blog

James Hinchcliffe Żonaty, żona, dziewczyna, randki, wynagrodzenie i wartość netto

James Hinchcliffe to kanadyjski kierowca wyścigowy, który zadebiutował w serii Indy Car Series w 2011 roku, gdzie wygrał swój pierwszy wyścig seryjny. Później wygrał Grand Prix Hondy ST. Wyścig serii Peterburg w roku 2013. Kierowca samochodów uczestniczył również w Grand Prix A1 w latach 2006-2007. Jest także partnerem firmy produkcyjnej Frost Marks Films. Oprócz wyścigów samochodowych kierowca jest również postrzegany w Hinchtown jako samozwańczy burmistrz.

  James Hinchcliffe Żonaty, żona, dziewczyna, randki, wynagrodzenie i wartość netto

Wczesne życie i kariera

Swoje wczesne wyścigi rozpoczął w 2003 roku. Zajął 3 miejsce w Bridgestone Racing Academy. W 2004 roku był znany jako debiutant w Formule BMW USA, który wygrał trzy wyścigi. W 2005 roku zajął 3 miejsce w Star Mazda Series. Hinchcliffe zdobył trzy zwycięstwa i pięć kolejnych miejsc na podium w 2010 roku.

Możesz także zobaczyć: Andi Peters żonaty, żona, partner, wesoły, wynagrodzenie i wartość netto

Aktor był również postrzegany jako analityk sieci radiowej Indianapolis Motor Speedway. Hinchcliffe zastąpił Danicę Patrick jako kierowcę w 2012 roku. Dołączył do Schmidt Peterson Motorsports na sezon 2015. 22 maja 2016 roku zdobył pole position w setnym biegu Indianapolis 500 po tym, jak wyleczył kontuzję po wypadku na torze.

Jak James czerpie swoją wartość netto?

James Hinchcliffe czerpie swoją wartość netto jako zawodowy kierowca wyścigowy. Zdobył też bogactwo, występując w reality show. Zbiera też fortuny na własnej marce piwa.

James rozpoczął swoją karierę od ścigania się gokartami w wieku dziewięciu lat. Później zdobył swoje pierwsze mistrzostwa kartingowe w 2002 roku. Nawiązał również współpracę z browarem rzemieślniczym Indiana Flat12 Bierwerks i wypuścił własne piwo. Zdobył także drugie miejsce, rywalizując w 23 r & D sezon Taniec z gwiazdami.

Przeczytaj także: Corey Fogelmanis Wiki: Dziewczyna, Randki, Bez koszuli, Wiek, Wzrost

Kanadyjski kierowca zadeklarował 23 r & D Maj 2018, że nie ściga się w wyścigu Indy 500. Wcześniej miał straszną kontuzję nogi w 2015 roku i doznał zagrażającego życiu urazu, kiedy rozbił samochód i złamał nogę, przecinając tętnicę. Przegapił cały sezon w tym roku, ale później wrócił i zdobył najcenniejsze pole position Indy. Wystąpił także w 23. sezonie serialu Taniec z gwiazdami gdzie był w stanie zapewnić sobie pozycję drugiego wicemistrza.

Zdobył różne nagrody i pozycje w wyścigach samochodowych, a także służył jako analityk w Indianapolis. Poza tym jest samozwańczym burmistrzem w show w Hinchtown i jest partnerem firmy producenckiej Frost Marks Films. Zarobił ogromne pieniądze na swoich pracach i wyścigach.

Kierowca otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 11 352 000 USD rocznie od firmy wyścigowej IndyCar. Okazuje się, że kierowca wyścigowy ma na swoim koncie bankowym wartość netto 28 380 000 dolarów, co jest ogromną kwotą. Kierowca dopiero zaczyna swoje wyścigowe życie. Na pewno więcej zarobi w przyszłości.

Zaręczona z dziewczyną przez długi czas

Mówiąc o życiu osobistym kierowcy, nie ma on żony. Nie jest jeszcze żonaty i nie ma dzieci. Jednak kierowca wyścigowy Indy został znaleziony, gdy spotyka się z gorącą gwiazdą Rebecca Dalton która jest również znana pod imieniem Becky. Rebecca jest kanadyjską aktorką. Para spotyka się i bawi się swoim luksusowym życiem.

Zaręczyli się 16 lipca 2018 r. Upadł na kolana przed swoją kochanką, która stała się narzeczoną, która była dla niej zupełnie nieoczekiwana. James zadeklarował nawet swoje zaangażowanie w mediach społecznościowych za pośrednictwem swojego konta na Instagramie 23 lipca 2018 r. Poznał jej dziewczynę w czasach szkolnych. Poszli razem na bal, a potem zaczęli dzielić się miłością.

James zaręczył się ze swoją kochanką z liceum, Rebeccą Dalton (zdjęcie: Instagram)

Para publikuje swoje zdjęcia z wakacji na portalach społecznościowych, takich jak Instagram. James nie miał romansów z żadnymi dziewczynami przed Rebeccą. Nie mówił wiele więcej o swoim życiu osobistym i wczesnych sprawach życiowych, które miał. Na razie mistrz jest zadowolony, że jego narzeczona aktorka publikuje zdjęcia ze swoimi psami.

Powiązany link: Justin Shearer Wiki: żona, dziewczyna, wartość netto

Krótki życiorys

Hinchcliffe urodził się 5 grudnia 1986 roku w Ontario w Kanadzie. Urodził się dla matki Arlene Hinchcliffe i ojca Jeremy'ego Hinchcliffe. Jest Kanadyjczykiem, ma 5 stóp i 9 cali wzrostu i waży około 155 funtów. Ma rodzeństwo Christophera i Rebeccę Hinchcliffe. Kierowca wyścigowy pracuje obecnie ze swoim zespołem Schmidt Peterson Motorsports.

Kierowca ukończył edukację na McMaster University w Ontario w Kanadzie, zgodnie z wiki.

Zalecane