blog

Jaclyn Schwartzberg Bio: Wiek, żonaty, mąż

Jaclyn Schwartzberg wdarła się do internetu po rozwodzie z mężem Ryanem Buckleyem. Jaclyn Schwartzberg pojawiła się w serialu reality „Żonaty od pierwszego wejrzenia”, gdzie poślubiła Ryana Buckleya podczas ich pierwszego spotkania. Jest przedstawicielem handlowym i wcześniej pracowała jako nauczycielka w Dubai American Academy, Collegiate American School i International School of Boston.

  Jaclyn Schwartzberg Bio: Wiek, żonaty, mąż

Żonaty od pierwszego wejrzenia gwiazda Jaclyn Schwartzberg, lat 30, poślubiła swojego męża strażaka, Ryana Buckleya, 25 sierpnia 2017 r. Ale po zaledwie dziesięciu miesiącach związku para rozwiodła się i ogłosiła rozstanie w dniu 27 czerwca 2018 r.

Więcej o małżeństwie od pierwszego wejrzenia: Doug Hehner, mąż Jamiego Otisa: Wiki, wiek, rodzina, praca, wartość netto, wzrost

Bliskie źródło pary potwierdziło rozstanie i ujawniło, że pozostają bliskimi przyjaciółmi i są wdzięczni za doświadczenie, którego dowiadują się podczas małżeństwa z nieznajomym.

Para spotkała się po raz pierwszy jako samotni kawalerowie w miejscu ślubu w szóstym sezonie hitowego reality show Lifetime, Żonaty od pierwszego wejrzenia. Następnie Jaclyn wyszła za mąż za Ryana w wieku 29 lat, po tym, jak ekspert serialu dobrał parę 25 sierpnia 2017 r.

Para była jedyną parą z trójki, która czuła się wystarczająco komfortowo, by mieć ze sobą fizyczny związek w noc poślubną.

Chociaż w finale sezonu postanowili pozostać w związku małżeńskim, para często ścierała się ze względu na ich różne style życia. W tym czasie Jaclyn dochodziła do siebie po śmierci byłego chłopaka, który zmarł na niezdiagnozowaną chorobę autoimmunologiczną.

W serialu różnice między parą pojawiły się, gdy Ryan, 30 lat, zakwestionował zaangażowanie Jaclyn w ich związek. Twierdził, że Jaclyn nadal czuje coś do swojego zmarłego chłopaka. Jaclyn również wątpiła w szczerość Ryana, gdy Ryan niezręcznie ponownie wyrecytował swoje przysięgi ślubne podczas kolacji.

Chociaż para się rozstała, separacja nie była dla Ryana szokiem, ponieważ wiedział już o kontraście ich związku. Powiedział nawet rodzicom,

„Kiedy zaczynamy walczyć, coś wymyka się spod kontroli i jest tak, jak teraz nagle przeskakujemy do końca. Nie wiemy, czy jest to coś, czego będziemy chcieli do końca naszego życia ”.

Życie po rozwodzie; W szczęśliwym miejscu

Po ogłoszeniu rozstania 27 czerwca 2018 r. opublikowała zdjęcie swojej koleżanki z obsady Żonaty od pierwszego wejrzenia 28 czerwca 2018 r. i ujawniła, że ​​ona i jej były mąż są w szczęśliwszym miejscu i w zdrowy sposób.

9 lipca 2018 r. Żonaty od pierwszego wejrzenia ekspertka, dr Jessica Griffin, udzieliła ekskluzywnego wywiadu dla International Business Times i ujawniła swój smutek z powodu rozłamu. Dodała również, że rozłam między małżeństwem sprawił, że pomyślała, czy mogła zrobić więcej, czy też Ryan był dobrym wyborem dla Jaclyn. Swój wywiad zakończyła stwierdzeniem, że zawsze będzie opowiadać się za zdrowym i szczęśliwym związkiem.

Sądząc po zdjęciach Jaclyn, wydaje się, że cieszy się nią każdego dnia. Udostępniła wiele zdjęć z podróży do Sedony w Arizonie w dniu 5 sierpnia 2018 r. i podpisała zdjęcia: Tylko kilka moich ulubionych ludzi w jednym z moich ulubionych miejsc.

Jak Jaclyn Schwartzberg gromadzi swoją wartość netto?

Jaclyn Schwartzberg czerpie wartość netto z pracy jako przedstawiciel handlowy i nauczyciel. Zbiera swoje fortuny z pracy jako dyrektor generalny konta dla osoba od kwietnia 2018 r. Otrzymuje również zarobek z pracy jako Konsultant ds. Sprzedaży Technicznej w firmie Nameitslearning AS od marca 2016 r.

Przed podjęciem zawodu przedstawiciela handlowego zbierała listy płac pracując jako nauczyciel. Zgodnie z indeed.com, średnia pensja Nauczyciela wynosi 52 024 USD rocznie.

Krótki życiorys

Urodzona w 1988 roku Jaclyn Schwartzberg co roku obchodzi swoje urodziny 7 maja. Jaclyn należy do rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie.

Ukończyła studia magisterskie z edukacji na University of New Hampshire (2008-2011). Otrzymała również doświadczenie wolontariackie w Oyster River High School.

Nie zapomnij: D'Andra Simmons Wiki, wiek, ślub, mąż, rozwód, wartość netto

W swojej rodzinie Jaclyn ma siostrę Jodi Jaeggi, z którą łączy ją wspaniały związek. 13 sierpnia 2018 r. udostępniła zdjęcia swojej siostry, szwagra i ich dwójki dzieci na Instagramie i podpisała, że Po prostu Lil przedurodzeniowy uroczystość śniadanie.

Zalecane