blog

James Murray z „Niepraktycznego Jokera” nadal jest żonaty z żoną? Jego związek i dziewczyna

Wymieniasz wyzwanie, a on prawdopodobnie już to zrobił. James Murray jako jeden z Tenderlionów publicznie zmierzył się z dziwnymi i niezręcznymi żartami w swoim programie telewizyjnym opartym na żartach. Murrayowi udało się przykuć publiczność do swoich miejsc w domu poprzez serię nieprzewidywalnych wyczynów dowcipów. James jest znany jako jeden z nowojorskich dramatów komicznych serialu telewizyjnego „Impraktyctical Jokers” od 2011 roku.

 Niepraktyczne jokery' James Murray Still Married with Wife? His Relationship and Girlfriend

Kariera i zawód:

James już od czasów college'u miał pomysł na swoją inteligencję w produkcji i tworzeniu filmów. Filmowa eskapada dobrze mu zapłaciła, gdy stanął, by zrobić swój oparty na żartach program telewizyjny „Niepraktyczne żarty”. Będąc już kupą wiedzy z pierwszej ręki na temat programów, w tym seriali telewizyjnych, reality show, skupił się bardziej na stanowiskach kierowniczych w tworzeniu i produkcji wideo.

Jednak jego największy przełom w karierze nastąpił, gdy TruTV uruchomił swój publiczny serial telewizyjny z ukrytą kamerą o nazwie „Niepraktyczni żartownisi”. Będąc częścią twórcy, a nawet dowcipnisiami w serialu, ma trzech pozostałych przyjaciół, którzy mogą sprawdzić, kto jest najlepiej pod presją w całkowicie niezręcznych sytuacjach.

Ile jest warta netto Jamesa?

Jego liczba występów w filmach, serialach telewizyjnych i reality show świadczy o jego ekonomicznej stronie. Jego zarobki są nadal nieznane w oczach opinii publicznej. Jednak jego wartość netto obliczona jest na milion dolarów.

Żonaty na jeden dzień z siostrą Sal!

Jego trwająca całe życie przyjaźń z trzema przyjaciółmi, Salvatore Vulcano , Józef Gatto , Brian Quinn miał rdzeń swojego życia. Jego głębokie przywiązanie zostało później wyrównane z jego pokazem, aby zbić fortunę na całe życie.

Psoty serialu nigdy nie były zbyt duże, gdy małżeństwo Jamesa było karą Sal jako jeden z odcinków serialu. Bez żadnej znanej poprzedniej dziewczyny ożenił się z siostrą Sal, Jenną Vulcano, tylko po to, by ukarać Sal.

Murr był legalnie żonaty z Jenną na oczach Sal, jego rodziny i przyjaciół, ale przetrwał tylko jeden dzień. Małżeństwo zostało wkrótce unieważnione.

Poza jednodniowym małżeństwem nie ma żadnego innego związku upublicznionego. Nie było śladu obecnej dziewczyny ze strony Murraya.

Randka z Crush z dzieciństwa!

Z całej czwórki Murray miał najgorsze kary, od przekłucia sutka do skoku spadochronowego, gdy ma fobię wzrostu, a nawet najgorsze musiał stawić czoła zauroczeniu z dzieciństwa z takim zakłopotaniem.

To nie jest Sal; Murr jest gejem!

Sal miał plotkę o swoim życiu, kiedy otworzył się na temat bycia gejem w krajowej telewizji. Zaszokował publiczność i swoich przyjaciół, kiedy ujawnił się jako wesoły. Jego ujawnienie się jako gej zainspirowało Jamesa Murra do ujawnienia się jako wesoły.

Później, Być ujawnił, że nie jest gejem, ale powiedział to w telewizji na żywo, aby pomóc swojemu przyjacielowi wyjść, który miał trudności z jego zeznaniem.

Krótka biografia Jamesa:

Jak podaje źródło wiki, James Murray urodził się pod imieniem James Stephen Murray 1 maja 1976 roku na Staten Island w stanie Nowy Jork, co daje mu 41 lat. Ukończył Georgetown University z licencjatem z języka angielskiego. James stoi na wysokości 5 stóp i 11 cali i ma zdrowy kształt ciała i tatuaż spadochronowy na udzie. Amerykański komik należy do rasy białej.

Zalecane