blog

James Perry Wiki: Studio C, Wiek, Żona, Dziewczyna, Rodzice, Wzrost, Rodzina

Granica szczęścia jest nieograniczona, a dokładne znaczenie szczęścia jest trudne do zrozumienia. Cóż, jeśli człowiekowi udaje się wiedzieć, gdzie leży jego prawdziwe szczęście lub satysfakcja, wtedy życie staje się o wiele łatwiejsze. Zawodowy inżynier James Perry również zrobił to samo w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia, porzucając zawód inżyniera i wkraczając w świat komedii skeczowych.

 James Perry Wiki: Studio C, Wiek, Żona, Dziewczyna, Rodzice, Wzrost, Rodzina

Pozostawiając za sobą umiejętności inżynierskie, James wszedł do świata rozrywki jako komik, aktor i scenarzysta programu „Studio C” na BYUtv. Wydaje się, że więcej radości sprawia mu twórczość komedii skeczowych niż kariera inżynierska. Minęło ponad sześć lat, odkąd James jest w pełni zaangażowany jako artysta estradowy, ciesząc się swoją pracą jako aktor i scenarzysta w programie „Studio C”. Cóż, opowiedział też o swojej podróży w TEDx Talks.

Pomimo możliwości zaznaczenia swojego miejsca w branży, James zachował prywatność w kwestii swoich zarobków. Niewiele wiadomo na temat jego statusu finansowego, ale patrząc na jego karierę zawodową, można założyć, że jego majątek liczony jest w milionach.

Ma dziewczynę lub żonę?

Mówiąc o życiu miłosnym Jamesa, jest już żonaty i jest pobłogosławiony piękną i kochającą żoną Brenną Philips. Był zakochany w Brennie od czasów liceum. Nie ma zbyt wielu szczegółów na temat ich historii randek.

Krótka Wiki o Jamesie

James urodził się 27 lutego 1987 roku w Sacramento w Kalifornii jako syn Dana i Michelle Perry. James, który cieszy się płodną karierą i szczęśliwym życiem rodzinnym, ma obecnie 30 lat. Cóż, jego znakiem urodzenia są Ryby i należy do rasy białej. Jednak wzrost Jamesa jest nadal nieznany.

Zalecane