blog

James Tindale Wiki, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Romans, wesoły, Wartość netto

Gwiazdy Reality Show to te, które pomagają uzyskać maksymalne TRP za swoje programy. Będąc jednym z najbardziej aktywnych zawodników i maniakiem fitnessu, James Tindale był niesamowitym czynnikiem programu ze względu na swój urok, sylwetkę i humor. Wielu wtajemniczonych nie było zadowolonych z jego nagłego odejścia z programu. Gwiazda w 15. sezonie wróciła do show w szoku i wspina się wysoko w swojej karierze, a w międzyczasie spotyka się z piękną właścicielką siłowni o imieniu Kate.

  James Tindale Wiki, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Romans, wesoły, Wartość netto

Fitness maniak i kariera

W wieku czternastu lat zdał sobie sprawę, że musi o siebie zadbać, więc zaczął ćwiczyć, aby zachować sprawność i zdrowie.

Rozpoczął swoją przygodę z kickboxingiem, a później podniósł swój współczynnik sprawności, gdy poważnie zaczął chodzić na siłownię w wieku 19 lat. Następnie założył BodySculptVT – interaktywną usługę treningu osobistego „na żądanie” od samego mężczyzny. James jest ambasadorem Muscle Mix ma własną linię ubrań o nazwie God's Gift i właśnie uruchomił własną siłownię - Gym Unique. Co więcej, ciężko pracował przez ostatnie półtora roku, aby rozwinąć swój biznes, powiększając swoją siłownię do 700 członków i zatrudniając 15 pracowników.

Zobacz: Dlaczego Chip Hailstone jest w więzieniu? Jego zbrodnia, aresztowanie, wartość netto, życie osobiste, bio

Był jednym z uczestników dziesięciu długich sezonów „Geordie Shore”. W serialu nigdy nie był z dala od kontrowersji, ponieważ zarzucał Gazowi, że jest osobą niehigieniczną w domu.

Aby zrealizować swój drugi cel kariery jako maniaka fitness, musiał wycofać się z pokazu w sezonie 10. Aaron Chambers był jednym z jego najlepszych przyjaciół w domu i aby uczcić urodziny przyjaciela, dokonał szokującego powrotu w sezonie 15. pokaz. Wrócił także na Big Birthday Battle, aby uczcić pięciolecie serialu.

Po swoich występach w serialu James Tindale również dokonał wybuchowego powrotu na Geordie Shore w październiku 2018 roku, cztery lata po tym, jak opuścił program. James powrócił do odcinka serii 18 23 października, wracając do swojego dawnego schronienia, by spotkać się z oryginalną Sophie Kasaei i gwiazdami, które zapisały się od czasu jego odejścia z serialu. Według niektórych źródeł szefowie programu uważają, że jest dokładnie tym, czego teraz potrzebuje program.

Jaka jest jego pensja i wartość netto?

Rewelacyjna gwiazda, która swoją obecnością sprawiła, że ​​każdy odcinek trafiła na ekrany, wyprodukowała oszałamiającą kwotę 600 000 dolarów z reality show. Ale ponieważ zarabia znaczne zarobki będąc dyrektorem i współzałożycielem Gym Unique i God’s Unique Clothing, bez wątpienia zgromadził zysk netto o wartości około miliona dolarów marży.

Kim jest tajemnicza dama, z którą on się spotyka?

Bycie biciem serca milionów kobiet z pewnością ma swoje żniwo, a przystojniak nie był wyjątkiem. W listopadzie 2012 roku został zauważony z gorącą brunetką spędzającą wakacje na plażach Dubaju.

Przytulna para, która popisywała się opalenizną, świetnie się bawiła, a nawet podzieliła ze sobą namiętny pocałunek.

Przeczytaj także: Naomie Harris Mąż, chłopak, randki, wartość netto

James, który ukrywał swoje przeszłe romanse, otwarcie mówi o swoim obecnym i często publikuje zdjęcia swojej dziewczyny na swoim koncie na Instagramie.

Zgodnie z jego kontem na Instagramie spotyka się z dziewczyną o imieniu Kate Thorne. Para dzieliła idealny związek i miała na celu wyznaczenie poważnych celów w związku.

James przesłał zdjęcie ze swoją dziewczyną Kate 10 ten Sierpień 2017. Niesamowita para wypiła razem drinka i pozowała do zdjęcia; duet uczestniczył w ślubie Andrei.

Kate, która ma prywatne konto na Instagramie, jest współzałożycielką firmy Gym i linii ubrań, której para jest właścicielem. Mimo że para spotyka się od 2012 roku lub dłużej, nie zrobili kroku naprzód i nie wzięli ślubu.

Musisz również to zobaczyć: Beth Tweddle Wiki: Żonaty, Mąż, Chłopak, Wartość netto

Ich napięty harmonogram mógł przeszkadzać parze w prowadzeniu szczęśliwego życia małżeńskiego. Ale jego gorący romans z brunetką Kate położył kres jego plotkom o gejach.

Krótki życiorys

Przystojny Anglik urodził się 17 ten Sierpień 1990 w Consett, Wielka Brytania, a obecnie ma 28 lat. Gwiazda reality show, która spędza godziny na siłowni, ma żebrowane ciało i jest obdarzona wysokim wzrostem 5 stóp i 8 cali. Należąc do białej rasy, zachował prywatność, jeśli chodzi o ujawnianie swojego wczesnego dzieciństwa i rodziny.

Zalecane