blog

Jamal Simmons Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Bio

Federalny egzaminator i korespondent widział w MSNBC, ABC News, CBS News i CNN, Jamal Simmons przeniósł się z Cass Technical High School w Detroit, z tytułem Bachelor of Arts w Morehouse College i absolwentem Polityki Publicznej na John F. Kennedy Szkoła Rządu na Uniwersytecie Harvarda. Od ponad dwóch dekad pracuje na styku spraw administracyjnych i mediów.

 Jamal Simmons Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto, Bio

Z kim jest żonaty Jamal Simmons?

Po dwóch tygodniach deszczu i chmur słońce przebiło się 14 maja 2016 r., w sobotni poranek, kiedy Jamal Simmons i Jewel James złożyli śluby w historycznym Metropolitan AME Church w centrum Waszyngtonu. Pobrali się po trzech i pół kolejnych okresach romantycznego lub randkowego związku.

W tym czasie Jamal z dumą obnosił się ze zdjęciem ze swoją świeżo poślubioną żoną Jewel i określił ten moment jako początek nowej ekscytującej przygody ze swoją piękną partnerką.

Przeczytaj także: Olivia Wayne Wiki, ślub, mąż, wynagrodzenie

Powitali nowego członka swojej rodziny, małego chłopca o imieniu Truth Sundiata James Simmons w marcu 2018 r. Nowo narodzony maluch ważył 8 funtów, 4 uncje, a Jamal promieniał wraz z żoną i małym chłopcem ze szpitalnego łóżka.

Nie przegap: Adhir Kalyan żonaty, żona, dziewczyna, randki, pochodzenie etniczne i wartość netto

Mieszka z żoną i rodziną w ich luksusowej rezydencji w Michigan.

Ile jest wart netto Jamala Simmonsa?

Jamal, lat 47, gromadzi znaczącą część majątku netto z jego kariery jako amerykańskiego dziennikarza. W lipcu 2017 r. mieszkaniec Detroit dołączył do gazety politycznej The Hill z Waszyngtonu. Zgodnie z Payscale, pracownicy The Hill zarabiają średnio 57 000 USD rocznie. Reżyserował nowe programy cyfrowe i wciskał cyfrowe treści wideo.

Dowiedz się więcej: Felicia Day Wiki: Żonaty, Mąż, Dziecko, Ojciec Dziecka, W Ciąży, Chłopak

Simmons został szefem personelu amerykańskiej kongresmenki Carolyn Cheeks Kilpatrick oraz współpracownikiem politycznym przedstawiciela giełdy USA i sekretarza ds. handlu Mickeya Kantora. Jamal był sekretarzem prasowym podczas walk prezydenckich senatora Boba Grahama i generała Wesleya K. Clarka. Pracował na różnych stanowiskach w odniesieniu do prezydenta Billa Clintona i wiceprezydenta Ala Gore'a.

Krótki życiorys i Wiki

Jamal urodził się 20 lipca 1971 r. w Detroit w stanie Michigan w rodzinie swoich różnych etnicznych rodziców. Jego ojciec pochodzi z Afryki, a matka z Azji. Simmons, analityk polityczny i komentator telewizyjny, ma obywatelstwo amerykańskie, ale ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jego rodzice mają afrykańskie i azjatyckie pochodzenie.

Ma idealną wysokość 5 stóp 7 cali z dopasowanym, dobrze wykonanym i atrakcyjnym kształtem i rozmiarem. Dobrze udekorowana figura ciała, a jednocześnie uzyskała doskonałe obrazy ciała za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych, zgodnie z wiki.

Zalecane