blog

Jacqueline Walters Biografia, wiek, żonaty, mąż, córka, wartość netto

Doktor nie tylko występuje w „Married to Medicine”, ale jest z nim dosłownie poślubiona, ponieważ nie wycofuje się z poświęcania dodatkowych godzin na pomoc i leczenie swoich pacjentów. Jacqueline Walters jest typem kobiety „dużo pracującej”, która występuje w serialu reality „Żonaty z medycyną”. Oprócz bycia lekarzem, jest osobą, która przeżyła raka piersi, zna i czuje ból dla dziewcząt przechodzących tę samą fazę i rozwinęła pasję do pomocy kobietom z rakiem piersi.

  Jacqueline Walters Biografia, wiek, żonaty, mąż, córka, wartość netto

Kariera i życie zawodowe

Pracoholik ukończył University of Mississippi i posiada certyfikat zarządu ginekolog/położnik. Jacqueline, znana jako Dr. Jackie, jest również właścicielką kompleksowego kobiecego OB/GYN i WOW Aesthetics Medical Spa.

Również Czytać: Paige Wyatt Wiki: Chłopak, Zaręczyny, Wartość netto, Teraz

Lekarka zyskała rozgłos w mediach po występie w programie telewizyjnym Żonaty z medycyną. Zajęta gwiazda reality show i lekarz poświęca swój wolny czas fundacji charytatywnej 50 Shades of Pink Foundation i wspiera kobietę przechodzącą traumatyczną fazę raka piersi.

Ile jest warte netto dr Jackie?

Lekarz ginekolog/położnik gromadzi swoją wartość netto dzięki swojej firmie i występuje w programie telewizyjnym. Ale po jej działalności charytatywnej jej wartość netto osiąga przyzwoitą kwotę 3 milionów dolarów.

Jackie nie ma czasu dla swojego męża!!

Jackie od dawna jest żoną Curtisa Berry'ego i ma córkę o imieniu Kursten. Jacqueline bardzo lubi swoją córkę i rzadko mówi o niej w mediach społecznościowych.

Nie przegap: Adam Lind Wiki: Wiek, żona, dziewczyna, wartość netto

Bardzo oddana lekarka zmaga się jednak w swoim małżeńskim froncie. Lekarka przyznała niedawno, że swój wolny czas poświęciła fundacji charytatywnej i powiedziała, że ​​Curtis niekoniecznie rozumie jej działalność charytatywną. Pani doktor powiedziała nawet, że wie, dlaczego to dla niej ważne, bo dwukrotnie cierpiała na raka piersi, a także na bezpłodność. Jak informowaliśmy, po roku zaszła w ciążę i zawiązała ślub. Później, kiedy Jacqueline odkryła, że ​​ma raka piersi, przeszła chemioterapię i inne leki, które nazywa jako główny powód poronienia, gdy była w szóstym miesiącu ciąży. Co więcej, nigdy nie zaszła w ciążę w sposób naturalny.

W trosce o swoje poronienie Jacqueline stała się wrażliwa na zdrowie i problemy kobiet i postanowiła zrobić reality show i być tak otwarta na temat jej historii, która może podnieść świadomość na temat zdrowia i sprawności fizycznej kobiet.

Jackie, która widzi mnóstwo kobiet mających problemy ze zdrowiem i jej uznanie dla życia, jest trochę inna i chce oddać prezent.

Curtis, który nie rozumie, że Jackie poświęca 16 godzin dziennie na pomoc i leczenie pacjentów, do których ma pasję, spędza czas na grze w golfa.

Możesz Tak jak: Yandy Smith Wiki: Wartość netto, mąż, rodzice, pochodzenie etniczne

Z tymi wszystkimi problemami w rodzinie, lekarz dowiedział się o zdradzie Curtis z bloga, kiedy była z pacjentem i miała wejść na salę egzaminacyjną.

Jacqueline zbadała związek Curtisa z inną kobietą i nie przegapiła wniosku o rozwód. Stwierdziła, że ​​odmówiła sobie prawa do wyboru dokonanego przez Curtisa. Jacqueline powiedziała:

„Niewierność niszczy związek, ponieważ istnieje wiele warunków i kwalifikacji, a także rozważań, przez które ktoś musi przejść i zapytać: „Co sprawiło, że moja ukochana osoba trafiła do tego miejsca?”. Więc nic z tego nie posiadam. ja jestem wyborem. Nie mogę sprawić, żebyś dokonał wyboru. Ty decydujesz się odpowiedzieć, nikt nie kazał ci odpowiedzieć w ten sposób.

Co więcej, Jacqueline przyznała, że ​​czuła się zabójczo. Poza tym, kiedy rozwód był dla Jackie najlepszym rozwiązaniem, myślała o dobrych chwilach spędzonych z mężem, o tym, jak razem walczyli z rakiem piersi i jak wspierali się nawzajem w trudnych czasach. „Mając na uwadze wszystkie te wspomnienia, zdała sobie sprawę, że rozwód nie jest rozwiązaniem. Po przepracowaniu zamieszania są teraz razem i są o wiele szczęśliwsi niż kiedyś. Mówiąc o zaufaniu Curtisowi, mimo że ją zdradza, mówi, że budowanie zaufania wymaga czasu, a proces trwa.

Krótkie biografie Jacqueline

Dr Jackie urodziła się jako Jacqueline Walters 27 lipca 1958 roku w Port Gibson w stanie Mississippi. Jacqueline należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Urodzony w Missisipi lekarz ma przyzwoity wzrost i cały czas pracuje; to dość zdumiewające, że zachowała przyzwoitą sylwetkę. Lekarz/gwiazda rzeczywistości, która obecnie ma 60 lat, poświęca swoje życie pomaganiu kobiecie z kilkoma problemami zdrowotnymi.

Zalecane