blog

Jasmine Burke Żonaty, mąż, chłopak, romans, rodzina, wartość netto

Fakt, że jest tutaj, aby zostać, stał się oczywisty, gdy Jennifer Hudson zacytowała „Masz zamiar dostać się na szczyt”. Jasmine Burke, z fantastyczną karierą, od sal teatralnych po filmy bez menedżera i kontaktów, przez cały czas ma rockową karierę aktorską. Jest powszechnie znana z występów w filmach takich jak „Sekretne życie pszczół”, „Van Wilder: pierwszy rok” i serialu telewizyjnym „Pamiętniki wampirów” u boku Kat Graham.

 Jasmine Burke Żonaty, mąż, chłopak, romans, rodzina, wartość netto

Wczesny błąd aktorski!

Jasmine Burke dostała swojego aktorskiego bakcyla w bardzo młodym wieku. Zagrała już w filmach takich jak „Sekretne życie pszczół” i „Van Wilder 3.” Jej debiutancki serial telewizyjny „Święci i grzesznicy” Bounce TV również zdobył ogromną liczbę fanów.

Jej pasja nie kończy się jednak tylko na aktorstwie, ale bardziej skupia się na kręceniu filmów, teatrze, śpiewie i tańcu. Jennifer przeprowadziła swój wczesny eksperyment muzyczny, kiedy pojechała na konkurs MTV Making the Band 3 i dostała się do finału. Aktorstwo zawsze było jej miłością na całe życie, więc wróciła na pole.

Warstwy talentów!

Podobnie jak wiele jej talentów, zadebiutowała jako scenarzystka, producentka wykonawcza i reżyserka w filmie „Lucky Lotto” z 2009 roku, który zdobył ogromne uznanie w sekcji nagród i wyróżnień. Film został ogłoszony zwycięzcą „The 2010 Women in Film and TV International Short Film Showcase” i zdobył nagrodę za reżyserię Lucky Lotto na WIFTA 2010.

Ma własną firmę produkcyjną o nazwie Burke Productions.

Ile jest warta Jasmine?

Ta wszechstronnie utalentowana aktorka ma swój własny dom produkcyjny dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom filmowym. Robiła swoje prace jako scenarzystka, producentka, reżyserka i aktorka, która ma swoje strony zysków finansowych. Pozostała w tajemnicy, aby zapewnić jej dokładną wartość netto. Nie ulega jednak wątpliwości, że stoi w solidnych liczbach.

A co z jej sekretnym życiem randkowym?

Nie chodzi o to, że Burke był tajemniczy, a media nie były w stanie wydobyć informacji dotyczących jej romansu. W przeszłości miała krótkoterminowego chłopaka, Brada Jamesa.

Ale ponieważ nie ma zbyt wiele światła na ich romanse, powód zerwania nigdy nie został ujawniony. Brad cytował nawet w jednym ze swoich wywiadów:

„Moją dziewczyną jest aktorka Jasmine Burke. Jesteśmy razem od ponad roku”.

Jednak niewiele jest o ich rozstaniu, a nawet o czasach, kiedy byli razem. Jej nieustające milczenie przez cały ten czas pokazało, że Brad nie był materiałem na męża dla Jasmine.

Żonaty czy nie?

W tej chwili istnieje szansa, że ​​może być samotną lub potajemnie umawiać się z kimś. Ale jej wielbiciele chcą, aby znalazła idealnego mężczyznę i wyszła za mąż długo i szczęśliwie. Dopóki nie pojawią się jakiekolwiek wiadomości dotyczące jej życia randkowego, wszystko jest tylko tajemnicą.

Krótki życiorys:

Aktorka urodziła się 13 sierpnia 1983 roku w Atlancie w stanie Georgia w wieku 34 lat. Zgodnie z jej wiki, studiowała na Uniwersytecie Stanowym Kennesaw na pełnym stypendium i uzyskała stopień naukowy w dziedzinie komunikacji i mediów. Jej znakiem urodzenia jest Leo. Ma siostrę o imieniu Rosana jako rodzeństwo w jej rodzinie. Jak na aktorkę cieszy się odpowiednim wzrostem 1,57 m.

Zalecane