blog

Jacob Sartorius Dziewczyna, Zdrada, wesoły, Rodzice, Wartość netto

Aplikacja Musical.ly (obecnie TikTok) stworzyła wiele gwiazd z filmami z synchronizacją ust. Jedną z tych gwiazd jest Jacob Sartorius. Jacob podbił serca milionów ludzi swoimi filmami z synchronizacją ust i kojącym głosem. W wieku 16 lat stał się sensacją YouTube i zdobył miłość 9 milionów obserwujących ze swojego konta na Instagramie. Z fantastycznym gronem fanów, ma też długą listę dziewczyn, z którymi się spotykał.

  Jacob Sartorius Dziewczyna, Zdrada, wesoły, Rodzice, Wartość netto

Czytaj więcej: Chuku Modu Wiki: Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Rodzina, Wzrost

Poza tym spotykał się z Millie Bobby Brown, znaną jako Dziwne rzeczy aktorka. Nominowana do nagrody Emmy aktorka i piosenkarka zaczęli się spotykać na początku 2018 roku. Bliskość i miłość między nimi była widoczna w mediach społecznościowych. Oboje pojawili się nawzajem w swoich historiach na Instagramie, a kochankowie również wymieniali zalotne komentarze na swoich kontach społecznościowych.

Oszałamiająca Millie Brown opublikowała zdjęcie przytulające pluszowego misia, który został jej podarowany przez Jacoba. Oboje nigdy nie przegapili wymiany życzeń urodzinowych w swoje urodziny z miłosnymi znakami na końcu.

Nastoletnia kochanka pojechała na wakacje, aby spędzić trochę czasu prywatnego. Świętowali nawet Sylwestra z rodziną Millie w Walt Disney na Florydzie. Z tymi wszystkimi romantycznymi gestami w młodości, nie mogli podtrzymać miłości między nimi.

Odkryć: Nicole Maines Wiki: Wszystko o pierwszym superbohaterze transpłciowym

Musieli się rozstać, kiedy znaleziono Jacoba, który zdradzał Millie. Podobno za pośrednictwem Snapchata poprosił o nagie zdjęcia z niektórymi przyjaciółmi. Jacob twierdził, że zrzuty ekranu z przystawki są fałszywe i są tylko plotką. Incydent był przeszkodą w ich związku, prowadzącą do ich separacji. Obaj rozstali się w dobrych stosunkach i nadal są przyjaciółmi. Pomimo ich przyjaźni Millie usunęła wszystkie zdjęcia Jacoba ze swojego Instagrama.

Jego była dziewczyna Millie Bobby Brown jest w wiadomościach w tych dniach, ponieważ została najmłodszym w historii Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF.

Obecnie piosenkarka jest singlem po zerwaniu z oszałamiającą aktorką. Chociaż jest singlem, nie jest gejem, a jego relacje z wieloma dziewczynami świadczą o jego orientacji seksualnej.

Ile jest wart netto Jakuba?

Młody YouTuber zarobił 3 miliony dolarów, jak na wiki. Zebranie przyzwoitej sumy samemu w wieku 16 lat to świetna sprawa. Jako YouTuber z trzema milionami subskrybentów zarabia 1,1 tys. – 17,1 tys. USD miesięcznie, co daje 12,8 tys. – 205,5 tys. USD rocznie. Mając 9 milionów obserwujących na Instagramie, nie ma wątpliwości co do popularności, jaką osiągnął.

Również Widzieć: Brandon Victor Dixon żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wzrost, wartość netto

Dostał się do filmów z Vine w 2014 roku. Nie był zbytnio zauważony w tych filmach, ale był w stanie przyciągnąć uwagę swoimi filmami o nękaniu. Nagle zyskał sławę dzięki filmom z synchronizacją ust w Musical.ly. Aplikacja w bardzo krótkim czasie uczyniła go sławnym. Postanowił wtedy tworzyć swoje piosenki, więc 3 maja 2016 roku wydał swój pierwszy singiel” Bluza ”. Zadebiutował EP Ostatni tekst w 2017 r.” pomadka ' oraz ' Uderzył mnie z powrotem ” to niektóre z jego najbardziej popularnych filmów.

Krótki życiorys

Jacob Sartorius urodził się pod swoim prawdziwym imieniem Rolf Jacob Sartorius 22 października 2002 roku.

Jest dzieckiem adoptowanym, ponieważ jego biologicznych rodziców nie było stać na jego wychowanie. Jego rodzice bardzo wspierają to, co robi. Jego matka zarządza jego mediami społecznościowymi. Ma też siostrę o imieniu Caroline.

Zalecane