blog

Jacob Pechenik Wiki: Wartość netto, Ślub, Zooey Deschanel, Wysokość

Rok – tego potrzebował Jacob Pechenik, aby nawiązać więź z Zooey Deschanel. Po zaledwie rocznym spotkaniu, amerykański producent Jacob nie podzielił ślubów, ale także powitał swoje pierwsze dziecko. Amerykański producent Jacob jest najlepiej znany ze swoich filmów z 2013 roku, w tym dramatu kryminalnego, Diabelskiego węzła i dramatu romantycznego zatytułowanego Hateship Loveship. Producent wraz ze swoją żoną-aktorką Zooey Deschanel pracowali razem przy filmie Rock the Kasbah.

  Jacob Pechenik Wiki: Wartość netto, Ślub, Zooey Deschanel, Wysokość

Amerykański producent Jacob jest najlepiej znany ze swoich filmów z 2013 roku, w tym dramatu kryminalnego, Diabelski Węzeł, i dramatu romantycznego pt Nienawiść, miłość, . Producent wraz ze swoją aktorką-żoną, Zooey Deschanel, pracowali razem w filmie o nazwie Rozkołysz Kasbę.

Ogłasza Ciążę Wiadomości Przed Ślubem!

Jacob Pechenik i jego ówczesna dziewczyna, Zooey Deschanel, po raz pierwszy wystąpili publicznie w nagrodzie Emmy 25 sierpnia 2014 roku. Rozkołysz Kasbę, którą wyprodukował 21 lipca 2015 r.

Czytaj: Lucas Congdon Bio, wiek, żonaty, żona, wesoły, ojciec, wartość netto, show

The Skała, Kasbah producent, zaręczył się z dziewczyną Zooey 17 stycznia 2015. Uroczystość na Cataline Island stała się podwójną ucztą dla zaręczonej pary, która również obchodziła urodziny Zooey.

Zaledwie tydzień przed ich zaręczynami Jacob rzucił E! Wiadomość o spodziewaniu się pierwszego dziecka z ówczesną narzeczoną. Zooey został wychowany przez ojca Quakera i matkę rzymskokatolicką. Jednak zdecydowała się przyjąć religię judaizmu męża dla ich małżeństwa.

Para wymieniła przysięgę małżeńską w dniu 21 czerwca 2015 r. w bardzo skromnym romansie w Austin na dwa miesiące przed narodzinami pierwszego dziecka.

Wiedzieć o: Alan McManus Wiki: żona, rodzina, wartość netto

Obie pary były również w stanie zachować całkowite milczenie w sprawie drugiej ciąży Zooey, dopóki ET 9 maja 2017 r. Nie potwierdził, że nowi rodzice są pobłogosławieni chłopcem, Charlesem.

Wcześniej Zooey związała śluby z amerykańskim autorem piosenek Benem Gibbardem w 2009 roku i zakończyła ich trzyletnie małżeństwo w 2012 roku. Jej drugim romansem był scenarzysta Jamie Linden, a po tym, jak ich związek się rozpadł, rozpoczęła się jej obiecująca relacja z Jacobem.

Rozstać się z żoną

Szokujące jest odkrycie, że Jacob i Zoey we wrześniu 2019 r. wyznaczyli czas na swoje czteroletnie małżeństwo. Para, która ma dwoje dzieci, Elsie i Charlie, zdecydowała, że ​​najlepiej będą razem jako przyjaciele, a nie mąż i żona. We wspólnym oświadczeniu wydanym wspólnie stwierdzili:

Po wielu dyskusjach i długim okresie kontemplacji zdecydowaliśmy, że lepiej nam się powodzi jako przyjaciele, partnerzy biznesowi i współrodzice, a nie partnerzy życiowi, pozostajemy oddani naszemu biznesowi, naszym wartościom, a przede wszystkim naszym dzieciom. Dziękujemy za poszanowanie naszej prywatności w tym czasie.

Pobrali się w 2015 roku na skromnym ślubie na dwa miesiące przed narodzinami pierwszego dziecka. I wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem, aż do ostatnich wiadomości dotyczących ich decyzji o rozstaniu.

Nie ujawniono jeszcze, dlaczego para zdecydowała się rozstać, ale mimo to nadal planują pozostać ze sobą dobrymi przyjaciółmi.

Oficjalnie rozwiedziony?

Jacob Pechenik i jego żona Zoey nazwali to odejściem. Jacob złożył formalny rozwód w Los Angeles we wtorek, 22 października 2019 r. Poprosił również o prawną i fizyczną opiekę nad dwójką dzieci. Oprócz tego Jacob podał nie do pogodzenia różnice jako powód podziału ex pair.

47-letni producent dodał ponadto, że para postanowiła rozstać się jako przyjaciel podczas długiego okresu kontemplacji. Zamierzali udać się do partnerów biznesowych i współrodziców nawet po rozstaniu.

Jakub Pechenik i jego była żona Zooey (źródło: People.com)

Para została rozdzielona od początku stycznia 2019 r. Jacob i Zooey wydali również wspólne oświadczenie na temat ich działalności, wartości i, co najważniejsze, pozostałych zobowiązań dotyczących nadawania dzieciom priorytetu.

Oboje podziękowali swojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za poszanowanie ich prywatności. Byłe duety są już przygotowane do wejścia na nową stronę swojego życia po oficjalnym rozstaniu.

Po ich rozstaniu; Nowy mężczyzna byłej żony

Para ogłosiła rozstanie w pierwszym tygodniu września 2019 r., odwołując czteroletnie małżeństwo. Pomimo rozstania Jacob stwierdził, że ich separacja była polubiona i wspólnie wychowują kilkoro dzieci. Dodał również, że jest szczęśliwy i łączy więź jako bliski przyjaciel ze swoją byłą żoną Zooey.

Poza tym była para zgodziła się również podzielić się swoim biznesem, Lettuce Grow, który zmienia amerykański łańcuch dostaw żywności. Ma również na celu edukowanie konsumentów o tym, skąd pochodzi ich żywność.

W ciągu tygodnia od ich separacji była żona Jacoba, Zooey, została połączona z Jonathanem Scottem, jednym z Property Brothers w połowie września 2019 roku.

Plotki o ich możliwym romantycznym romansie rozeszły się po mediach po tym, jak widziano ich razem w Los Angeles, trzymając się za ręce. Jak podają źródła, rzekoma para po raz pierwszy spotkała się na planie Karaoke samochodowe i wkrótce zerwali ich związek.

Ile jest wart netto Jacoba Pechenika?

46-letni artysta zarobił 3 miliony dolarów netto dzięki swojej pracy przy produkcji filmów. Dodał znaczące przychody jako producent z filmów, w tym z kryminalnego dramatu grozy z 2014 r. zatytułowanego Amnezja i wojna komiczno-muzyczna, Rozkołysz Kasbę, wydany w 2015 roku.

Jacob delektuje się również majątkiem netto w wysokości 25 milionów dolarów zdobytym przez jego lepszą połowę Zooey w jej zawodowej karierze aktorskiej od 1998 roku. Nowa dziewczyna.

jeśli o Przeczytaj: Amy Correa Wiki-Biografia: wiek, ślub, mąż, pochodzenie etniczne, wartość netto

Krótki życiorys

Producent filmowy ma 47 lat, urodził się 16 czerwca 1972 r. w San Antonio w Teksasie, zgodnie z wiki. Jakub stoi na wysokości 1,7 m (5' 7”), a jego znak zodiaku to Bliźnięta.

Zalecane