstwo.

Zalecane