blog

Jacob Pitts Żonaty, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Wzrost, Rodzina

Czasami wystarczy jedna szczególna rola, aby aktor wywarł trwałe wrażenie w sercu publiczności. Weźmy na przykład Jacoba Pittsa, który wcielił się w kilka postaci, ale zawsze jest pamiętany z roli Coopera Harrisa z filmu „EuroTrip” z 2004 roku. Jacob to amerykański aktor, który słynie z występów w „Pacyfiku”, „Uzasadnionym” i „21”.

 Jacob Pitts Żonaty, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Wzrost, Rodzina

Kariera i postęp:

Jacob Pitts rozpoczął karierę aktorską od popularnego serialu telewizyjnego „Strangers with Candy” jako Craig Snow w 1999 roku. Następnie wystąpił gościnnie w butach telewizyjnych „Law & Order” i „Sex and the City”. Po raz pierwszy wziął rolę w filmie z 2001 roku „Tart” i „K-19: The Widowmaker”. Odegrał wpływowe role w wielu serialach telewizyjnych, w tym „Ed”, „Hity MTV”, „The Pacific”, „Comedy Bang! Huk! i „Nieograniczony”.

Podobnie Jacob wykorzystał swoje umiejętności aktorskie w wielu filmach, takich jak „Pipe Dream”, „Euro Trip”, „The Nowicjusz”, „Quid Pro Quo” i „True Dead”. Za występ w „21” otrzymał nagrodę dla najlepszego zespołu na konwencji ShoWest.

Ile ma wartość netto Jacoba?

Charyzmatyczny aktor Jacob Pitts zainwestował kilka lat w branżę aktorską. Był częścią różnych wyjątkowych filmów i seriali telewizyjnych, które pomogły mu zdobyć ogromną sławę i fortunę finansową. Według źródła, w 2004 roku aktor otrzymywał pensję w wysokości 100 000 dolarów za „EuroTrip”. Patrząc na starania artysty, możemy podejrzewać, że zarobił on niesamowitą wartość netto w tysiącach.

Czy Jacob spotyka się ze swoją sekretną dziewczyną?

Jacob Pitts może mieć czekoladowy wygląd w wieku 18 lat, ale nie daj się zwieść, aktor przekroczył już trzydziestkę. Jednak nawet po przekroczeniu trzydziestki wydaje się, że nie poczynił żadnych znaczących postępów w swoim życiu osobistym. Według whosdatedwho.com Jacob jest singlem i do tej pory nie upublicznił żadnego ze swoich relacji.

Co więcej, przy tej eleganckiej osobowości i wyglądzie trudno jest widzom zaufać, że nigdy nie dzielił romantycznej relacji. Istnieją podejrzenia, że ​​aktor może potajemnie spotykać się ze swoją dziewczyną lub jest żonaty, ale niechętnie dzieli się informacjami z wścibskimi mediami. Jacob prawdopodobnie chce skupić się na swojej karierze i nie chce robić niepotrzebnych nagłówków ze swoimi prywatnymi sprawami. Jego niewiedza na temat związków i dziewczyn wzbudziła również spekulacje, że może być gejem, ale nie odniósł się do plotek.

Jego krótkie życiorys:

Należąc do białej rasy, Jacob Pitts urodził się 20 listopada 1979 roku w Weston w stanie Connecticut w USA w amerykańskiej rodzinie. Aktor był zaangażowany w produkcję teatralną i brał udział w każdej sztuce, gdy był w szkole. Jacob jest wysoki na 5 stóp 8 cali i ma idealną sylwetkę.

Zalecane