blog

James Badge Dale Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Niebieskooka aktorska potęga znana ze swoich genialnych umiejętności aktorskich narodziła się z krwią rozrywki. James Badge Dale zaznaczył swoją obecność w branży w wieku dziesięciu lat, a tuż po trzydziestce aktor wciąż ma się dobrze. Chociaż miał do czynienia z kilkoma zarzutami i matczyną tragedią, nie mogli zagonić aktora, gdy przechodził przez każdą przeszkodę z silną determinacją.

  James Badge Dale Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Kariera i życie zawodowe

James nauczył się i nabył umiejętności aktorstwa od matki i tańca od ojca, co z pewnością stworzy śmiertelną kombinację. James pokazał swoją obietnicę w młodym wieku dziesięciu lat, kiedy pojawił się w filmie Lord of the Flies jako Simon. Po ukończeniu filmu wrócił do Manhattan Ville College, ale złamał nogę podczas gry w drużynie hokejowej.

Aktor telewizyjny i filmowy znany jest z roli Henry'ego w 2002 roku Law and Order: Special Victims Unit oraz przebojowych serialach CSI: Miami i CSI: NY z 2005 roku. Niektóre z jego znaczących filmów to Nola, Wstyd, Iron Man 3, Spiskowiec, World War Z, Spectral i The Walk. W 2017 roku James pojawił się w Granite Mountain, a w 2018 roku w Hold the Dark.

Zobacz też: Larsa Younan Wiki, wiek, dzieci, wartość netto, rodzeństwo

Absolwent Manhattanville College ma zagrać w filmie akcji z 2019 roku „ Incydent w Sparrow Creek Drewno. Nadchodzący film rozpoczął produkcję w maju 2018 roku w Dallas z gwiazdorską obsadą, taką jak Happy Anderson, Chris Mulkey, Robert Aramayo i Gene Jones. Wraz z wydaniem Pat w Sparrow Creek 22 września 2018 r. UTA reprezentuje prawa krajowe i zamierza wypuścić franczyzę w 2019 r.

James wciela się w rolę byłego gliniarza jako Gannon w serii nadchodzącego filmu. W filmie wyprodukowanym przez Dallas Sonnier i Amandę Presmyk historia opowiada o Gannonie, który zostaje zmuszony do odejścia z pracy po tym, jak zdał sobie sprawę z masowego strzału podczas policyjnego pogrzebu. Wysyła swoje wojska do ich kwatery głównej, myśląc, że masowa strzelanina może wywołać reakcję łańcuchową szału naśladowców. Wraz z kolegami z milicji rozpoczęli przesłuchania w celu poznania sprawy zabójcy.

Ile jest warta sieć Jamesa?

Urodzony w Nowym Jorku James po raz pierwszy pojawił się na rynku jako artysta-dziecko, ale teraz jest aktorem thrillera rządzącym milionami serc. James, znany z roli seryjnego mordercy Henry'ego Davisa, ma wartość netto 1,5 miliona dolarów.

Czy James planuje się ożenić? Czy jest gejem?

Niebieskie oczy samego aktora sprawiły, że stał się bicie serca wielu dziewczyn, które mogą umrzeć za jego rzadkie spojrzenie, ale wciąż szuka idealnego partnera.

Nie przegap: Elena Moussa Wiki: rodzice, wzrost, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto – wszystko o żonie Grega Gutfelda

Życie aktora nie może pozostać prywatne, bez względu na to, jak bardzo się starają. James, który starał się utrzymać swoje życie osobiste pod wodą, został kliknięty ze swoją podobno dziewczyną, Stephanie Szostak, w przypadku, gdy zachęciło to ich wiadomości o randkach.

Para znalazła się w centrum uwagi, gdy pojawili się w Marvel's Iron Man 3 Premiere trzymając się za ręce. Ale to wszystko dla pary, ponieważ od tego czasu nigdy nie wyszli publicznie. Ta piękna para wydawała się pasować do siebie w niebie, a Stephanie wydawała się być idealną żoną dla Jamesa.

Mając niezbyt długotrwały romans ze Stephanie i skromne życie randkowe, dał szerokiej publiczności i brukowcom szeroką drogę do spekulacji, że jest gejem. Ale aktor, który bardzo strzeże swojej osobistej przestrzeni, nigdy nie ujawnił swojej orientacji seksualnej.

Przeczytaj także: James Rosen Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Net Worth

Aktor wydaje się cieszyć chwilą zamieszania wśród swoich fanów i nie zapowiedział żadnych planów dotyczących małżeństwa i ustabilizowanego życia.

Krótka biografia Jamesa

James wziął swój pierwszy wdech na świeżym powietrzu 1 maja 1978 r. z nazwiskiem James Badgett Dale w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Aktorska sensacja narodziła się jako samotne dziecko dla ojca tancerza i choreografa Grovera Dale'a oraz matki aktorki i piosenkarki, Anity Morris.

Chudy i szczupły aktor, który obecnie ma 40 lat, ma 5 stóp i 10 cali wzrostu i należy do rasy białej. Posiadacz obywatelstwa amerykańskiego doznał tragicznej utraty matki w wieku 15 lat.

Zalecane