blog

Jackie Aina Wiki: Wiek, urodziny, zaręczyny, ślub, były mąż, 2018

Profesjonalna kosmetolog, Jackie Aina, ma oko na wszystkie wzory kolorystyczne, których używa do doskonalenia swoich umiejętności makijażu. Ta inspirująca kobieta stworzyła imperium kosmetyków i po założeniu kanału na YouTube o swoim imieniu fantastycznie łączy się z ludźmi. Kiedy samo jej nazwisko jest jedną z najbardziej płodnych marek w świecie mody i glamour, nieustanna obfitość sporów pani z wiecznie uroczą Kim Kardashian była kiedyś nagłówkiem wszystkich portali medialnych.

  Jackie Aina Wiki: Wiek, urodziny, zaręczyny, ślub, były mąż, 2018

Oprócz bycia miłośnikiem makijażu i wizażystką, Jackie służył również w siłach zbrojnych USA. Powodem dołączenia do wojska była inspiracja jej byłego męża.

Pochylona kariera Jackie Ainy

Kiedy wiele osób myśli o karierze lekarza, prawnika lub inżyniera, Jackie Aine wybiera zupełnie inne doświadczenie zawodowe. Pani mówiła, że ​​chce być kosmetologiem, nawet jeśli nie wiedziała, co to jest. I wtedy Jackie odkryła swoją prawdziwą fascynację makijażem po ukończeniu studiów z mody w wieku 18 lat.

Jackie poprawiła swoje umiejętności makijażu, ćwicząc go na sobie i innych członkach rodziny. Obecnie jej kanał YouTube ma 3,16 miliona subskrybentów. W 2018 roku Jackie znalazła się w wiadomościach ze względu na jej powiązanie z jedną z wiodących marek makijażu „ Zbyt skonfrontowana”, a co więcej jej paleta ABH była również uważana za numer 1 w Sephora .

Ciekawe: Desi Perkins Wiki, wiek, pochodzenie etniczne, ślub

Teraz, odkąd Jackie jest na szczycie, bez wątpienia ma do czynienia z pewną niepewnością i krytyką. Udało jej się jednak unieść za każdym razem, gdy życie stawia przed nią przeszkody. Jedyny incydent, z którym się spotkała, miał miejsce w 2019 roku,

Przyznając się do incydentu, została awansowana przez guru makijażu Patricka i Manny'ego, pozostawiając Chelsie w tyle, wobec czego Chelsie podjęła surowe działania, publikując sprawę w serwisach społecznościowych.

Czy Kim Kardashian Shade Jackie Aina?

Jackie ma doskonałe relacje z niektórymi znanymi nazwiskami w świecie rozrywki. Podobnie jej imię zostało powiązane z Kim Kardashian po tym, jak przejrzała niektóre produkty kosmetyczne KKW wprowadzone przez kobietę w 2017 roku.

Czytaj więcej: Ariel Tejada Wiki: Wiek, Narodowość, Pochodzenie, Dziewczyna, Sprawy, wesoły, Rodzina

Kim Kardashian wspomina o Jackie na swoim Twitterze (Zdjęcie: Kim's Twitter)

Według niektórych fanów Ainy i stron wiki, Kim celowo nie oznaczyła Jackie w swojej galerii zdjęć, w której pozowała z wieloma gośćmi, w tym z Jackie. Pomimo niezamierzonego incydentu obie kobiety łączą ze sobą serdeczne relacje, a Świergot post Kim może być doskonałym dowodem ich przyjaźni.

Życie osobiste: żonaty czy randki?

Wszyscy wiemy, że Jackie jest już mężatką, ale prawdziwy powód rozstania z jej byłym mężem wciąż jest poza zasięgiem opinii publicznej. Zachowała najwyższy poziom prywatności, ujawniając wszystkie sekrety swojego męża w separacji i szczegóły ich ślubu, mimo że udostępniła mu jedno zdjęcie na Facebooku. Jednak jeden z jej postów na Twitterze sugeruje, że nie była tak zadowolona ze swojego narzeczonego życia i porównała swoje życie małżeńskie do piekła.

Wkrótce Jackie przeszła od swojego byłego męża do nowego mężczyzny o imieniu Denis Asamoah, który jest aktywny na Instagramie jako „MrWorkSmarter”. Mówiąc o nim, jako zawód prowadzi stronę internetową o nazwie www.lnks. To gdzie zamieszcza swoje podcasty, prowadzi sesje coachingowe, ma osobną sekcję z ubraniami i wiele innych. Posiada obywatelstwo Ghany i obchodzi swoje urodziny co 25 lutego.

Jackie Aina pozuje ze swoim chłopakiem na Instagramie (zdjęcie: Jackie's Instagram)

Przeczytaj także: Bretman Rock Wiki: Prawdziwe imię, Siostra, Net Worth, wesoły

Prawdziwy romans pary można zobaczyć na wielu zdjęciach udostępnionych przez Jackie w jej mediach społecznościowych. Para powitała również razem rok 2019, świętując w Ghanie, rodzinnym mieście Denisa. Umieścił nawet ich wspólne zdjęcie na Instagramie i wspomniał o Happy Valentines Day.

Jednak pomimo ich intymnego życia miłosnego, ludzie wciąż są zdezorientowani dokładnymi datami ich historii randek i wszystkimi wnikliwymi garściami ich prywatnego życia miłosnego. Ale, ku przerażeniu ciekawości fanów, teraz para jest zaręczona. TAk! para zaręczyła się 4 sierpnia 2019 r.

Denis zaplanował niespodziankę dla Jackie na urodziny. Później Jackie pokazała swój pierścionek zaręczynowy z diamentem o szlifie markizy w swoich mediach społecznościowych z podpisem „w dniu, w którym się zgodziłem”. Jednak para jeszcze nie zgodziła się na swoje małżeństwo i założyła rodzinę, chociaż Denis przedstawia Jackie jako swoje tęsknoty.

Jej krótki życiorys

Jackie Aina obchodzi swoje urodziny 4 sierpnia. Amerykanka urodziła się w 1987 roku, czyli ma 32 lata. Stojąc na podwyższonym wzroście, Jackie należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Cierpiała na nadmierną potliwość, która jest chorobą genetyczną, która powoduje nadmierne pocenie się w niektórych obszarach ciała.

Zalecane