blog

Jake Weary Wiki, dziewczyna, randki, wesoły, romans, rodzina, wartość netto, wzrost

Jaki ojciec taki syn. Jeśli twój tata odnosi sukcesy w branży filmowej, istnieje szansa, że ​​ty również będziesz w branży. Ale Jake Weary przewyższył grę, nie tylko jadąc do sektora, ale także robiąc z niego niezwykłą karierę. W przeciwieństwie do swojego słynnego ojca, aktora i reżysera, AC Weary, odnosi równolegle sukcesy muzyczne i aktorskie.

 Jake Weary Wiki, dziewczyna, randki, wesoły, romans, rodzina, wartość netto, wzrost
 • Rodzeństwo
 • Jaki ojciec taki syn. Jeśli twój tata odnosi sukcesy w branży filmowej, istnieje szansa, że ​​ty również będziesz w branży. Ale Jake Weary przewyższył grę, nie tylko jadąc do sektora, ale także robiąc z niego niezwykłą karierę. W przeciwieństwie do swojego słynnego ojca, aktora i reżysera, AC Weary, odnosi równolegle sukcesy muzyczne i aktorskie.

  Z czego znany jest Jake?

  To była już pewna przepowiednia, kiedy urodził się w rodzinie aktorów. Jego rodzice są wybitnymi postaciami przemysłu filmowego i bez wątpienia odziedziczył po nim aktorskie DNA.

  Jego listy przebojów rozpoczęły się od gościnnego występu w telenoweli CBS „Guiding Light” w 2002 roku. Jego gościnne występy miały więcej kontynuacji, jak „Prawo i porządek: jednostka specjalna dla ofiar” i „Listen UP!”.

  Jego sława wzrosła, gdy zagrał w innym programie CBS „As the World Turns” i dostał rolę w filmie „Fred: The Movie” i innych kolejnych seriach.

  Obecnie gra rolę Derana Cody'ego w dramacie kryminalnym TNT „Królestwo zwierząt”.

  Kariera jako piosenkarka:

  Jego talenty oprócz aktorstwa szły trochę dalej w muzyce od najmłodszych lat. Już w późnym dzieciństwie zaczął pisać i produkować muzykę hip-hopową i R&B. Od 12 roku życia zajmował się pisaniem, produkcją i nagrywaniem swojej muzyki. W lipcu 2011 roku wydał album pod pseudonimem „Agendas”. Obecnie komponuje muzykę pod swoim nazwiskiem.

  Niewygodnie z gejem!

  Kontrowersje ogarnęły jego przestrzeń, gdy pominął swoją słynną rolę Luke'a Snydera w programie CBS „As the World Turns”. Znaczące spekulacje wywołały więcej rozmów, gdy uznano, że Luke nie czuje się komfortowo z nadchodzącą fabułą. Jego rola, Luke, była kolejną fabułą, która miała być gejem w serialu, a jego odmowa roli dała więcej ognia kwestiom gejowskim.

  Dopiero wtedy, gdy Luke i jego matka wyjaśnili sprawę, wszystko stało się właściwe. Wyjaśnił, że nigdy nie chodziło o kwestię gejów, ale o skupienie się na pracy w szkole. Na pewno było mu ciężko i musiał zachować trochę normalności w szkole i innych aspektach.

  Ostatnia dziewczyna!

  Jake Weary był pudełkiem tajemnic w swoim randkowym życiu, ale wygląda na to, że dobiegło końca. Romantyczne romanse zabarwiają media społecznościowe Jake'a ze swoją panią. Jego ostatnie zdjęcia na Instagramie pokazują miłość i przywiązanie do jego dziewczyny, Very Lesavoy. Wygląda na to, że Vera, modelka z zawodu, spędza wakacje z Jake'em. Para jest na dobrej drodze, całkowicie zakochana.

  Krótki życiorys:

  Według źródła wiki Jake Weary urodził się 14 lutego 1990 roku w Trenton w stanie New Jersey i obecnie ma 27 lat. Ma nazwisko rodowe jako Jacob Allen Weary, a znakiem urodzenia jest Wodnik. Urodził się w rodzinie gwiazd, ponieważ jego ojciec i matka są znanymi codziennymi aktorami mydlanymi. Jego ojciec, AC Weary, i matka, Kim Zimmer, są wybitnymi postaciami w przemyśle rozrywkowym. Ma brata o imieniu Max Weary i siostrę Rachel Weary jako rodzeństwo. Jak na aktora ma dobry wzrost, biorąc pod uwagę jego sylwetkę.

  Zalecane