blog

Jasmine Tookes Żonaty, Chłopak, Randki, Córka, Rodzice, Pochodzenie

Każda modelka pragnie zostać Aniołem Victoria's Secret i pochwalić się swoimi umiejętnościami na pokazie mody Victoria's Secret. Jasmine Tookes jest modelką, która skorzystała z tej okazji, a także chodziła po wybiegach dla Burberry, Carolina Herrera, Salvatore Ferragamo, Moschino, Ralph Lauren, Oscar de la Renta, Dolce and Gabbana, Clavin Klein, Paco Trussardi, Tom Ford, Parda i wielu innych jeszcze.

 Jasmine Tookes Żonaty, Chłopak, Randki, Córka, Rodzice, Pochodzenie
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Każda modelka pragnie zostać Aniołem Victoria's Secret i pochwalić się swoimi umiejętnościami na pokazie mody Victoria's Secret. Jasmine Tookes jest modelką, która skorzystała z tej okazji, a także chodziła po wybiegach dla Burberry, Carolina Herrera, Salvatore Ferragamo, Moschino, Ralph Lauren, Oscar de la Renta, Dolce and Gabbana, Clavin Klein, Paco Trussardi, Tom Ford, Parda i wielu innych jeszcze.

  Kariera i postęp:

  Jasmine zaczęła pojawiać się w reklamach i kampaniach w 2010 roku dla butów ugg i Gap. Została uznana za jedną z 10 najlepszych nowych modelek przez Models.com 27 września 2011 r., post tygodnia mody. Modelka została wybrana jako topowy nowy model Style w listopadzie 2011 roku ze względu na jej doskonałą pracę na wiosennych pokazach mody. Wystąpiła również jako jedna z jedenastu młodych modelek na corocznym Victoria's Secret Fashion Show w 2012 roku.

  Co więcej, została wybrana jedną z dziesięciu nowych twarzy francuskiego Vogue'a podczas tygodnia mody jesień/zima 2012-2013. Model pojawił się w kampaniach reklamowych dla Calvina Kleina, Lancôme, Ralpha Laurena, DKNY, Jimmy'ego Choo i Kate Spade.

  Ile jest warta Jasmine?

  Model chodził po wielu wybiegach i reprezentował jedną z najlepszych marek. Została nawet wybrana do noszenia biustonosza Victoria's Secret Fashion Show Fantasy, który w 2016 roku wart był 3 miliony dolarów, na pokazie zorganizowanym w Paryżu. Podobnie zajęła 17. miejsce na liście Forbes „Najbardziej opłacane modele na świecie” w 2016 r. z zarobkami prawie 4 mln dolarów. Wysiłki modelki pomogły jej cieszyć się ogromną wartością netto w wysokości 5 milionów dolarów.

  Ciesz się cudownym związkiem!

  Jasmine obecnie spotyka się z Juanem Davidem Borrero, starszym menedżerem ds. partnerstwa w Snapchat. Jasmine i jej chłopak wydają się być szczęśliwi w związku i prawdopodobnie nie zerwą związku w najbliższym czasie. Para jest często spotykana razem podczas wydarzeń i innych ceremonii. Ostatnio widziano ich trzymających się za ręce podczas wieczornego wyjścia w Hollywood. Fani oczekują, że Jasmine wkrótce wyjdzie za mąż i zamieni Juana w jej męża.

  Przed Juanem Jasmine spotykała się z duńskim modelem Toniasem Sorensenem przez cztery lata. Ich związek wydaje się zdrowy i imponujący we wczesnych latach, ale później napotkał kilka trudnych łat. Para ostatecznie zakończyła związek w połowie 2016 roku.

  Krótki życiorys:

  Jasmine Tookes, należąca do mieszanych grup etnicznych: Afrykańczyków, Brazylijczyków i Indii Zachodnich, urodziła się 1 lutego 1991 roku w Huntington Beach w Kalifornii. Tookes był gimnastykiem przez dziesięć lat i zanim został modelem, był aktywny w softballu i siatkówce. Ma wspierających rodziców, ponieważ jest córką matki stylistki mody. Ma uroczą wysokość 5 stóp 9 cali i uwodzicielskie ciało.

  Zalecane