blog

Jamie-Lee O'Donnell Wiki: Wiek, randki, rodzina

Jamie-Lee O'Donnell jest aktorką znaną z roli Michelle Mallon w serialu komediowym kanału 4, Derry Girls. Serial sitcomowy stał się najchętniej oglądanym serialem w Irlandii Północnej, ze średnią 519 tys. widzów. Zagrała także rolę Evy Maguire w 18 odcinkach amerykańskiego serialu telewizyjnego 6Degrees.

  Jamie-Lee O'Donnell Wiki: Age, Dating, Family

Randki Techno/Prog DJ Chłopak; Lubi spędzać z nim czas

Pochodzący z Londonderry Jamie-Lee O'Donnell, lat 31, spotyka się z DJ-em techno/prog, Paulem McCayem. Jej chłopak, Paul, również pochodzi z Derry w Irlandii. W bardzo młodym wieku pasjonował się muzyką i eksperymentował z różnymi stylami muzycznymi, takimi jak Trance, Prog, House i nie tylko. Paul poszerzył swoją wiedzę muzyczną i prowadził cotygodniowy podcast, MindXposure. Przesłał również swoje beaty Techno/Prog na swój własny Soundcloud.

Ciekawe: Eric D. Hill Jr. Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Rodzice, Dziewczyna, Randki

Duet poznał się przez wspólnych znajomych w rodzinnym mieście Paula, Derry. Stali się dobrymi przyjaciółmi i ostatecznie ich związek się rozwijał. Wkrótce para zaczęła się spotykać. Jamie mówi, że ona i Paul są bardzo zadowoleni i lubią spędzać ze sobą czas w wolnym pokoju. Widzi też, że wkrótce podróżuje do pracy i określa ją jako część życia performatywnego.

Jamie-Lee ze swoim chłopakiem, Paulem McCayem (zdjęcie: Instagram)

Obecnie Jamie osiedliła się w swoim rodzinnym mieście w Londonderry w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka ze swoim chłopakiem, Paulem McCayem. Para jest często widywana na swoich platformach społecznościowych. W lipcu 2019 roku on i jego ukochana spędzili razem wakacje.

Nie ma wątpliwości, że pielęgnują i trzymają w ramionach moment swojego życia. Z biegiem czasu para zmierza coraz mocniej.

Ekranowa rola Jamiego-Lee O'Donnell na ” Dziewczyny z Derry ' Z innymi członkami obsady

W brytyjskim sitcomie Dziewczyny z Derry Jamie zagrał rolę Michelle Mallon. Michelle miała napięte relacje ze swoim bezradnym kuzynem Jamesem Maguire. Co więcej, zostaje wrzucony do dziewczęcej szkoły katolickiej. James zasmakował również w tłustych potrawach dostarczanych przez Fionnuala, podczas gdy Jamie nie miał żadnego. Brytyjski aktor Dylan Llewellyn wcielił się w rolę Jamesa w brytyjskim serialu sitcomowym.

Charakterystyczny styl Jamiego na ekranie stał się wyróżnikiem sezonu. Jej postać nosi kolczyki koła z mundurkiem szkolnym. Występuje u boku Erin Quinn, Orli McCool, Clare Devlin i Jamesa Maguire'a. Każdy członek obsady wniósł swój komediowy styl i nazywa się je „kobietami Inbetweeners”.

Czytaj więcej: Jonathan Scott Wiki, żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, randki, wartość netto

Jamie-Lee O'Donnell (drugi od lewej) wraz z innymi członkami obsady „Derry Girls” (zdjęcie: evoke.ie)

Serial komediowy kanału 4 zdobył również najwyżej oceniany sitcom od lipca 2012 roku. Ich historia opowiada o czterech pięknych irlandzkich uczennicach i ich życiu w Derry w latach 90. Pochodzący z Derry, Saoirse-Monica Jackson wcielił się w postać Erin. Podobnie aktorka Louisa Harland zagrała Orlę, a aktorka Nicola Coughlan , pełniła rolę Klary. Pięciu członków obsady wraz z ich czasem spędzonym w Dziewczyny z Derry, nawiązał ze sobą więź rodzinną.

Jak Jamie-Lee O'Donnell gromadzi wartość netto?

Jamie-Lee O'Donnell zgromadziła swój majątek netto dzięki karierze aktorskiej od 2012 roku. Jej najdłuższe występy w serialach telewizyjnych, 6 stopni od 2012 do 2015 roku służył jej do pomnażania fortuny. Uzyskała dochody ze swojej kariery w serialach, takich jak Kryształowy Labirynt , oraz Dziewczyny z Derry .

Przeczytaj także: Jonathan Silver Scott Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Geje

Jamie zebrała również przychody z jej występu jako reporter w dramacie 2015, Urban i załoga szopy i film telewizyjny z 2018 roku; Powiedziałem mamie, że jadę na wycieczkę RE . Zagrała także rolę Fiony w serialu BBC Robić pieniądze w 2018 roku i ma pojawić się w nadchodzącym filmie krótkometrażowym Sekretna podróż jako Mickey.

Aktorka zdobyła zarówno imię, jak i sławę z brytyjskiego sitcomu, Dziewczyny z Derry. Ale Jamie nie był gotowy na chwałę, która nadeszła wraz z sukcesem serii. Zapytana o to, powiedziała w swoim wywiadzie ze stycznia 2019 r irlandzkiMirror że wciąż onieśmiela ją sława i uwaga ludzi wokół jej codziennego życia.

Jamie pomogła również niedawno wprowadzić na rynek nowy banknot 20 funtów banku Ulster w oddziale Culmore Road w sierpniu 2019 r. Stwierdziła nawet, że banknot, który przedstawia architekturę Derry i obraz obchodów Halloween, pozytywnie podkreśli miasto.

Ponadto dodała, że ​​należy celebrować pozytywne aspekty Derry i jest szczęśliwa, że ​​może być tego częścią.

Krótki życiorys i Wiki

Jamie-Lee O'Donnell, urodzona w 1989 roku w Derry, zachowała prywatność odnośnie swoich urodzin. Stoi na wysokości 1,57 m (5 stóp 2 cale) o skromnej budowie i wadze. Jej agentką jest Christina Shepherd, agencja rozrywkowa z Londynu w Anglii. Jamie mieszkał razem w mieszkaniu w Belfaście z innymi Dziewczyny z Derry przełomowe gwiazdy podczas ich kręcenia i zbliżyły się do nich.

Mówiąc o swoim wykształceniu, Jamie ukończyła szkołę w St Anne’s Primary School i uczęszczała do St Cecilia’s College, gdzie była bardzo aktywna w pracach produkcyjnych. Później poszła do North West Regional College na dalsze studia. Jako pierwsza aktorka, Jamie wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie zgodnie z wiki studiowała sztuki sceniczne i taniec na Uniwersytecie De Montford.

Zalecane