blog

Jamie Clayton Ślub, Randki, Wartość netto, Bio, Wywiad, Przed

Piękna, kochająca aktorka znana jest z roli w serialu telewizyjnym „Sense8” jako transseksualistka jako blogerka, a hakerką Nomi Marks jest Jamie Clayton. Jest również znana z wielu innych ról, ale jedna jest w jej mediach społecznościowych dla jej umierających fanów i odpowiadania na ich pytania. Jest nie tylko niezwykłą aktorką, ale została również uhonorowana przez magazyn „Out” w ramach corocznej nagrody Out 100 w 2011 roku.

 Jamie Clayton Ślub, Randki, Wartość netto, Bio, Wywiad, Przed

Kariera i postęp:

Najpierw kontynuowała karierę jako wizażystka, w której przeniosła się do Nowego Jorku, aby dalej rozwijać swoją karierę. W 2010 roku była współgospodarzem pierwszego make-up'u VH1 zatytułowanego „TRANSform Me”. Rok później zagrała postać o imieniu Kyla w trzecim sezonie serialu HBO „Hung”. Zagrała również główną rolę jako Michelle Darnell w 2012 roku, który był interaktywną serią internetową Emmy Award zatytułowaną „Dirty Work”.

W tym samym roku zagrała także w serialu telewizyjnym „Are We There Yet?” jako Carla Favers. Obecnie pracuje jako jedna z głównych postaci w oryginalnym serialu telewizyjnym Netflix „Sense8” od 5 czerwca 2016 r., A także w filmie z 2017 r. ze światowej sławy aktorem Keanu Reevesem w „John Wick – rozdział 2.”.

Ile jest jej wart netto?

Wizażystka ma prawdopodobną wartość netto w wysokości około 1 miliona dolarów, ale ze względu na ograniczoną liczbę źródeł wiki, nie ma pewności, czy jest dokładna. Jamie jednak popisuje się swoim codziennym stylem życia oraz drogimi salami balowymi i imprezami, w których uczestniczy. Jak sugeruje sieć społecznościowa, lubi podróżować i angażować się w wiele podróży na pokładzie, co również świadczy o jej bogactwie.

Czy Keanu Reeves to jej nowy chłopak?

Wcześniej nie pisała nagłówków o historii swojego związku, ale teraz zamieniając się w wielką gwiazdę, trudniej jest jej ukryć swoje życie osobiste. Ani nie miała żadnego innego chłopaka, ani nie była wcześniej zamężna, jedynym partnerem, jakiego ma, jest jej życie zawodowe. Więcej kontrowersji wywołało jej nowego, być może wkrótce męża, Keanu Reevesa w filmie John Wick 2.

Nie powiedziała wiele o ich związku, chociaż wiele źródeł wyraziło swoje zdanie w tej sprawie, w tym ich fani. Twierdząc, że nie mogą znaleźć dla siebie wystarczająco dużo czasu, być może para nie wydała jeszcze opinii publicznej na temat ich związku. Dopóki nie pojawią się kolejne wieści o ich związku, nadal jest samotna. Chociaż jest transseksualistą, podczas wywiadu z Cooperativatv wyjaśniła, jak bez wysiłku może przedstawiać swoją postać, chociaż jej życie randkowe jest inne.

Krótkie biografie:

Urodzona 15 stycznia 1978 roku, obecnie ma 39 lat, wychowywana przez rodziców w San Diego w Kalifornii. Jej ojciec, Howard Clayton, był obrońcą w sprawach karnych, a jej matka, Shelley, jest organizatorem imprez. Ma olśniewający wzrost 5 stóp i 10 cali, ma również białe pochodzenie etniczne i posiada obywatelstwo amerykańskie. Zaczęła grać w wieku 30 lat i przed sławą zrobiła karierę jako wizażystka.

Zalecane