blog

Jamie Hersch Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wzrost, Wartość netto

Kiedy twoim przeznaczeniem jest bycie na określonej ścieżce w życiu, masz tendencję do skłaniania się w tym konkretnym kierunku. Amerykańska prezenterka sportowa, Jamie Hersch, również od wczesnych lat skłaniała się do komentarzy sportowych i stała się narodową sensacją dziennikarstwa sportowego. Jamie Hersch jest amerykańską prezenterką sportową najbardziej znaną ze zdumiewających relacji sportowych na antenie NHL Networks On The Fly.

 Jamie Hersch Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wzrost, Wartość netto

Małżeństwo z tajemniczym mężem, pyszni się zdjęciami na rocznicę

Była reporterka Foxa, Jamie, wyszła za mąż za swojego męża Matta 15 czerwca 2012 roku. Była zaręczona ze swoim ówczesnym chłopakiem w 2011 roku po pewnym czasie randkowania. Amerykańska prezenterka sportowa z powodzeniem ukryła szczegóły dotyczące swojego męża. Nie jest gwiazdą publiczną, więc niewiele o nim wiadomo.

Jamie podzieliła się swoim ślubnym zdjęciem z mężem 15 czerwca 2018 r. i złożyła mu życzenia z okazji 6. rocznicy ślubu. Dziennikarz podziękował mu nawet za to, że razem się śmiała i podróżowała z nią.

Lubi spędzać czas ze swoim mężem, a także uczestniczy z nim w różnych grach sportowych. 13 ten W sierpniu 2014 r. udostępniła swoje zdjęcie na Twitterze i powiedziała, że ​​je kolację z widokiem na Smack Shack.

Ile jest wart netto Jamiego Herscha?

Jamie Hersch zarabiała jako prezenterka wiadomości sportowych w różnych kanałach informacyjnych. Zarabia swoje bogactwo jako gospodarz w NHL Networks W locie program. Zarobiła również ogromną sumę pieniędzy jako reporterka z boku drużyny Minnesota Twins MLB.

Amerykańska komentatorka sportowa rozpoczęła karierę w 2006 roku jako doradca w Rainbow Trail Lutheran Camp. Później dołączyła do wiadomości Annenberg TV w sierpniu 2006 roku i służyła tam jako reporterka i prezenterka przez prawie trzy lata. Służyła również w prestiżowych Fox Sport przez prawie trzy lata.

Jamie pracował tam jako gospodarz studia i reporter z boku. Według Paysa średnia pensja Fox Sports Reporter wynosi 57 344 USD. Prawdopodobnie zarobiła więcej niż przeciętne wynagrodzenie dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu.

Obecnie pracuje jako host Studio w NHL Network i MLB Network. Podstawowa płaca wynagrodzenia sportowca wynosi 60 000 USD według Payscale. Jest na tyle doświadczona, że ​​zarabia więcej niż płaca podstawowa.

Zobacz też: Kathryn Tappen Ślub, żonaty/zamężna, mąż, rozwód, chłopak, wynagrodzenie

Krótki życiorys

Urodzona w 1987 roku w Champlin w Minnesocie Jamie Hersch obchodzi swoje urodziny 25 maja każdego roku. Została wychowana przez rodzinę wraz z bratem. Prezenterka sportowa obnosi się również ze zdjęciami członków swojej rodziny w mediach społecznościowych. Zgodnie z wiki ma narodowość amerykańską i należy do rasy białej. Ma przyzwoity wzrost, który bardzo dobrze pasuje do jej osobowości.

Ukończyła studia licencjackie z dziennikarstwa telewizyjnego i religii na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

Zalecane