blog

Jackie Ibanez Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Fox News, Wzrost

Te osoby są rzeczywiście szczęśliwe, mają doskonałą karierę wraz z wspierającą i uroczą rodziną. Jedną z tych pań jest Jackie Ibanez, która stworzyła odcisk swojego imienia w sektorze telewizyjnym i prowadzi piękne życie rodzinne z mężem i dziećmi. Jackie Ibanez to amerykańska osobowość telewizyjna, znana jako korespondent Fox News Channel i były prezenter wiadomości News 12 Connecticut.

 Jackie Ibanez Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Fox News, Wzrost

Kariera i postęp:

Jackie Ibanez weszła do sektora dziennikarskiego jako stażystka dla sportu NBC, gdy była na studiach. Przez rok była również korespondentką studencką w MSNBC News. Zawodowo weszła do dziennikarstwa jako producentka WWPLP-TV w Springfield w 20007. Po czterech miesiącach pracy jako producentka, awansowała na reporterkę, a następnie na kotwicę.

Poza tym Jackie zaprzestał dziennikarstwa telewizyjnego i w 2010 roku został dyrektorem zarządzającym Coltrin & Associates, firmy PR w Nowym Jorku.

Wróciła jednak do telewizji jako prezenterka wiadomości dla News 12 Connecticut w 2012 roku i prowadziła trzy poranne transmisje na żywo. Opuściła Connecticut w 2014 roku i dołączyła do Fox News Channel jako korespondentka.

Patrząc na działania i osiągnięcia, możemy spekulować, że Jackie ma pokaźną wartość netto w tysiącach.

Ciesz się wspaniałym życiem rodzinnym w tajemnicy !!

Urocza prezenterka, Jackie Ibanez, jest w jakiś sposób tajemnicza, jeśli chodzi o jej życie osobiste. Dziennikarka nigdy się nie ujawniła i nie otworzyła ust odnośnie swojego życia małżeńskiego i męża. W rezultacie media i publiczność do tej pory nie znają nazwiska i innych szczegółów dotyczących jej męża.

Jednak jej babymoon z ukochanym mężem i dziećmi stał się tematem rozmów w mieście w 2015 roku. Tajemnicza prezenterka pokazała na swoim Facebooku trochę jej zabawy z Beau i dzieckiem. Zdjęcia z ich babymoon w Hudson River Cruise w Nowym Jorku przedstawiły jej drugą połowę obserwatorom i fanom.

Jackie Ibanez urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę, w 2012 roku, która ma pięć lat, a syna w 2015 roku. Jackie obecnie dzieli swój czas między obowiązki zawodowe i macierzyńskie. Chce zostać lepszą matką i jest zdeterminowana, aby zapewnić lepsze wychowanie swoim dzieciom.

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Jackie Ibanez urodził się w Logan w stanie Utah w amerykańskich rodzicach. Ukończyła studia na Uniwersytecie Quinnipiac w Hamden w stanie Connecticut z tytułem licencjata w dziedzinie dziennikarstwa telewizyjnego w 2007 roku. Dziennikarka ma imponujący wzrost 5 stóp i 8 cali, co podkreśla jej elegancki wygląd.

Zalecane