blog

Jack Hoffman Gold Rush, Wiki, Wiek, żona, rodzina, wynagrodzenie i wartość netto

„Nie bój się dać swojemu życiu drugiej szansy”, stwierdzenie to coś, co ten człowiek zostawia po sobie. Doświadczony poszukiwacz złota, Jack Huffman, mimo początkowej porażki, utrzymał swoje marzenie przy życiu. Jego zaangażowanie w wydobycie złota sprawiło, że jego syn, Todd, poszedł w ślady swojego ojca, a ich historia sukcesu staje się coraz dłuższa i jest jedną z wątków w reality show Discovery „Gorączka złota”.

 Jack Hoffman Gold Rush, Wiki, Wiek, żona, rodzina, wynagrodzenie i wartość netto

Kariera i postęp:

W latach 80. wyruszył z misją kopania złota i wspierania sytuacji finansowej swojej rodziny. Ale zaoszczędził zaledwie 4 dolary w ciągu 10 lat i pomyślał, że jest hańbą dla rodziny i zawiódł ich sromotnie. Na początku 2010 roku jego wizję i cel przetrwał jego syn Todd Huffman który utworzył grupę sześciu przyjaciół i kopalń na polu Alaski.

Jack jest często nazywany Inspiracją, ponieważ zainspirował swojego syna Todda do podążania za pasją Jacka do wydobywania złota. On i jego syn mieli kontakt z zewnętrznym światem, kiedy stali się słynną obsadą serialu telewizyjnego Discovery zatytułowanego „Gorączka złota”. Premiera programu odbyła się 3 grudnia 2010 r., a jego ostatnia odsłona, tj. siódmy sezon, wyemitowano 14 października 2016 r. Teraz firma biegnie do trzeciego pokolenia, gdy jego wnuk Hunter dołączył do ekipy i pojawił się również w „Gorączce złota” od szósty sezon.

Ile jest wart netto Jacka?

„Inspiracja” rozpoczęła wydobycie złota prawie trzy dekady temu, ale nie mogła wtedy zarobić znaczących fortun. Ale w siódmym sezonie załoga Jacka i Todda wydobyła ponad 1100 uncji złota, co wyjaśnia ich stabilną gospodarkę.

Według źródeł wiki, ten były bojownik gromadzi swoją wartość netto poprzez swoje kopalnie złota, a także znacznie z pensji, którą otrzymuje z sieci Discovery, której jeszcze nie ujawniono. W ciągu swojej długiej kariery zgromadził przyzwoity majątek w wysokości 250 000 dolarów.

Życie małżeńskie z żoną Georgia!!

Twoim wiernym towarzyszem nie jest ten, który towarzyszył ci w twoim sukcesie, ale osoba, która mocno stała obok ciebie w twoich zmaganiach.

Jack Hoffman jest pobłogosławiony takim towarzyszem w swojej żonie, Gruzji, która nigdy nie powstrzymuje swojej miłości do niego pomimo jego wczesnej porażki. Chociaż szczegóły małżeństwa nie zostały jeszcze ujawnione w mediach, jest żonaty od dawna, a jego więź z żoną, Georgia, nigdy się nie starzeje.

Para jest rodzicem dwójki dzieci, syna Todda i córki Tamry. Doświadczony poszukiwacz złota trzyma go i jego rodzinę z dala od mediów społecznościowych i trudno jest uzyskać jakiekolwiek informacje.

Jego żona pomaga jemu i jej synowi w poszukiwaniu złota. Przygląda się finansom i wszystkim problemom związanym z załogą i pomaga zwiększyć interakcję między członkami załogi.

Krótkie Bio Jacka:

Były bojownik urodził się w Sandy w stanie Oregon, ale przeniósł się na Alaskę, aby spełnić swoje marzenie w wydobywaniu złota. Swoje urodziny obchodzi co roku 15 września i obecnie ma 71 lat. Ojciec dwójki dzieci nadal ma mocno zbudowaną sylwetkę i stoi na przyzwoitym wzroście. Należy do rasy białej, posiada obywatelstwo amerykańskie.

Zalecane