blog

Jack Maynard Wiki, Bio, Wiek, Dziewczyna, Randki, Siostra i Wartość netto

YouTubing stał się trendem na pomyślną karierę, jeśli jesteś wystarczająco kreatywny. Gwiazda mediów społecznościowych Jack Maynard również podążył za tym samym dyskursem i jest teraz jednym z wpływowych mediów społecznościowych. Jack Maynard to angielski youtuber, który jako pierwszy zasłynął z własnego kanału, na którym publikuje vlogi, wyzwania i od czasu do czasu komediowe skecze.

  Jack Maynard Wiki, Bio, Wiek, Dziewczyna, Randki, Siostra i Wartość netto

Jack Maynard to angielski youtuber, który jako pierwszy zasłynął z własnego kanału, na którym publikuje vlogi, wyzwania i od czasu do czasu komediowe skecze.

Wartość netto Jacka Maynarda

Osobowość Britsih YouTube, Jack Maynard, lat 24, podobno ma szacowaną wartość netto na 150 000 dolarów. Pobiera kilka części swojego dochodu ze swojego konta YouTube. Zgodnie z zapisem ostrza Social, szacunkowa pensja Jacka Maynarda z YouTube wynosi od 367 do 5,9 tys. USD, co pomogło mu zarobić roczne przychody od 4,4 tys. USD do 70,4 tys.

Zobacz też: Komik Taylor Williamson teraz szczegóły: żona, Heidi Klum, Net Worth

Jack's ma dwa oficjalne kanały, Jack Maynard z ponad 1,5 miliona subskrybentów i JackMaynardVlogs z ponad 303 tysiącami subskrybentów. Ma ponad 147 milionów wyświetleń na kanale Jacka Maynarda i ponad 14 milionów wyświetleń na kanale Vlog. Przesłał wiele filmów ze swoim rodzeństwem Conorem i Anną, a nawet z wieloma przyjaciółmi. Nakręcił również wiele filmów, współpracując z wieloma innymi popularnymi YouTuberami Mikey Pearce, Andreą Russett, Thatcher Joe i wieloma innymi. Jego najpopularniejsze filmy to Real Will Rather, The Helium Challenge, The Sibling Tag i wiele innych.

Jack Maynard potwierdza romans z Reality Star; Teraz żonaty?

Internetowy sensacja, Jack Maynard jest w związku randkowym ze swoją damą, Georgią Toffolo, gwiazdą reality show.

Dowiedz się więcej: Braison Cyrus Wiki, Dziewczyna, Randki, Romans, Rodzeństwo, Wzrost, 2017

Wiadomość o ich związku krążyła w Internecie, gdy Jack po raz pierwszy wypowiedział się na temat swojego związku z Georgia na Instagramie. 12 sierpnia 2018 roku YouTuber, który w 2017 roku był w intymnym romansie ze swoją dziewczyną, potwierdził ich związek na Instagramie, publikując po raz pierwszy zdjęcie pary.

Jack Maynard po raz pierwszy udostępnia zdjęcie swojej dziewczynie, Georgii Toffolo (zdjęcie: Instagram)

Tego samego dnia jego pani udostępniła również przytulne ujęcie z nimi na Instagramie. W międzyczasie wyśmiewała się ze swojego chłopaka, Jack powiedział, że Jack może nie mieć szczęścia z końmi, ale zdecydowanie jest szczęściarzem, że stoi obok niego.

Od tej pory Jack Maynard delektuje się dobrym czasem ze swoim chłopakiem. Jednak oboje jeszcze się nie pobrali.

Wcześniej Jack podobno umawiał się romantycznie ze swoją piękną dziewczyną o imieniu Erika. Para oficjalnie zaczęła się spotykać w sierpniu 2014 roku po spotkaniu w programie. Od końca 2015 roku był również powiązany ze swoją przyjaciółką z YouTube, Pernille Bruun.

Nie chcesz przegapić: Pearl Mackie Gay, partner, wartość netto

Wiki i biografia Jacka Maynarda

Jack Maynard urodził się w Brighton w Anglii w 23rd November 1994. Został wychowany przez swoich rodziców, Gary'ego Maynarda i Helen Maynard, wraz ze swoim bratem i młodszą siostrą o imieniu Conor i Anna Maynard. Jack dołączył do Cardinal Newsman Catholic School w Hove, aby zdobyć wyższe wykształcenie. Jego brat Conor jest bardzo znaną osobą jako autor tekstów i piosenkarz, więc podążał również za zawodem swojego brata.

Podsumowując, Jack jest przystojny z dopasowanym i doskonale i zdrowo wyrzeźbionym ciałem. Chłopiec ma ponad 5 stóp 9 cali wzrostu i waży około 60 kg. Ma tak doskonały wygląd z atrakcyjną twarzą i ciałem, że zbyt wiele dziewczyn go chce.

Zalecane