blog

Jamilah Lemieux Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Twój sukces naprawdę zależy od tego, jak postrzegasz swoje życie, a Jamilah Lemieux, felietonistka Ebony.com, przewidziała swój rozwój jako inspirację dla wielu Afroamerykanów. Jej niezłomną determinację można było przewidzieć po tym, że zdecydowała się na córkę zaraz po rozstaniu z dwuletnim chłopakiem. W jej przytłaczających i samotnych czasach mówiła, że ​​zostanie rodzicem było trochę gorsze niż śmierć,

 Jamilah Lemieux Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Tajemnica jego chłopaka!

To, że felietonistka jest matką uroczej córki, jest jak otwarta książka, ale co z ojcem? Cóż, Jamilah Lemieux niechętnie dzieli się imieniem ojca swojej córki, ale twierdzi, że są rodzicami swojej córki i są w równym stopniu zaangażowani w jej wychowanie.

Jamilah nigdy nie wyszła za mąż i nie ma męża, ale spotykała się z mężczyzną przez dwa lata. W tym czasie para była naprawdę oddana sobie. Po burzliwej kłótni ich związek się skończył, ale nawet po tym, jak ich związek się skończył, wyszła na jaw o swojej ciąży.

Podczas wywiadu dla Huffington Post powiedziała, że

„W tym czasie byłam niesamowicie zakochana w tej osobie, która już mnie nie kochała. Było dużo wstydu, bo szłam w samotne macierzyństwo”.

Kariera i postęp:

Krytyk kulturalny jest słuchaczką Uniwersytetu Howarda, a w 2011 roku osiągnęła szczyt sławy, kiedy została redaktorką Ebony.com. Na początku była redaktorem wiadomości i stylu życia, ale w 2014 r. jej szczera etyka pracy doprowadziła ją do awansu i przez rok pracowała jako starszy redaktor.

Następnie, po roku awansu, została starszym redaktorem, ale tym razem magazynu drukowanego. Współtworzyła liczne publikacje, w tym The Guardian, The New York Times, The Nation, The Washington Post i wiele innych. Trzykrotna laureatka nagrody Black Weblog Awards ma na swoim koncie wiele występów w telewizji i radiu.

W 2015 roku została nawet wymieniona jako jedna z „Root 100”, która jest listą najbardziej wpływowych Afroamerykanów.

Zobacz też: Angela Rye Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Pochodzenie etniczne, Wartość netto

Krótkie życiorys i rodzina Jamilaha Lemieux:

Znana felietonistka urodziła się w Chicago w stanie Illinois 22 lipca 1984 roku, co daje jej 33 lata. Według źródeł wiki jako ojciec urodziła się we wpływowej rodzinie afroamerykańskiej; David był jednym z członków Partii Czarnych Panter. Felietonista na Ebony.com należy do pochodzenia afroamerykańskiego i jest znany z rozwiązywania problemów kulturowych. Jej wzrost jako felietonisty jest dla niej osiągnięciem, ale nawet fizycznie jest obdarzona wysokim wzrostem.

Zalecane