blog

Jake Quickenden Wiki, dziewczyna, randki, split, wesoły, wartość netto, rodzeństwo

Czasami osoby, które marzyły o karierze w branży, z jakichś powodów wybierają inną ścieżkę. Podobnie Jake Quickenden chciał zostać piłkarzem, ale z powodu złamanej nogi musiał zmienić kierunek i stał się osobowością telewizyjną. Jake Quickenden to angielska osobowość telewizyjna i angielska piosenkarka, znana z występów w „The X Factor” i „Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd!”.

 Jake Quickenden Wiki, dziewczyna, randki, split, wesoły, wartość netto, rodzeństwo

Wskazówki dotyczące małżeństwa i dzieci z długoletnią dziewczyną!

Jake Quickenden i jej dziewczyna, Danielle Fogarty, spotykają się od 2014 roku. Para poznała się po tym, jak wziął udział w „Jestem gwiazdą…. Zabierz mnie stąd” i zaprzyjaźniła się z Carlem Fogarty, który jest ojcem Danielle. Co więcej, Jake i dziewczyna świętują obecnie razem trzyletnią rocznicę i są bardziej niż szczęśliwi ze związku.

Podobnie para nigdy nie próbuje ukrywać swojego związku z mediami. W rozmowie z co.uk piosenkarz mówił o swojej relacji z żoną i przyznał, że są zadowoleni z tego, jak się sprawy mają. Przed nią Jake umawiał się z Victorią Skerrow przez cztery lata, a po rozstaniu przeniósł się do Danielle. Związek Jake'a z byłą i obecną dziewczyną jasno pokazuje, że nie należy on do orientacji gejowskiej.

Bio i Rodzina:

Według niektórych źródeł wiki, Jake Quickenden urodził się 3 września 1988 roku w Scunthorpe, North Lincolnshire. Ojciec i brat Jake'a, Oliver, zmarli na tę samą chorobę, raka. Jake pieścił Olivera, który zmarł we wrześniu 2012 roku, jak starsza siostra, ponieważ byli jedynym rodzeństwem w domu.

Zalecane