blog

Jared Haibon Wiki, Bio, Wiek, Żonaty lub Dziewczyna, Randki i Wartość netto

Jared Haibon jest jednym z konkurentów w 11. sezonie serialu reality-TV, The Bachelorette. Zaangażował się w swój występ w internetowym serialu kryminalnym „Czerwone koła”. Pracował również jako manager „Oyster Bar”. Jared pojawia się w serialu telewizyjnym Movie Trivia Schmoedown, przedstawiając postać Too Smooth od 2017 roku.

  Jared Haibon Wiki, Bio, Wiek, Żonaty lub Dziewczyna, Randki i Wartość netto Czerwone Kręgi”. Pracował również jako kierownik „ baton ostrygowy .

Jared pojawia się w serialu Ciekawostki filmowe Schmoedown, wcielający się w postać Too Smooth od 2017 roku.

Plany ślubne z dziewczyną!

Licencjat w raju ałun Jared Haibon zostaje zaręczony z amerykańską gwiazdą reality show, Ashley Iaconetti . Według E!News, duet zaręczył się 17 czerwca 2018 r. po tym, jak Jared romantycznie wybrał Ashley z gigantycznym pierścionkiem zaprojektowanym przez Neila Lane na plaży w Meksyku podczas piątego sezonu Kawaler w raju.

Nie przegap: Riki Lindhome Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzice, Wartość netto

Podczas wywiadu z People w lipcu 2018 jego dziewczyna Ashley ujawniła swoje plany ślubne. Powiedziała, że ​​para wyobraża sobie swój większy ślub gdzieś w 2019 roku. Jared powiedział również, że chce, aby Tanner Tolbert prowadził ich małżeństwo, ponieważ był zaangażowany w ich związek przez ostatnie kilka lat.

Para Bachelor Nation złożyła śluby w Newport na Rhode Island w niedzielę 11 sierpnia 2019 r. Ich ślub składał się z bliskich przyjaciół i rodzin, a wielu z nich było kostiumami z czasów licencjackich.

Jared i Ashley na próbie ślubu. (Zdjęcie: eonline.com)

Byli uczestnicy „Bachelor”/„Bachelorette” i wywalczyli gwiazdy z „Bachelor in Paradise” datowali się przez rok i wreszcie poczuli, że nadszedł właściwy czas, aby zawiązać węzeł i zacząć nowe życie razem.

Ich związek miał sporo wzlotów i upadków. Para rozdzieliła się po tym, jak Haibon zerwał z Ashley, ale mimo to pozostali ze sobą przyjaciółmi. W krótkim czasie para ponownie się zjednoczyła.

A teraz Jared i Ashley rozpoczynają nową życiową podróż.

Ile ma wartość netto Jareda Haibona?

Jared, amerykański gwiazdor reality show, urodzony w Rhode Island, cieszy się szacowaną wartością netto na ponad 500 tysięcy dolarów. Według cheatsheet.com, zawodnik Kawaler oraz Panieński podnosi pensję do 100 000 USD i zapewnia od 7 do 15 000 USD za każdy dzień spędzony na wyspie.

Przeczytaj także: Jay Duplass Żonaty, Żona, Net Worth, Filmy i programy telewizyjne

Jared ma ogromną pasję do bycia aktorem, więc kiedy pracował jako kierownik hotelu w tym czasie, pojawił się na Panieński . Ukończył także drugi sezon programu spin-off” Licencjat w raju ”. Ma również jeden zupełnie nowy samochód i dom w Rhode Island, w pełni umeblowane i dobrze udekorowane.

Krótki życiorys

Jared Haibon urodził się 16 listopada 1989 roku dla swoich rodziców Nancy i Fredericka w Rhode Island, stanie USA w Nowej Anglii. Od najmłodszych lat interesował się aktorstwem, a nawet pracował jako kierownik restauracji, aby spełnić swoje ambicje.

Zobacz też: Robert Gant Gay, randki, mąż, chłopak, wzrost, wartość netto

Jared stoi na wysokości 6 stóp i waży około 60 kg. Aktor ma kaukaskie pochodzenie etniczne i posiada narodowość amerykańską. Jak na wiki, Jared studiował w Community College w Rhode Island.

Zalecane