blog

Jake Canuso Wiki: żonaty, partner, wesoły, życie osobiste, wzrost, rodzina

Jake Canuso to utalentowany aktor znany z roli w filmie Mroczny rycerz Rise. Początkowo był wyszkolonym tancerzem, zanim znalazł się w centrum uwagi w filmach. Aktor należał do trupy tanecznej z takimi artystami jak Annie Lennox i Elton. Ale uznanie zdobył dopiero po wielkiej przerwie w popularnym serialu rzeczywistości Benidorm. Poza tym, że jest świetnym aktorem, jest także zwolennikiem społeczności LGBTQ i prezentuje swój głos na platformie publicznej.

 Jake Canuso Wiki: żonaty, partner, wesoły, życie osobiste, wzrost, rodzina

Profesjonalna kariera

Pochodzący z Zurychu w Szwajcarii Jake Canuso rozpoczął karierę taneczną w wieku 16 lat. Następnie został najmłodszym członkiem wiodącego zespołu tańca współczesnego w Zurychu. Po karierze tanecznej, która trwała prawie dwie dekady, Jake pracował z niektórymi z czołowych choreografów i firm na całym świecie.

Przenosząc swoją pasję przed kamery, Jake w końcu wybrał karierę w Hollywood. Jest powszechnie znany jako Matteo w cieszącym się ogromnym powodzeniem brytyjskim sitcomie benidorma po raz pierwszy wyemitowany 1 lutego 2007 r. w ITV.

Jake żonaty czy wesoły?

Jake jest osobą skrytą, jeśli chodzi o życie osobiste i nie daje żadnych wskazówek, czy jest żonaty, czy nie. Artysta trzymał swoją prywatność z dala od publicznych forów, które sprawiają, że informacje o powiązanych sprawach są jeszcze bardziej ustronne.

Aktor bardzo wspiera ludzi ze społeczności LGBTQ. Uwielbia wolontariat na rzecz praw osób o różnej tożsamości seksualnej, a także lubi dzielić się swoimi przemyśleniami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Wraz ze swoją przyjaciółką z amerykańskiej telewizji, Sherrie, Jake zgłosił się na ochotnika do społeczności LGBT w Rosji w ITV w dniu 9 lutego 2014 r.

Jake Canuso

Aktor spędza piękny czas ze swoją przyjaciółką Louise. Louise, która jest gejem, jest żonatym mężczyzną, który w 2007 roku związał się ze swoim długoletnim partnerem Jasonem Gardinerem.

Mówiąc o seksualności Jake'a, aktor zachował swoją orientację seksualną dla siebie. Pomimo udostępniania wielu postów i wsparcia dla społeczności LGBTQ, Jake nie potwierdził ani nie zaprzeczył, czy jest gejem, biseksualistą czy heteroseksualistą.

Krótki życiorys

Aktor urodził się 13 stycznia 1970 roku, zgodnie z wiki. Jake został wychowany przez swoich włoskich rodziców imigrantów, chociaż ich imiona nigdy nie zostały ujawnione. Przeprowadził się do Wielkiej Brytanii, gdy miał 18 lat. Aktor ma 1,8 m wzrostu i ma mieszane pochodzenie etniczne.

Zalecane