blog

Jackie Redmond Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki lub Żonaty, Mąż

Jackie Redmond jest młodym, utalentowanym i pięknym prezenterem dla świata sportu, który służył w programie wiadomości sportowych w Sportsnet, a także prezenterem dla „Sportsnet Central”. Kotwica i reporterka w NHL & MLB Network, Jackie słynie ze swojej pracy i oddania. Ta wspaniała dama przynosi nam szczęśliwym Kanadyjczykom wiadomości o wszystkich naszych najlepszych dyscyplinach sportowych. Na wypadek, gdybyś uważał, że dziewczyna nie była wystarczająco najlepsza; jest samozwańczą entuzjastką chipsów ziemniaczanych.

  Jackie Redmond Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki lub Żonaty, Mąż

w sportowym programie informacyjnym w Sportsnet, a także prezenterem „Sportsnet Central”. Kotwica i reporterka w NHL & MLB Network, Jackie słynie ze swojej pracy i oddania. Ta wspaniała dama przynosi nam szczęśliwym Kanadyjczykom wiadomości o wszystkich naszych najlepszych dyscyplinach sportowych. Na wypadek, gdybyś uważał, że dziewczyna nie była wystarczająco najlepsza; jest samozwańczą entuzjastką chipsów ziemniaczanych.

Ile jest warte netto Jackie Redmonda?

Jackie Redmond czerpie swoją wartość netto ze swojej kariery medialnej. Od 2011 roku zarabia wysoką pensję jako reporterka i prezenterka RodgerSportsnet. Dorobiła się fortuny dzięki zawodowi prezentera sportowego oraz aktora i komentatora gier, w którym jej programy/programy stały się hitami w amerykańskiej telewizji i sporcie. świat.

Dowiedz się o koszykarze, który zmienił sensację w Internecie: Liane V Wiki: Wiek, Urodziny, Narodowość, Chłopak, Randki, Chirurgia Plastyczna

Po ukończeniu studiów odbyła staż przez cztery miesiące w ET Canada od stycznia 2010 roku. Później dołączyła do Rogers TV London w 2009 roku jako gospodarz i wolontariuszka i służyła przez kilka lat. Znalazła pracę w Rogers Sportsnet w grudniu 2011 roku. Średnia pensja w Sportsnet wynosi 55 000 dolarów kanadyjskich na godzinę. Mając doświadczenie prawie dwudziestu lat, prawdopodobnie zarobi znacznie więcej niż przeciętne wynagrodzenie.

Jackie stwierdziła, że ​​zakupy w Nowym Jorku są tańsze niż w Toronto i bardzo tęskni za poutine. Stwierdziła, że ​​jej miejsce w Nowym Jorku jest 100 razy większe niż w Toronto, a oba obszary łączy wspólne zainteresowanie piłką nożną. Jesienią 2017 roku dołączyła do swojej przyjaciółki z Toronto i cieszyła się regularnym sezonem NFL.

Host sieci NHL jest bardzo zainteresowany NHL, a w kwietniu 2019 r. przedstawiła Winnipeg Jets-St. Seria Louis Blues. Jackie powiedział, że Jordan Binnington był w tym sezonie katalizatorem the Blues i uczył się w każdej minucie gry. Ona przewidziała na korzyść Bluesa, biorąc udział w serii w siódmym roku.

Czy Jackie jest zamężna?

Kanadyjska prezenterka telewizyjna Jackie znana jest ze swojego spokojnego życia osobistego. Jako osobowość medialna jest nieustannie zajęta ujawnianiem różnych wydarzeń i wiadomości, ale jest ekspertem w ukrywaniu swojego życia prywatnego. Jej profile w mediach społecznościowych wskazują, że obecnie nie jest mężatką i nie ma męża. Podobno jest samotna i na razie nie spieszy się z wiązaniem więzi małżeńskiej z partnerem.

Jeśli chodzi o jej życie randkowe, udostępniła różne posty wskazujące na to, że w przeszłości miała chłopaka. W odpowiedzi na post na Twitterze z 3 listopada 2011 r. powiedziała, że ​​dowiedziała się kilku rzeczy od swojego ostatniego chłopaka.

Również 8 października 2014 r. udostępniła na swoim Twitterze zdjęcie paczki z pizzą i powiedziała, że ​​jej były chłopak uważa go za zabawnego, pisząc „Go Kings Go” na okładce paczki z pizzą. Zawsze była nieśmiała, aby otworzyć się na swoje życie osobiste, ale w przeszłości miała romanse.

Zobacz też: Nina Sosanya Żonaty, Mąż, Partner, Rodzice, Wartość netto

Bio i fakty

Jackie Redmond urodził się 12 kwietnia 1986 roku w Toronto, Ontario, Kanada. Jej rodzice wychowywali ją wraz z siostrą Marcy Thomas. Jak na wiki, jej ojciec nazywa się Steve Redmond. Ma obywatelstwo kanadyjskie i należy do rasy białej. Ma atrakcyjny kształt ciała, a także uroczą sylwetkę o wysokości 1,6 m (5 stóp i 3 cale). Ma również smukłą sylwetkę, a także atrakcyjną, ponieważ jej uwodzicielskie ciało ma 33-25-34 cale. Ma znak urodzenia Barana.

Ukończyła studia licencjackie w dziedzinie mediów i dyplom dziennikarstwa na Uniwersytecie Guelph-Humber w 2010 roku.

Zalecane