blog

James Charles Wiki: wesoły, partner, wartość netto, rodzina

Charakteryzator James Charles jest znany jako pierwszy męski model rzecznika CoverGirl. Był także gościem w The Ellen DeGeneres Show, gdzie omawiał swoją rolę ambasadora CoverGirl. James jest również osobowością internetową i jest znany na YouTube i Instagramie ze swoich filmów o makijażu. Otwarcie wesoły James jeszcze nie ujawnił swojej partnerki.

  James Charles Wiki: wesoły, partner, wartość netto, rodzina

Jak James Charles gromadzi swoją wartość netto?

James Charles zebrał swoją wartość netto dzięki swojej karierze jako wizażystka. Zbiera przychody ze swojego kanału YouTube o nazwie „ Jakuba Karola . Zgodnie z ostrzem społecznościowym, James ma szacunkowe zarobki w wysokości 19,2 tys. i 307,8 tys. oraz 230,9 tys. i 3,7 mln USD rocznie.

Swój kanał na YouTube uruchomił 1 grudnia 2015 roku z głównym nurtem wideo o makijażu. Obecnie na swoim kanale ma ponad 5,7 miliona subskrybentów.

W wieku 17 lat, 11 października 2016 r. został mianowany pierwszym w historii męskim rzecznikiem prasowym Dziewczyna z okładki. Podczas swojej kadencji jako rzecznik pracował obok Katy Hudson piosenkarka Katy Perry, która jest ambasadorką marki Dziewczyna z okładki .

Przeczytaj także o artyście makijażu: Patrick Starr Wiki: Wiek, Płeć, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wartość netto

Otwarcie gejowski James tweety o randkach; Kto jest jego partnerem?

James Charles wyszedł jako wesoły w wieku 12 lat. James często tweetuje o randkach. 22 stycznia 2018 r. zapytał swoich zwolenników, dlaczego nie znajduje chłopaka, ponieważ jest niesamowity.

W Prima Aprilis 2018 sarkastycznie napisał na Twitterze, że ma chłopaka.

Większość fanów spekulowała, że ​​nagie zdjęcie, które przesłał James, nie było przypadkiem, ale zostało zamieszczone celowo. Jednak James nie wyjaśnił jeszcze pytań fanów.

Kontrowersje z Tati Westbrook!

Przez ostatnie kilka miesięcy James Charles był centrum plotek, odkąd jego były mentor, Tati Westbrook, zamieścił na swoim kanale YouTube filmik zatytułowany By Sister, w którym Tati mówiła o tym, że poczuła się zdradzona przez Jamesa.

W filmie zarzucił Jamesowi, jak próbował oszukać heteroseksualnego mężczyznę, by myślał, że jest gejem. Stwierdziła również, że James zdradził ją, rejestrując się z głównym konkurentem Halo Beauty Supplements jej własnych marek witaminowych, Sugar Bear Hair, i że była w szoku.

Po wydaniu 43-minutowego wideo, sprawy zaczęły się pogarszać dla Jamesa. Stracił 3 miliony subskrybentów, co dało mu 13 milionów subskrybentów z jego poprzednio 16 milionów.

Później James wystąpił, aby wypowiedzieć się w tej sprawie. James opublikował ostatni 41-minutowy film, w którym opowiadał o rzekomych twierdzeniach Tati. Stwierdził, że nikogo nie oszukał, by sądził, że są gejami i że prowadzili ze sobą wzajemną rozmowę. Ponadto mężczyzna określił się jako biseksualny. Nie było żadnych sztuczek. James przyznał się również do bycia dziewiętnastoletnią dziewicą.

Jeśli chodzi o podpisanie kontraktu z Jamesem w sprawie Sugar Bear Hair, zapewnił, że wcześniej poinformował Tati, że zamierza z nimi podpisać i że nie było to dla Tati całkowitą niespodzianką. W swoim 41-minutowym filmie zatytułowanym „finał” głęboko zagłębił się i ujawnił zarzuty, które mu postawiono w ciągu ostatnich kilku miesięcy. A od czasu premiery filmu powoli zaczął odzyskiwać swoich zwolenników, ponieważ teraz usłyszeli obie strony historii.

Życie rodzinne Jamesa; Inspirujący rodzice, mama jest dumna ze swojego syna

James Charles ma bardzo inspirujących rodziców. W czasie pobytu w gimnazjum ujawnił rodzicom swoją seksualność. Po tym, jak ujawnił się rodzicom jako wesoły, rodzice zmotywowali go do noszenia makijażu i poczucia pewności siebie. Mało tego, ojciec zbudował mu całe studio makijażu.

W wywiadzie dla USA Today opowiedział o swojej historii coming-outu, w której wspomniał, że jego rodzice i ludzie w szkole byli pomocni. Dodał również, że jego podróż była łatwa w porównaniu z wieloma ludźmi, którzy walczą z wyzwaniami.

W jednym z filmów na YouTube jego ojciec nie mógł powstrzymać łez, mówiąc o swoim synu geju, i powiedział:

Jako ojciec masz tylko kilka obowiązków w swoim życiu. Jednym z głównych jest upewnienie się, że [twoje dziecko] jest bezpieczne. Bezpieczeństwo [Jamesa] zawsze było dla mnie priorytetem. To mnie cholernie przeraża… Jestem wdzięczny za wszystkich jego fanów, którzy go śledzą, chronią i wspierają, ponieważ daje mi to siłę, by wiedzieć, że jest wielu ludzi, którzy nie czują się tak jak oni. selektywne nieliczne.

Z okazji dnia swojego ojca 18 czerwca 2018 r. James zamieścił na Instagramie jego zdjęcie z dzieciństwa z ojcem i życzył mu. Podziękował także ojcu za codzienne zachęcanie i inspirowanie. Wspomniał, że jego ojciec zawsze go wspiera i ujawnił, że jego tata nauczył go zaplatać włosy Barbie, gdy miał trzy lata. Wizażystka podziękowała także ojcu za zbudowanie w piwnicy studia makijażu.

Przeczytaj o rodzinie Jona Griesa: Jon Gries Żonaty, wesoły, Rodzina, Wartość netto

Matka Jamesa również go wspiera. Jego mama odpowiedziała na użytkownika Instagrama, który zasugerował, że rodzice Jamesa muszą się wstydzić. Jej matka spokojnie odpowiedziała, że ​​czują się przeciwnie do wstydu.

James udostępnia odpowiedź matki na nienawistny komentarz użytkownika Instagrama z 31 października 2017 r. (Zdjęcie: Twitter)

James Charles urodził się jako jeden z dwojga rodzeństwa. Ma brata o imieniu Ian Charles, który występuje w filmach swojego brata w YouTube. Ian pojawia się też w swoich cotygodniowych serialach.

Krótki życiorys

Urodzony 23 maja 1999 r. James Charles urodził się jako James Charles Dickinson w Betlejem w stanie Nowy Jork w USA. Stoi na wysokości 1,75 metra (5' 9 cali). Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej zgodnie z wiki.

James ukończył szkołę średnią w Betlejem w czerwcu 2017 r.

Zalecane