blog

Jana Carter Wiki, wiek, żonaty, mąż, dzieci, związek, wartość netto

Małżeństwo dwurasowe nie jest niczym nowym, ale ludzie wciąż mają dziwne spojrzenia nieznajomych. Jana Carter jest przedsiębiorcą, który poślubił afroamerykańskiego dziennikarza, polityka i aktywistę Van Jonesa. Ale 13 lat później Jana i Van zmierzają do rozwodu. Jana jest dyrektorem operacyjnym i producentem w Magic Labs Media. Jest siostrzenicą Jimmy'ego Cartera, 39. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Podobnie jak jej były mąż, również zajmuje się polityką i jest aktywna w programach społecznych.

  Jana Carter Wiki, wiek, żonaty, mąż, dzieci, związek, wartość netto

Jana jest dyrektorem operacyjnym i producentem w Magic Labs Media. Jest siostrzenicą Jimmy'ego Cartera, 39. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Podobnie jak jej były mąż, również zajmuje się polityką i jest aktywna w programach społecznych.

Kariera i progresja Jana

Jako studentka Szkoły Prawa UC Berkeley, a także wywodząca się z rodziny politycznej, brała udział w kilku kampaniach. Na początku pracowała jako dyrektor programu Search for Common Ground w USA Racial Healing Program. Jest także członkiem The Garden Church.

Uczyć się o : Jeffrey Toobin Net Worth, żona, romans – fakty dotyczące amerykańskiego prawnika

Obecnie obejmuje stanowisko dyrektora operacyjnego w Magic Labs Media. Jest również właścicielką Kidpacking.

Ile jest warte netto Jana?

Jana należy do jednej z najwybitniejszych rodzin w kraju. Pracowała w różnych miejscach, pełniąc znaczące role, za co otrzymała sowite wynagrodzenie. Spekuluje się, że jej wartość netto wynosi miliony dolarów. Jej były małżonek, lat 49, który jest słynną osobowością telewizyjną, również zarabia niezłą sumkę, która pozwala im wieść wystawne życie.

Po tym, jak złożyła wniosek o rozwód, podobno stara się o wsparcie małżonka i dziecka od komentatora CNN.

Jak Jana poznała swojego byłego męża Vana?

Do 2009 r. rzadko mówiono o życiu osobistym jej byłego męża, Van Jonesa. Słynna osobowość telewizyjna, autor bestsellerów w Nowym Jorku, aktywistka i osoba o doskonałej wizji politycznej od dawna jest częścią życia Jany . Pobrali się podczas intymnej ceremonii w 2005 roku. Ale dopiero po tym, jak pochwalił ją i jej osobowość, stała się dobrze znanym imieniem.

Nie zapomnij: Kaitlan Collins Wiki CNN: Wiek, żonaty, mąż, rodzina, wzrost, wynagrodzenie

Faktyczne szczegóły dotyczące tego, jak i kiedy się spotkali, są nadal niejasne, ale jej rola dyrektora Programu Uzdrawiania Rasowego może być czynnikiem ich spotkania i kolejnego związku. Oboje, kierując się zasadami człowieczeństwa w polityce, powiązani z tymi wspólnymi cechami.

Jana i Van doceniali się nawzajem, a także bardzo głośno o tym. Mają dwoje dzieci, obaj synowie Mattie i Cabral Jones. Ale po 13 latach małżeństwa zmierzają do rozwodu.

Rozdzielony; Jana akta do rozwodu!

Jana i jej były małżonek podobno rozstali się w maju 2018 roku. Dopiero 7 września 2018 roku złożyła pozew o rozwód w sądzie okręgowym w Los Angeles. Zgodnie z dokumentem prawnik poszukuje zarówno prawnej, jak i fizycznej opieki nad dwójką ich dzieci. Domaga się również wsparcia małżonka od Vana.

Po tym, jak złożyła wniosek o separację, była para wydała wspólne oświadczenie i powiedziała:

„Chociaż zdecydowaliśmy się zakończyć nasze małżeństwo, nadal bardzo się kochamy. Będziemy nadal razem wychowywać nasze dzieci, wspólnie prowadzić nasze firmy i wspierać się nawzajem. Nie ma nic złego ani dramatu – tylko ewolucja”.

Ich wspólne oświadczenie wyjaśniło, że ich rozstanie jest polubowne i będzie starać się wychowywać swoje dzieci w przyjaznym środowisku. Pozostają również partnerem biznesowym i kontynuują wspólne przedsięwzięcie.

Badać: Elizabeth Vargas żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto

Krótki życiorys

Jako osoba skryta, Jana nie ujawniła jeszcze daty urodzenia ani wieku. Obywatel amerykański należy do rasy białej.

Urodziła się dla rodziców, Billy Cartera i Sybil Spires. Ma sześcioro rodzeństwa, a mianowicie Kim, Marle, William, Mandy i Earl. Jej ojciec Billy Carter jest bratem 39. prezydenta USA Jimmy'ego Cartera i sam jest również politykiem.

Zalecane