blog

Jamie Afifi Prawnik, Wiki, Wiek, Ślub, Żona, Dzieci, Wartość netto

Dzielenie się przysięgami przed setkami osób nie jest konieczne, gdy masz silną więź ze swoim partnerem. Jamie Afifi, prawnik zajmujący się rozrywką, rok temu zaręczył się ze swoją długoletnią dziewczyną Sarah Chalke i jest ojcem dwójki dzieci. Obecnie reprezentuje gwiazdy branży i praktykuje prawo z grupy filmowo-telewizyjnej Ziffrena Brittenhama.

 Jamie Afifi Prawnik, Wiki, Wiek, Ślub, Żona, Dzieci, Wartość netto

Kariera i życie zawodowe:

Absolwent Uniwersytetu w Toronto jest absolwentem prawa i znanym prawnikiem zajmującym się rozrywką. Prawnik reprezentuje szeroką gamę czołowych aktorów, reżyserów i pisarzy z branży. Praktykuje prawo w grupie filmowo-telewizyjnej Ziffrena Brittenhama.

Jeden z partnerów w telewizji, wspiera również Fundację Choroby Kawasaki i poświęca wiele czasu i wysiłku na pozyskiwanie funduszy od fundacji.

Ile wartości netto posiada Jamie?

Utalentowany i bardzo dobry prawnik, Jamie reprezentuje jedne z najbardziej znanych współczesnych ikon w przemyśle sportowym, filmowym i muzycznym poprzez grupę filmową i telewizyjną Ziffrena Brittenhama. Biorąc pod uwagę jego znanych klientów, w trakcie swojej kariery musiał zgromadzić zdumiewającą wartość netto.

Chociaż wartość majątku Jamiego wciąż jest oceniana, jego narzeczona, Sarah powiększa majątek o 14 milionów dolarów.

Ojciec drugiego dziecka z narzeczoną Sarą!!

Prawnik zajmujący się rozrywką odgrywa obecnie rolę i jest zajęty byciem ojcem uroczej córki. Jamie wraz ze swoją narzeczoną Sarą przywitali swoje drugie dzieci w pięknej córce o imieniu Frankie 25 kwietnia 2016 roku.

Para jest już rodzicem syna Charliego Rhodesa, który urodził się 24 grudnia 2009 roku. Kiedy Charlie był małym dzieckiem, lekarze zdiagnozowali u niego chorobę Kawasaki.

Jego narzeczona otworzyła o ich walce podczas bolesnego doświadczenia z Dailymail i powiedziała, że ​​musi poradzić sobie z tymi męczącymi dniami, szukając leczenia, aby wyleczyć syna.

Teraz, gdy ich syn w pełni wyzdrowiał i jest zdrowy, cała rodzina angażuje się w zbieranie funduszy na Fundację Choroby Kawasaki.

Czy Jamie i Sarah sfinalizowali jakąś datę ślubu?

Jamie i Sarah są parą od dawna, a ich zaręczyny datuje się na grudzień 2016 r. i E! Wiadomości ujawniły się 6 grudnia 2006 r.

Para spotyka się od 2003 roku, kiedy Afifi uklękła na jedno kolano, by zadać pytanie aktorce podczas wakacji w Grand Wailea Resort na Hawajach.

Cóż, poświęcają czas na ustalenie daty, ale to tylko kwestia czasu, kiedy Jamie przeszedł do ołtarza i sformalizował swoją miłość do siebie i wziął Sarę za swoją legalnie poślubioną żonę.

Zobacz także: Lisa Bloom Wiki, żonaty, mąż, rozwód, rodzina i wartość netto

Krótka biografia Jamiego:

Według źródeł wiki, Jamie urodził się w Kanadzie w 1973 roku i obecnie ma 44 lata. Chociaż jego dokładne narodziny wciąż są przedmiotem zamieszania, obchodzi swoje urodziny ze swoją czteroosobową rodziną w dyskretny sposób. Kanadyjski prawnik, który należy do rasy białej, mieszka teraz w Los Angeles z Sarah i dziećmi. Niewiele surfuje w serwisach społecznościowych, co utrudnia uzyskanie jakichkolwiek informacji o jego rodzicach i wczesnym życiu. Posiada zdrową sylwetkę, ma wzrost, który odpowiada jego osobowości.

Zalecane