blog

Jack Dorsey Wiki: żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, edukacja, wartość netto

Dzięki rozwijającym się technologiom i Internetowi miliony ludzi mogą łączyć się ze sobą, dzielić się swoimi pomysłami i cieszyć się innowacjami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wśród tych platform mediów społecznościowych prawdopodobnie znacie Twittera. Jeśli jesteś ciekawy, te media społecznościowe zostały wprowadzone przez amerykańskiego programistę komputerowego i przedsiębiorcę internetowego Jacka Dorseya. Chcesz dowiedzieć się więcej o Jacku Dorseyu? Tutaj zebraliśmy wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

  Jack Dorsey Wiki: żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, edukacja, wartość netto

Chcesz dowiedzieć się więcej o Jacku Dorseyu? Tutaj zebraliśmy wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

Profesjonalna kariera

Jack już zaplanował pomysł stworzenia Twittera podczas studiów na New York University. Po tym, jak Jack porzucił studia w 1999 r., założył własną firmę, która w 2000 r. dostarczała przez Internet taksówki, kurierów i usługi ratunkowe. Potem wpadł na pomysł „bezproblemowego rynku usług”.

Jack zbliżył się do Odeo i z pomocą Biz Stone zmodyfikował go do prototypu Twittera w około dwa tygodnie. Później powstał Twitter, a Jack został dyrektorem generalnym. Jednak stracił stanowisko dyrektora generalnego, ponieważ realizował inne projekty, takie jak joga i projektowanie mody.

Badać: Rawle Alkins kontrakt, wartość netto, dziewczyna

Później, gdy usługa zaczęła się rozwijać i zyskiwać popularność, Jack zaczął koncentrować się na ulepszaniu usług, utrzymując ją jako najwyższy priorytet, a także pracował nad usługą, która miała generować przychody. Później powrócił na stałe na stanowisko dyrektora generalnego Twittera 5 października 2015 r., kiedy Costolo, były dyrektor generalny Twittera, zrezygnował ze swojego stanowiska.

W maju 2016 r. Jack ogłosił, że Twitter nie będzie liczyć zdjęć i linków w limicie czterdziestu znaków, aby zwolnić więcej miejsca na tekst. W rezultacie przyciągnął miliony nowych użytkowników Twittera. Zaraz potem liczba tweetów dziennie wzrosła z 300 milionów do 661 milionów w sierpniu 2014 roku.

Podobnie w marcu 2018 r. Jack ogłosił, że na Twitterze pojawi się ulepszona wersja systemu weryfikacji.

Jack jest także dyrektorem generalnym Square Inc, usług finansowych, agregatora usług handlowych i firmy zajmującej się płatnościami mobilnymi, która została opublikowana w maju 2010 roku. Jest także członkiem zarządu Berggruen Institute's Governance Center i The Walt Disney Company.

Ile jest wart netto Jacka?

Jako dyrektor generalny zarówno Twittera, jak i Square, Jack znajduje się na liście miliarderów. Jack prawdopodobnie zgromadził przyzwoitą kwotę dzięki swojej wiedzy i staranności. Mówiąc dobrze o jego wartości netto, jego szacowanej wartości netto na 3,8 miliarda dolarów.

Przeczytaj także: Fausto Murillo - Wiek, wartość netto, fakty

Status związku Jacka: potajemne randki?

Mówiąc o związku Jacka, zawsze mówi, że jest w związku z Twitterem i Square, co sugeruje, że jest singlem. Ale jego pojawienie się na początku 2013 roku z 28-letnią Kate Greer, instruktorką jogi, pokazało, że nie jest wyjątkowy. Jacka i jego rzekomą dziewczynę, Kate Greer widziano na imprezie na czerwonym dywanie w Nowym Jorku w 2010 roku. Od 2010 roku mają ze sobą związek i zrywają. Co więcej, Kate wciąż obnosiła się ze zdjęciami duetu na swoim Instagramie, a także opublikowała jej wideo z Jackiem.

Jack Dorsey i Kate Greer razem w 2013 roku (zdjęcie: Dailymail.co.uk)

Wcześniej Jack był w związku z Lily Cole, rysowniczką, w grudniu 2012 r. Związek między nimi trwał sześć miesięcy i uważa się, że zakończył się w czerwcu 2013 r., gdy widziano, jak Jack dzieli się przebłyskiem romansu z Kate Greer w Japonia. Co więcej, Jack był również związany z tancerką, Sofiane Sylve, w 2011 roku.

Nigdy nie przegap: Quinton Anderson Reynolds Wiki, Net Worth, Rodzina

Pochodzący Kruk

Jack Dorsey, założyciel Twittera, zaczął spotykać się ze swoją nową dziewczyną, Raven Lyn Corneil, modelką Sports Illustrated prawie o połowę młodszą we wrześniu 2018 roku. Raven jest aspirującą modelką, która została uznana za jedną z pięknych dziewczyn Maxima.

Informacje o tym, kiedy i jak rozpoczęli swoje romantyczne wypady, pozostają pod tajemnicą. Jednak duet został zauważony podczas wydarzenia Harper's Bazaar Icons podczas New York Fashion Week.

Jack Dorse ze swoją rzekomą dziewczyną, Raven Lyn Corneil (zdjęcie: BFA.com)

Zostali również zauważeni razem w wysadzanej gwiazdami imprezie Harper's 7 września 2018 r., gdzie Jack ubrał się w całkowicie czarny strój ze skórzaną kurtką na prostym T-shirtze i spodniach, a Raven towarzyszył jej w czarnej sukience pokrytej dramatycznymi marszczeniami i srebrem. buty za kolano.

Twierdzono, że Jack kupił dom dla Ravena w Hollywood Hills o wartości 4 225 000 USD, podczas gdy nadal mieszka w swoim 10-milionowym bloku w San Francisco.

W tej chwili Jack Dorse ze swoją rzekomą dziewczyną rozkoszuje się rocznym związkiem i często poświęca swój czas na publiczne prezentowanie wymiarów miłości. Jednak nie ujawnili swoich planów dotyczących ewentualnego związku małżeńskiego.

Jack był związany z wieloma dziewczynami i miał wiele wcześniejszych związków, co świadczy o jego preferencjach seksualnych. Cóż, Jack nie jest gejem. Jednak jego obecna dziewczyna, potencjalna przyszła żona, wciąż jest zagadką.

Krótki życiorys

Jack urodził się 19 ten Listopad 1976 w St. Louis, Missouri, Stany Zjednoczone. Został zabrany do matki Marci Dorsey i ojca Tima Dorseya. Mówiąc o edukacji Jacka, ukończył szkołę średnią w Katolickim Biskupie DuBourg High School. Studiował na Missouri University przez dwa lata, a później przeniósł się na New York University, ale porzucił w 1999 roku. Zgodnie z wiki, Jack ma 5 stóp i 10 cali wzrostu i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, tj. (włoski, niemiecki, irlandzki).

Zalecane