blog

Jacqueline MacInnes Wood Żonaty, Mąż, Dzieci, Wartość netto

Jeśli uważasz, że piękno i mózg nie idą ze sobą w parze, to Jacqueline Maclness Wood udowodni, że się mylisz. Piękna dama jest aktorką, dżokejką, piosenkarką i prezenterką telewizyjną.

 Jacqueline MacInnes Wood Żonaty, Mąż, Dzieci, Wartość netto

Kariera i wartość netto

W wieku 18 lat Jacqueline MacInnes Wood przeprowadziła się do Toronto, aby kontynuować karierę aktorską. Następnie w 2006 roku zadebiutowała w serialu Uciec z rolą Candice.

Niektóre z jej osiągnięć telewizyjnych obejmują MVP, Odważni i piękni, Party On, 19-2, Les Anges , i inni.

Zadebiutował w filmie w 2011 roku filmem Miejsce przeznaczenia 5. Zagrała rolę Zamku Olivii. Chociaż jest to jedyny film, w którym wystąpiła, była częścią kilku filmów telewizyjnych, takich jak Koszmar na końcu sali, Skyrunners, Obróć najlepszego, oraz Zdrada jej mężów.

Przeczytaj także : Kim Matula Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto, Pomiary

Jacqueline nie ogranicza się tylko do aktorstwa. Okazjonalnie jest DJ-em i piosenkarką. Wydała swój debiutancki singiel, inspirowaną taneczną piosenką, Po godzinach. Była także gospodarzem E! Serial telewizyjny Bawić się .

Szacuje się, że jest tak wszechstronną osobowością, że ma wartość netto około 8 milionów dolarów.

Żonaty z mężem Elana Ruspoli

Elan Ruspoli uklęknął na jedno kolano z Jacqueline 20 listopada 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Piękna i Bestia gwiazda została zaręczona ze swoim mężem Elanem Ruspoli w listopadzie 2017 roku po roku romansu. Zaręczyny ogłosiła za pośrednictwem posta na Instagramie i powiedziała, że ​​propozycja była największą niespodzianką w jej życiu.

Po siedmiu miesiącach narzeczeństwa para wzięła ślub w lipcu 2018 roku. Ona i jej mąż Elan związali się podczas intymnej ceremonii ślubnej.

Więcej o aktorze Final Destination: Jonathan Cherry Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost

Para jest pobłogosławiona dwójką dzieci, obydwoma synami. Ich pierwszy syn Rise urodził się w marcu 2019 roku, a ich drugi syn Lenix urodził się 21 lutego 2021 roku.

Krótki życiorys

Jacqueline MacInnes Wood urodziła się 17 kwietnia 1987 roku w Windsor w Kanadzie. Ma wysokość 1,73 metra (5 stóp i 8 cali) i ma mieszane pochodzenie etniczne.

Zalecane