blog

Jakie jest pochodzenie etniczne Adelaine Morin? Rodzina, wzrost, wartość netto

Adelaine Morin to kanadyjska gwiazda YouTube, znana ze swoich treści o urodzie i modzie na swoim kanale zatytułowanym. Zdobyła ponad 2,4 miliona subskrybentów, a także przedstawia swoje codzienne życie na swoim drugim kanale o nazwie Adelaines Camera Roll. Zajęła również piąte miejsce w Seventeen Magazine Beauty Smartie Showdown i zdobyła sześć pierwszych miejsc na 2013 NYX Face Awards.

 Co to jest Adelaine Morin's Ethnicity? Family, Height, Net Worth

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Chłopak/Randka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Wzrost
 • Rodzice

Adelaine Morin jest kanadyjską gwiazdą YouTube, znaną ze swoich treści o urodzie i modzie na swoim kanale zatytułowanym, Adelaine Morin . Zdobyła ponad 2,4 miliona subskrybentów na swoim własnym kanale, a także przedstawia swoje codzienne życie na swoim drugim kanale o nazwie Rolka aparatu Adelaines gdzie ma prawie 912 tys. subskrybentów. Zajęła również piąte miejsce w Seventeen Magazine Beauty Smartie Showdown i zdobył sześć pierwszych miejsc na 2013 NYX Face Awards.

Jaka jest wartość netto Adelaine Morin?

Adelaine Morin zebrała swoją wartość netto dzięki swojej karierze jako gwiazda YouTube od 2011 roku. Według Socialblade, kanał Adelaine na YouTube, Adelaine Morin pobiera szacunkowe zarobki w wysokości 452–7,2 tys. USD miesięcznie i 5,4–86,9 tys. USD rocznie. Zarabia też lukratywne pensje na swoim drugim kanale w YouTube, Rolka aparatu Adelaines .

Według Socialblade jej drugi kanał YouTube szacował miesięczne zarobki między 1,9 000 a 30,4 000 USD. Oczekuje się, że jej roczne zarobki wyniosą od 22,6 tys. do 364,4 tys. Adelaine zbiera świetne przychody ze swoich dwóch kanałów na YouTube.

Adelaine dołączyła Adelaine Morin 23 lipca 2011 r. i opublikował treści związane z modą i urodą. W ciągu roku zdobyła nagrodę magazynu Beauty Smartie Showdown w 2012 roku. Zdobyła sławę i zwróciły się do niej marki kosmetyczne, takie jak Victoria's Secret, NYX i Maybelline. Adelaine stworzyła swój drugi kanał, Rolka aparatu Adelaines w wieku 15 lat i prezentowała różne vlogi dotyczące jej wydarzeń życiowych.

Opublikowała także filmy z podróży i spotkania z różnymi celebrytami, w tym Seleną Gomez, na swoim drugim kanale YouTube. Prezentowała także filmy z dowcipami i wyzwania. Jej podróż do Disneylandu jest jednym z najbardziej lubianych filmów na YouTube. W 2017 roku brała udział w Nagrody Teen Choice.

Adelaine Radość jej randkowego życia; Chłopak podarował jej pierścionek z obietnicą

20-letnia Adelaine Morin spotyka się z Mattem Berrym od czerwca 2014 r. Duet jest aktywny na różnych portalach społecznościowych, gdzie obnoszą się ze sobą nawzajem. Według tweeta Adelaine z 12 marca 2017 r., jej chłopak Matt najpierw nie umawiał się z nią, ponieważ miała pryszcze na piersi. Nazwała swój tweet „Fun Fact” i powiedziała, że ​​to przesada, ale uznała, że ​​to zabawne.

Podczas 20. urodzin Adelaine, 28 stycznia 2018 r., otrzymała od swojego chłopaka Matta pierścionek z obietnicą. Niezwykle ukląkł i podarował pierścionek swojej ukochanej. Matt zażartował i powiedział, że dał Adelaine „mały, gówniany pierścionek za 100 dolarów”. Matt również cieszył się swoim dniem w domu dziewczyny, a później poszli odwiedzić znajomych. Pokazała też swój pierścionek przyrzeczenia swoim przyjaciołom.

Adelaine i Matt również niedawno obchodzili swoją czwartą rocznicę. Udostępniła ich zdjęcie 11 czerwca 2018 r. i powiedziała, że ​​w przyszłym tygodniu będzie ich czwarta rocznica. Gwiazda YouTube stwierdziła również, że Matt nie może z nią zerwać, ponieważ mają razem „dziecko z futra”.

Krótki życiorys

Urodzona w 1998 roku Adelaine Morin pochodzi z Toronto w Kanadzie. Swoje urodziny obchodzi co roku 28 stycznia. Adelaine stoi na wysokości 1,57 m (5 stóp 2 cali) i jest pochodzenia kaukaskiego. W 2013 roku zdobyła Nagroda NYX Face.

Adelaine urodziła się jej rodzicom, Bernadette Morin i Randy Morin. Ma również dwoje rodzeństwa jako członków rodziny. Jej brat Brayden Morin i siostra Celeste Norin również kilkakrotnie pojawiali się w teledysku Adelaine.

Zalecane