blog

Jarrod Schulz Wiki, wiek, urodziny, żonaty, żona, rozłam, wartość netto, wzrost

Oto kolejna osoba, która sprawia, że ​​jesteś zielony z zazdrości swoim sposobem na zarabianie pieniędzy. Jarrod Schulz jest jednym z dealerów używanych przedmiotów, który po obsadzeniu w Storage Wars stał się znaną osobowością telewizyjną. Nie tylko on, ale także jego dziewczyna, która pojawia się obok niego w serialu, co czasami zmusza go do pewnych decyzji, oczarowała publiczność przyjaznym kłótnią.

  Jarrod Schulz Wiki, wiek, urodziny, żonaty, żona, rozłam, wartość netto, wzrost

Jak Jarrod rozpoczął swoją karierę?

Początki osobowości telewizyjnej nie zawsze były jasne. W 1997 roku podobno trafił do więzienia pod zarzutem handlu narkotykami i przebywał tam 16 miesięcy. Jego los zmienił się po spotkaniu z najbliższą osobą swojego życia Brandi Passante.

Zalecana: Jesse Eisenberg Żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto, rodzice

Początkowo próbowali swoich sił w biznesie hipotecznym, co ich rozczarowało.

Jaka jest wartość netto Jarroda?

Oprócz posiadania sklepu z używanymi rzeczami podróżuje w poszukiwaniu akcji po całym kraju. W swojej długiej i dobrze prosperującej karierze zgromadził szacowaną wartość netto na około 2 miliony dolarów. Profesjonalny magazyn Hunter prowadzi również firmę odzieżową Outlaw Apparel.

Zarabia imponującą sumę za występ w programie Storage Wars oraz dochody ze sprzedaży jednostek, które uzyskał z aukcji. Obecnie wraz z żoną występują w serialu Brandi & Jarrod: Married to a Job.

Dowiedz się więcej: Stevanna Jackson Wiki, Chłopak, Net Worth

Jak Jarrod poznał kobietę swojego życia?

Jarrod Begin cieszy się ze związku ze swoją długoletnią dziewczyną Brandi Passante. Po pewnym czasie spędzonym w więzieniu wyszedł czysty i trzeźwy. Rozpoczął pracę w firmie czyszczącej dywany. W 1999 roku obaj spotkali się. W tym czasie nadal pracował w firmie czyszczącej dywany.

Kiedy byli na aukcji w Harbour City w Kalifornii, poznali producentów serialu Storage Wars i kilka miesięcy później stali się jego częścią. Para była po swoich stronach we wszystkich wydarzeniach i incydentach ich życia.

Niemniej jednak para została pierwszym członkiem obsady serialu, który pojawił się na A&E w 2010 roku. Chociaż para przekroczyła ponad 18 lat bycia razem, ani Jarrod, ani Brandi oficjalnie nie potwierdzili tego ślubu. Jednak magazyn The Famous People 26 września 2017 r. poinformował, że para jest teraz w związku małżeńskim.

Jarrod i jego ukochana wspólnie wychowują dwójkę dzieci, córkę Peyton i syna Camerona. Czteroosobowa rodzina często spędza razem swój czas, a przebłyski ich stylu życia są widoczne w poście w mediach społecznościowych.

31 lipca 2018 Jarrod zamieścił na Instagramie rodzinne zdjęcie w mediach społecznościowych, wyrażając swoją miłość do nich. Niezależnie od ich bliskiej więzi i mniej oznak rozstania, informacja o ślubie Jarroda z Brandi jeszcze się nie pojawiła.

Nie przegap: Bethany Joy Lenz Żonaty, Rozwód, Mąż, Chłopak, Randki, Dziecko

Biografia podobna do Wiki:

Jarrod Schulz w wieku 41 lat urodził się w 1977 roku i obchodzi swoje urodziny 15 października. Urodził się dla białych rodziców w Kalifornii w USA. Jest właścicielem wielu udanych firm, które prowadzi w swoim rodzinnym mieście. Amerykanin należy do rasy białej.

Gwiazda jego reality show Brandi & Jarrod: Married to the Job prezentuje się wyjątkowo z łysiną i francuską brodą, której towarzyszy odpowiedni wzrost.

Zalecane