blog

Jamie Colby żonaty, mąż, rozwód, chłopak, randki i romans

Prezenterka Strange Inheritance, znana i dobrze rozpoznawana jako korespondentka krajowa i prowadząca Fox News Network (FNC), a także prowadząca Fox Business Channel, tak, jest popularną osobowością Jamie Colby. Jamie urodziła się 21 grudnia 1970 roku w Forest Hill, Queens, Nowy Jork, Nowy Jork, USA, do swoich rodziców i dorastała z rodzeństwem i przyjaciółmi.

 Jamie Colby żonaty, mąż, rozwód, chłopak, randki i romans
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Prezenterka Strange Inheritance, znana i dobrze rozpoznawana jako korespondentka krajowa i prowadząca Fox News Network (FNC), a także prowadząca Fox Business Channel, tak, jest popularną osobowością, Jamie Colby.

  Wartość netto i wynagrodzenie:

  Ta dama ma szacunkową wartość netto na 2,5 miliona dolarów i ma roczną pensję w wysokości 1 miliona dolarów. Zarabia te sześciocyfrowe liczby z jej udanej kariery dziennikarza, prezentera wiadomości telewizyjnych i korespondenta. Zajmuje się głównie działalnością charytatywną i społeczną, a także jest właścicielem instytutu mediów. Jamie spędziła swoje obfite życie ze swojego wielkiego majątku, a także pasję do podróży i zakupów. Tak więc spędza głównie na wycieczkach i zakupach.

  Nie przegap: Kelly McCreary Net Worth, rodzice, mąż

  Jamie pracował dla Fox News od 2003 roku jako krajowy korespondent i gospodarz, zanim dołączył do Fox News Network; była korespondentką CNN i pracowała jako prezenterka i dziennikarka dla CBS. Colby uhonorowała takie wyróżnienia jak Nagrodę Narodową im. Edwarda R. Murrowa w 2002 r. za reportaż z ataków z 11 września oraz nagrody Clarion przyznawane przez stowarzyszenia Women Communications, a także nazwała tygodnik telewizyjny „Rising News Star to Watch”.

  Poza karierą dziennikarską przez dziesięć lat pracowała jako prawnik w prywatnej praktyce. Jej praktyka prawnicza rozpoczęła się w hollywoodzkiej firmie rozrywkowej, która wyznaczyła ją do udziału w The Tonight Show. Pracowała również jako prezenterka i reporterka w programie Fox Business „Strange Inheritance” od stycznia 2105. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez PayScale, szacunkowa pensja pracownika Fox News Network, LLC wynosi około 66 tys. USD rocznie. wynagrodzenie prezentera wiadomości waha się od 34 tys. do 159 tys.

  Jednak Jamie nie jest już pracownikiem FOX News. Zgodnie z raportem Ad Week z 26 lutego 2019 r. opuściła program FBN w godzinach największej oglądalności Dziwne dziedzictwo

  Czy rozwiodła się z mężem?

  Wieloaspektowe życie osobiste gospodarza Fox News Jamiego Colby'ego obejmuje dwa nieudane życie małżeńskie a obecnie jest matką syna.

  Początkowo była w związku ze swoim chłopakiem Markiem Wallace'em, uznanym chirurgiem w Stanach Zjednoczonych. Po latach miłości duet miłosny złożył przysięgę małżeńską podczas intymnej ceremonii 27 grudnia 1990 roku. Razem Jamie i jej mąż zostali pobłogosławieni dzieckiem. Jednak data powitania dziecka jest nieznana. Pomimo silnej więzi, para rozstała się i złożyła wniosek o rozwód w 2011 roku po 21 latach bycia razem.

  Po rozwodzie z Wallace'em większość czasu i energii poświęciła karierze. Jamie przekierowała swoje zainteresowanie i uwagę na sukces, a nie związek. Był jednak mały romans i prawdopodobny chłopak. Jak wynika z raportu insider.foxnews.com, dwukrotnie rozwiodła się, jednak nie ma informacji o jej drugim mężu.

  Ponieważ ta dama musi poświęcić swój czas na jego hodowlę i nie potrzebuje, aby przechodził drastyczne zmiany, takie jak ta, którą musiał przejść po rozwodzie rodziców. Wyszła za mąż za Wallace'a jakiś czas temu, ale na początku ich związku para pozostała jako partnerzy. Jednak pary wkrótce się zaręczyły i od tego czasu wyszły za mąż przez jakiś czas, zanim nazwały to odejściem.

  Przeczytaj także: Debbie Allen Net Worth, Mąż, Dzieci, Rodzice, Bio

  Bio i fakty:

  Jamie urodziła się 21 grudnia 1970 roku w Forest Hill, Queens, New York City, New York, USA wraz z rodzeństwem i przyjaciółmi. W jej rodzinie ojciec był dyrektorem telewizyjnym, a matka gospodynią domową. Już w wieku 12 lat jej rodzice rozstają się. Po rozwodzie ona i jej starszy brat o imieniu Jonathan przeprowadzili się do Miami razem z mamą. Jej brat był wybitnym prawnikiem i sędzią

  Colby ma amerykańskie obywatelstwo i obywatelstwo, a także ma białe pochodzenie etniczne.

  Zalecana: Martha Sugalski Wiki, wiek, mąż, wartość netto

  Ta gorąca i piękna amerykańska prezenterka wiadomości i korespondentka również wyszła za mąż i rozwiodła się, ale teraz szczęśliwie mieszka ze swoim synem. Posiadała imię i sławę, a także ogromną wartość netto. Jamie stała ze swoim wysokim wzrostem wynoszącym 5 stóp i 7 cali, a także ma średnią wagę, ale atrakcyjną sylwetkę. Ma idealną sylwetkę i uwodzicielskie wymiary 37-26-37 cali.

  Zalecane