blog

Jane Benyo Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto - wszystko o byłej żonie Toma Petty'ego

Tom Petty wziął ostatni oddech 2 października 2017 roku po ataku serca. Aż do ostatnich dni Tom nigdy nie odcinał się od świata muzyki i robił wszystko, co możliwe, aby zadowolić swoich fanów. Ale czy wiesz, że ta pasja i dążenie do muzyki kosztowało go na początku dużą cenę? Tak, gitarzysta rozstał się ze swoją pierwszą żoną, Jane Benyo, ze względu na ich konsekwentne bójki, które wynikały z jego nadmiernego oddania karierze.

 Jane Benyo Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto – wszystko o Tomie Petty's Ex-Wife

Jak zaczął się ich związek?

Jane Petty poznała „swobodnie spadającego” piosenkarza, Toma Petty'ego, gdy oboje byli nastolatkami uczącymi się w szkole średniej. 17-letnia Jane i Tom zakochali się w sobie w dość młodym wieku i wkrótce zamieszkali razem w Gainesville.

W tamtych czasach Tom stanął w obliczu błyskawicznego rozwoju kariery i planował udać się do Hollywood wraz z członkami swojego zespołu. Jednak nie mógł pozostawić kamieni nieodwróconych przed przeprowadzką na Florydę, dlatego para pobrała się w 1974 roku po naleganiach Jane.

Piosenkarz nie był wtedy gotowy do małżeństwa, ale nie mógł też odmówić prośbie swojej matki i dziewczyny, która była już matką jego córki Adrii.

Po tym, jak para przeniosła się do Los Angeles, aby wzbogacić jego muzyczną karierę, powitali w rodzinie kolejnego pięknego członka, AnnaKim. Teraz AnnaKim jest projektantką, a Adira także reżyserką i artystką.

Komplikacje w ich małżeństwie!

Związek Jane i jej męża zaczął się jak bajka, ale z biegiem czasu przybrał inny obrót. Uważa się, że duet borykał się z dużym napięciem w życiu małżeńskim z powodu napiętej kariery Toma, która sprawiła, że ​​Jane została sama.

Co więcej, ich problemy przedłużyły się do tego stopnia, że ​​Tom zaczął brać nadmierne narkotyki, a Jane zachorowała psychicznie. Wieść głosiła, że ​​nieustanne kłótnie i kłótnie pary omal nie zagroziły muzycznej karierze piosenkarza.

Później para zakończyła swój dwudziestoletni związek i przekształciła więź małżeńską w rozwód w 1996 roku. Po rozstaniu z Jane, Tom ożenił się z Daną York w 2001 roku.

Praca i wartość netto:

Niewiele jest szczegółów na temat życia zawodowego Jane, więc nie można nic powiedzieć o jej pracy i doświadczeniu. Sławę zyskała dopiero po ślubie z legendarnym muzykiem Tomem Perrym.

Podobnie, nie ma również wielu wskazówek dotyczących jej dochodów netto, ale jej zmarłego byłego męża, Toma Petty'ego, szacuje się na około 95 milionów dolarów. Chociaż jej stan majątkowy jeszcze się nie ujawnił, można podejrzewać, że znajduje się w dobrej sytuacji finansowej.

Krótka biopodobna Wiki:

Jane ma obecnie sześćdziesiąt siedem lat. Trzymając swoje życie osobiste na niskim poziomie, nie ujawniła zbyt wiele szczegółów z życia rodzinnego z dzieciństwa. Jane ma godną uwagi wysoką sylwetkę i należy do rasy białej.

Zalecane