blog

Jacob Bixenman Wiki, wiek, wzrost, rodzina, dziewczyna, randki, romans

Pasjonat poezji i krótkich powieści, Jacob Bixenman lubi każdą formę sztuki i jest również zaangażowany w jedną. Amerykański model od kilku lat zajmuje się modelingiem i już odcisnął swoje piętno swoją niepowtarzalną osobowością i stylem. Bixenman słynie wśród publiczności jako chłopak Youtubera, Troye Sivan i ze swoich projektów modelarskich z Ford Models.

 Jacob Bixenman Wiki, wiek, wzrost, rodzina, dziewczyna, randki, romans

Kariera i wartość netto:

Jacob Bixenman wkroczył do branży modelek poprzez rywalizację ze słynnym magazynem modowym VMan. Po zdobyciu stamtąd pewnego uznania, otrzymał możliwość współpracy z Ford Models, który stworzył kilka największych światowych gwiazd, w tym Lindsay Lohan i Amber Rose. Wystąpił także w serialu komediowym „R.I.P” obok Jeda DeMossa i Alexa Boberga.

Podobnie, Bixenman był reprezentowany w artykule Vman pod tytułem „6 męskich modeli, na które trzeba uważać podczas NYFW Men’s Spring 2017”. Jego oszałamiający wygląd pomógł mu zgromadzić 206 tys. obserwujących na Instagramie. Również jego praca z czołowym domem mody, zlecenia modelek, sesje zdjęciowe i inne projekty musiały mu wesprzeć przyciągnięcie ogromnej wartości netto w tysiącach dolarów.

Otwarcie wesoły, Jacob Bixenman zaangażowany w romantyczny związek!

Ta informacja może złamać wiele serc, ale zdradźmy, że Jacob jest otwarcie gejem, a zatem nie jest zainteresowany zrobieniem dziewczyny. Modelka spotyka się z gwiazdą YouTube, Troye Sivanem od roku i jest silna w związku.

Para, która rozpoczęła swój romans w 2016 roku, przeniosła już więź na nowy poziom i często jest widywana, gdy dzieli się czułymi chwilami w mediach społecznościowych. W 2016 roku Jacob wziął udział w programie swojego chłopaka w Perth w Australii, gdzie obserwujący ich przyłapali na całowaniu w lokalnej księgarni.

Modelka pojawiła się również w teledysku do najnowszej piosenki Troye, „Heaven”, w której para była dość intymna i wyglądała uroczo. Poza tym, chociaż Jacob nie ma żadnych zapisów dotyczących przeszłego romansu, Troye na początku zeszłego roku nawiązał romantyczną więź z gwiazdą YouTube, Connorem Frantą.

Jego krótka biografia:

Jak podaje źródło wiki, Jacob Bixenman obchodzi swoje urodziny 27 maja. Modelem jest 22-letni mężczyzna pochodzący z hrabstwa Orange w Kalifornii. Mówiąc o swojej rodzinie, ma siostrę, która na Instagramie nazywa się Cali.real.life. Studiował na Uniwersytecie Południowej Kalifornii ze specjalizacją w języku angielskim. Bixenman należy do rasy białej i ma niesamowitą wysokość 6 stóp i 1 cal, co podkreśla jego przystojny wygląd.

Zalecane